Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Каблучки з сапфіром

Срібні каблучки з сапфіром – небесна краса

Камінь обраних – таке горде найменування отримав цей мінерал ще багато століть тому. Можна сказати, що сапфіри унікальні в своєму роді, адже жоден інший дорогоцінний камінь не відзначається настільки ж глибоким і насиченим синім кольором. Примітно і те, що, незважаючи на небесну красу, мінерал цей не такий вже й рідкісний, через що ціна срібних каблучок з сапфіром досить демократична. Проте, його вважають воістину королівським каменем, через що ним прикрашали навіть корони королев по всьому світі, починаючи з Англії і закінчуючи Іспанією.

Звичайно, для виготовлення срібних каблучок потрібна невелика кількість сапфірів, що дуже позитивно позначається на кінцевій вартості прикраси. Небесна краса – тут і зараз, в нашому каталозі, причому по невеликій ціні.

Безцінні прикраси від «Срібна Країна»

Дійсно, каблучки зі срібла з сапфіром цінувалися в усі часи, тому що синій камінь відмінно поєднується з білим благородним металом. Особливо елегантно виглядають каблучки зі вставками сапфіра в діамантовій або ступінчастій огранці – розсип такого каміння або одиночна масивна вставка створюють незабутній «вау-ефект». Таким чином, сапфіри стали синонімом розкоші і гарного смаку, незважаючи на те, що вони значно дешевші за діаманти, рубіни і смарагди. В якості доказу: більшість сучасних зірок надають перевагу саме сріблу з сапфірами:

  • Кейт Міддлтон;
  • Керрі Андервуд;
  • Анджеліна Джолі;
  • Джессіка Сімпсон і багато інших.

Особливо популярні нині різні фантазійні ювелірні вироби з незвичайними, оригінальними рішеннями. Дизайнери мережі «Срібна Країна» пропонують велику кількість ексклюзивних срібних каблучок, кожна з яких відрізняється особливим шармом.

Символіка срібних каблучок з сапфіром

У давнину люди вірили, що сапфір володіє певними магічними властивостями. Згідно з деякими народними повір'ями, сапфір втілює собою надію, вірність, чистоту і цнотливість. Саме тому срібні каблучки з сапфіром дарували молодим дівчатам в Україні навіть багато століть назад. Крім цього, історично так склалося, що священнослужителі багатьох релігій носили такі каблучки для того, щоб посилити свій зв'язок із Всевишнім. Наприклад, так робили римські і індійські жреці.

У наш час за великим рахунком збереглося лише символічне значення мінералу. Це символ вірності, відданості і душевної чистоти, тому купити срібну каблучку з сапфіром ідеально буде в якості подарунка молодій дівчині.

В каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлена ​​велика кількість срібних каблучок 925 проби з інкрустацією дорогоцінного сапфіра. Скориставшись зручним фільтром на сайті, ви зможете підібрати прикраси на різні випадки життя:

  • на ювілей;
  • Новий рік;
  • на повноліття;
  • на честь 8 березня і т.п.

Каблучки розділені таким чином, що кожна прикраса по стилю відповідає своїй тематиці, так що вам буде максимально зручно вибрати потрібний варіант. Додаткову інформацію можна отримати за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...