Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Жіночі срібні ланцюжки

Жіночі ланцюжки – витончені рішення для досвідчених леді

Перші срібні ланцюжки для жінок з'явилися в Стародавньому Єгипті за часів правління цариці Клеопатри, яка відома своєю красою, рішучістю і любов'ю до прикрас. Срібні вироби, виготовлені староєгипетськими майстрами вручну, не тільки підкреслювали привабливість своїх власниць, а й демонстрували їх положення в суспільстві, приналежність до соціального прошарку, естетичний смак. Ланки ланцюжків, об'єднані в єдину структуру, символізували безмежність буття і були сакральними прикрасами-оберегами для єгиптянок.

Через століття, з розвитком технологій обробки срібла, змінився зовнішній вигляд ланцюжків, їх види плетіння, склад і способи виробництва. Кожна сучасна леді прагне купити жіночий ланцюжок зі срібла або придбати відразу кілька виробів, щоб створювати ефектний образ, підкреслюючи свою красу і стиль одягу. Крім того, таке придбання для жінки дає можливість не тільки стати володаркою самостійної прикраси, але і використовувати її як базову основу під кулон, хрестик або підвіс.

Критерії вибору

Ціна срібного ланцюжка варіюється від його ваги, типу плетіння і довжини, тому навіть сама досвідчена модниця зможе вибрати прикрасу на свій смак. При виборі прикраси необхідно орієнтуватися на наступні критерії:

  • вага прикраси і її масивність;
  • краща довжина;
  • стиль виготовлення.

Наскільки гармонійно прикраса буде виглядати на шиї, залежить від її довжини. Найбільш поширені варіанти довжиною від 40 до 55 см, також зустрічаються вироби понад 60 см і варіанти короткої довжини – 40 см. Оптимальною є довжина 50 см: вона підходить жінкам будь-якого віку і статури. Короткі варіанти кращі молодим, струнким дівчатам з красивою шиєю, а дамам елегантного віку підійдуть масивні варіанти середньої довжини.

Різновиди плетінь

Жіночі ланцюжки зі срібла не такі масивні і брутальні, як срібні ланцюжки для чоловіків. Прикраси для представниць прекрасної статі більш витончені і елегантні. Сполучені між собою ланки виглядають повітряно і ніжно, завдяки традиційно жіночим видам плетіння ланцюжків.

  • Плетіння «Роза» – ця технологія з'єднання ланок визнана однією з найбільш вишуканих. Кожна ланка прикраси має об’єм і нагадує ажурну трояндочку. Такий вид плетіння вважається не тільки одним з найскладніших і оригінальних в ювелірному мистецтві, а й дуже надійним. Колечка ланцюжка з'єднуються між собою мінімум в трьох точках. Ланцюжок плетіння «Роза» є самодостатньою прикрасою, не вимагає доповнень у вигляді кулона або підвіски, нагадуючи красиве, ажурне кольє.
  • Плетіння «Мона Ліза» підкорює жіночі серця ніжністю і витонченістю. Воно привертає увагу красивим з'єднанням кілець і ефектно підкреслює тендітність жіночої шиї.
  • Плетіння «Love» цікаво незвичайним з'єднанням кілець, в результаті чого вони нагадують маленькі сердечка. В результаті виходить романтична і ніжна прикраса.

Чоловічі ланцюжки мають більш грубе плетіння: акцент робиться на масивність виробів, великий розмір кілець та більш просту геометрію ланок. Прикраси для чоловіків покликані підкреслювати респектабельність, солідний статус і бездоганний смак свого власника.

Плануючи купити жіночий срібний ланцюжок в подарунок своїй обраниці, ознайомтеся з великим каталогом нашого ювелірного магазину «Срібна Країна». В наявності ви знайдете витончені, елегантні, романтичні варіанти для найвимогливіших і досвідчених цінительок прикрас. Наші консультанти люб'язно допоможуть вибрати ідеальний варіант для жінки, щоб вона прийшла в захват від вашого подарунка.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...