Срібні ікони

Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Показано 123 прикрас(и)

 1. Срібна ікона Свята Родина (EP713-412XB-WH/S) Срібна ікона Свята Родина (EP713-412XB-WH/S): купить
  Срібна ікона Свята Родина (EP713-412XB-WH/S)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Позолота, Родіювання
 2. Срібна ікона Святе Причастя (MA/E970/4) Срібна ікона Святе Причастя (MA/E970/4): купить
  Срібна ікона Святе Причастя (MA/E970/4)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 3. Срібна ікона Святе Причастя (MA/E971/4) Срібна ікона Святе Причастя (MA/E971/4): купить
  Срібна ікона Святе Причастя (MA/E971/4)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 4. Срібна ікона Янгол Охоронець (MA/EW610) Срібна ікона Янгол Охоронець (MA/EW610): купить
  Срібна ікона Янгол Охоронець (MA/EW610)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Срібні ікони як символ віри й атрибут православ'я

Релігійні традиції нашого народу міцні і живуть вже багато століть. Сьогодні християни вільні в своїх бажаннях слідувати власним переконанням і почитати символи віри, до яких відносяться також ікони. Зображення образів святих та біблійних сюжетів з'явилися ще на зорі християнства. Тоді це були прості малюнки на дощечках або інших підручних матеріалах. Розвиток культури вніс свої корективи в іконопис. Сучасні ікони є не тільки атрибутами православ'я, а й справжніми витворами мистецтва.

Детальні зображення, красиві кіоти – свідоцтво того, що майстри вкладають душу в свої роботи, які після приносять радість і відраду віруючим людям. Найпопулярнішим варіантом вважаються в Україні срібні ікони. Благородний метал символізує духовну чистоту, вічність і непорушність божого світу. Срібний оклад або різьблені лики зі срібла підкреслюють трепетне і побожне ставлення до святинь.

Ювелірні ікони – обереги від справжніх майстрів

Дорогоцінний метал в іконах може бути основою або матеріалом для обрамлення святого лику. Залежно від технічних способів обробки срібла і подальшого декору, отримують різні за стилем і пишності твори. Це може бути:

 • просте різьблення на срібній пластині;
 • ікона з дорогоцінними вставками (каміння, золоті вкраплення);
 • чорніння, позолота, емалювання і т. ін.

Кожен православний може купити ікони зі срібла в тій мірі багатства оздоблення, що відповідає його власними вподобанням. Красиво виконана святиня буде надихати і зміцнювати віру в прекрасне, в заступництво вищих сил. Срібло саме по собі вважається сильним оберегом від негативу, а в іконах воно знаходить подвійну міць, здатну вселити щирі почуття в тих, хто молиться і праведно вірує. Поколіннями намолені ікони зі срібла передаються від предків нащадкам, стають фамільними цінностями (як бабусина брошка або каблучка), хранителями сімей.

Широкий вибір срібних ікон в інтернет-магазині кожному до серця і душевної потреби

Святині супроводжують людину всюди. У храмах, в червоних куточках будинків, або навіть від час подорожі християнин має можливість помолитися своєму Янголу-охоронцю або заступнику. Для зручності і відповідності призначенню існують такі різновиди срібних ікон:

 • настінні – достатнього розміру для розміщення на стіні в житлових приміщеннях або церкві;
 • настільні – складні або з підставкою, більш компактні;
 • кишенькові – маленькі, що містяться в дорожній сумці або кишені;
 • автомобільні – часто триптихи або підвіси невеликого розміру, з можливістю закріпити в салоні машини;
 • натільні – зовсім маленькі, кулони для носіння на шнурку або ланцюжку.

Для кожної ситуації є можливість купити срібні ікони із зображеннями ликів святих угодників, які сприяють в тому чи іншому випадку:

 • іменні;
 • вінчальні;
 • цілющі;
 • для захисту і оберега.

Можна підняти дух хворого іконою Пантелеймона Цілителя, подарувати на день народження оберіг у вигляді Янгола-охоронця, презентувати на новосілля Богородицю Семистрільну. Володіння цінною річчю, яка пройшла обряд освячення в храмі, наповнює свідомість спокоєм, а душу – божественною благодаттю.

Предмети шанування віруючих в інтернет-магазині «Срібна Країна»

В нашому каталозі є повний асортимент срібних ікон, виготовлених істинними майстрами своєї справи, зі срібла вищої 925-ї проби, з дотриманням всіх канонічних вимог. Якість відповідного рівня збереже святиню на багато років, що зробить її ще ціннішою з плином часу.

Купуючи подарунок, завжди є вибір: піднести духовний подарунок або, скажімо, годинник зі срібла. Рішення завжди за вами, а ми раді запропонувати вам всі можливі варіанти. До ваших послуг досвідчені консультанти і компетентні менеджери. Швидке замовлення і зручна форма оплати дозволить заощадити ваш час. Доставка здійснюється в будь-яку точку країни.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити