Ювелірний магазин «Sribna Kraina»: відкриття в Броварах

Запрошуємо мешканців та гостей м. Бровари відвідати новий ювелірний магазин «Sribna Kraina», відкритий в ТЦ «Novus» за адресою вул. Київська, 253. Вас чекає широкий асортимент срібних прикрас, доступні ціни та професійне обслуговування продавців-консультантів.

 

Читати далі

Відкриття магазину «Sribna Kraina» в ТЦ «Gorodok Gallery» в Києві

Жителів та гостей столиці запрошуємо відвідати ювелірний магазин «Sribna Kraina», відкритий за адресою м. Київ, вул. С. Бандери, 23, ТЦ «Gorodok Gallery». Вас чекає великий вибір класичних виробів з сапфірами, топазами, гранатами, аметистами, перлами, агатом, кварцом та іншими дорогоцінними каменями.

Читати далі

Майстер-клас «Ювелірні тренди» від «SRIBNA KRAINA» для фіналісток конкурсу «Міс Україна Всесвіт»

17 жовтня в 19:00 в затишному Київському ресторані «Sho» пройшов майстер-клас «Ювелірні тренди» від «SRIBNA KRAINA» для фіналісток конкурсу «Міс Україна Всесвіт».

Читати далі

Відкриття магазину «Sribna Kraina» в Луцьку

Раді представити вам новий ювелірний магазин «Sribna Kraina» в Луцьку, розташований в ТЦ «Імідж» за адресою вул. Рівненська, 89. Запрошуємо всіх бажаючих обрати прекрасний подарунок!

Читати далі

Результати конкурсу «Lady star»

Конкурс «Lady star» завершено! Дякуємо всім за активну участь і вітаємо переможницю, яка взяла участь в конкурсі в Instagram 

Читати далі

Відкриття магазину «Sribna Kraina» у Києві

Ювелірна компанія «Sribna Kraina» відкрила новий магазин у центрі Києва! Якщо ви хочете порадувати себе і своїх близьких модним і яскравим подарунком – запрошуємо вас до нашого нового ювелірного магазину за адресою пр. Оболонський, 47/42, ТРЦ «Оазис».

Читати далі

Конкурс «Lady star»

Конкурс! Підпишись на @sribnakraina в Instagram, постав лайк на цей пост і відзнач в коментарях родичів, друзів, колег. Бери участь і отримуй призи!

Читати далі

Відкриття магазину «Sribna Kraina» у Черкасах

Всіх жителів і гостей м. Черкаси запрошуємо відвідати ювелірний магазин «Sribna Kraina», відкритий за адресою вул. Шевченка, 208/1, ТЦ «Любава Сіті». Кожен наш клієнт буде захоплений не тільки широким асортиментом магазину, але і його яскравим неповторним дизайном.

Читати далі

Результати конкурсу «Весняні подарунки від Sribna Kraina»

Конкурс «Весняні подарунки від Sribna Kraina» завершено! Дякуємо всім за активну участь і вітаємо переможницю, яка взяла участь в конкурсі в Instagram 

Читати далі

Конкурс «Весняні подарунки від Sribna Kraina»

Напередодні 8 Березня поспішаємо подарувати тобі подарунок срібний підвіс з фіанітами.

Читати далі
Item(s) added to cart
Loading...