Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні ювелірні шнурки

Ювелірні шнурки – скромна вишуканість для молоді

Чи обов'язково прикраса має бути виготовлена з дорогоцінних металів? На сьогоднішній день все більш популярними стають ювелірні шнурки, виготовлені здебільшого з інших матеріалів. Це може бути:

  • шкіра;
  • каучук;
  • шовк;
  • оксамит;
  • бавовна.

Звичайно, шкіряні й каучукові шнурки на порядок дорожче інших, але їх ціна все одно залишається досить демократичною. Ювелірні шнурки – це прикраса для людей, що віддають перевагу лаконічності і стриманості, без зайвого блиску і лоску.

Який шнурок вибрати найкраще

Вибираючи ювелірний шнурок, людям доводиться спиратися на безліч особливостей і переваг, які притаманні тим чи іншим виробам. Так, шкіряні шнурки – оптимальний варіант для щоденного носіння. Натуральна шкіра дуже міцна і легка, а також має приємний зовнішній вигляд. Шкіра відмінно поєднується зі срібними вставками, що робить її дуже універсальною.

Проте, є і певні нюанси. Шкіряні ювелірні шнурки не підходять для людей, які регулярно займаються фізичною активністю, адже піт негативно впливає на такий шнурок, через що він досить швидко втрачає свій зовнішній вигляд. Спортсменам рекомендується звернути увагу на каучукові моделі – вони мають гладку поверхню і ніяк не псуються від попадання вологи і солей.

Каучуковий ювелірний шнурок має такі переваги:

  • не втрачає еластичність згодом;
  • не розбухає від вологи;
  • не розтягується;
  • стійкий до горіння.

З недоліків можна відзначити те, що каучук не переносить тривалого впливу прямих сонячних променів – від цього матеріал може зсохнутися і потріскатися. Таким чином, перед походом на пляж краще всього знімати ювелірний шнурок з каучуку.

Шнурок для підвіски

Каучукові та шкіряні шнурки гарні як самі по собі, так і відмінно підходять для носіння підвіски. Втім, якщо мова йде про великі, масивні підвіски, то краще за все звернути увагу на шовковий ювелірний шнурок. Такі вироби мають максимально простий дизайн, через що служать скоріше фоном для підвіски, трохи доповнюючи її. Шовк відмінно гнеться і приймає будь-яку форму, так що вдягнути на нього який-небудь медальйон або хрестик – ідеальне рішення. Скромність прикрашає, і багато християн для носіння хрестика віддають перевагу звичайним шнуркам зі шкіри, шовку або навіть бавовни. Якщо ж хочеться чогось більш помітного, то для цього підійдуть срібні ланцюжки з високоякісного сплаву 925 проби.

Зовсім незвичайний варіант – купити ювелірний шнурок з оксамиту. Подібно шовку, матеріал дуже ніжний і приємний для шкіри, так що відмінно підійде для носіння на чутливій ​​жіночій шиї. За рахунок акценту на натуральні компоненти, всі текстильні шнурки (оксамит, шовк, бавовна) виключно безпечні для здоров'я, не викликають алергії і приємні для носіння. В каталозі нашого інтернет-магазину представлені оригінальні модні аксесуари, які відмінно підійдуть для будь-якої молодої дівчини або дівчинки.

Дорослим жінкам все ж краще звернути увагу на більш солідні прикраси. Наприклад, срібні кольє гармонійно доповнять образ ділової леді або яке-небудь сміливе вечірнє вбрання. Додаткові відомості щодо умов обслуговування і асортименту можна отримати за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...