Срібні ладанки

Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Показано 59 прикрас(и)

 1. Срібна ладанка Св. Архангел Михаїл (922/род) Срібна ладанка Св. Архангел Михаїл (922/род): купить
  Срібна ладанка Св. Архангел Михаїл (922/род)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 2. Срібна підвіска-ладанка (928/род) Срібна підвіска-ладанка (928/род): купить
  Срібна підвіска-ладанка (928/род)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 3. Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (879/род) Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (879/род): купить
  Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (879/род)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 4. Срібна підвіска-ладанка (2-4391.0.2) Срібна підвіска-ладанка (2-4391.0.2): купить
  Срібна підвіска-ладанка (2-4391.0.2)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 5. Срібна підвіска-ладанка (2-4289.0.2) Срібна підвіска-ладанка (2-4289.0.2): купить
  Срібна підвіска-ладанка (2-4289.0.2)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 6. Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (1095/1 Р) Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (1095/1 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (1095/1 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 7. Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1095 Р) Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1095 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1095 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 8. Срібна підвіска-іконка (1093/1 Р) Срібна підвіска-іконка (1093/1 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка (1093/1 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 9. Срібна підвіска-іконка «Божої Матері Володимирська» (1100 Р) Срібна підвіска-іконка «Божої Матері Володимирська» (1100 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка «Божої Матері Володимирська» (1100 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 10. Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1093 Р) Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1093 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Семистрільна» (1093 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 11. Срібна підвіска-ладанка (1097 Р) Срібна підвіска-ладанка (1097 Р): купить
  Срібна підвіска-ладанка (1097 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 12. Срібна підвіска-іконка Божої Матері Володимирська» (1096 Р) Срібна підвіска-іконка Божої Матері Володимирська» (1096 Р): купить
  Срібна підвіска-іконка Божої Матері Володимирська» (1096 Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 13. Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Казанська» (ПБ257с) Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Казанська» (ПБ257с): купить
  Срібна підвіска-іконка Божої Матері «Казанська» (ПБ257с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 14. Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (ПБ256с) Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (ПБ256с): купить
  Срібна підвіска-іконка «Св. Микола Чудотворець» (ПБ256с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 15. Срібна підвіска-ладанка без вставки (ПБ048с) Срібна підвіска-ладанка без вставки (ПБ048с): купить
  Срібна підвіска-ладанка без вставки (ПБ048с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 16. Срібна підвіска-іконка «Божа Матір Володимирська» (3535-Р) Срібна підвіска-іконка «Божа Матір Володимирська» (3535-Р): купить
  Срібна підвіска-іконка «Божа Матір Володимирська» (3535-Р)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Поширені запитання про срібні ладанки

⇒ За якою ціною можна купити срібні ладанки ?

У нашому магазині великий асортимент і ви можете купити срібні ладанки від 1076 грн до 5596 грн. У нас найнижчі ціни в Україні на якісні і трендові прикраси!

⇒ Як здійснюється доставка при покупці прикрас в інтернет-магазині?

Забрати своє замовлення Ви можете будь-яким зручним чином — 1) Доставка Новою Поштою. У нас доступна безкоштовна доставка до відділення, а також адресна доставка "в руки" або "до дверей". 2) Самовивіз. Можна оформити попереднє замовлення на будь-які срібні ладанки з представлених на сайті і забрати особисто з офіційного магазину "Срібна Країна" у Вашому місті. Незалежно від способу доставки, всі вироби йдуть в комплекті з подарунковою упаковкою абсолютно безкоштовно.

Срібні ладанки – унікальні натільні обереги

Серед релігійних оберегів особливе місце займають ладанки зі срібла, які прийнято носити на ланцюжках чи брошах. Цей виріб призначений для захисту власника від будь-яких негараздів, тому його розташування має бути якомога ближче до тіла. У каталозі магазину «Срібна Країна» представлений великий вибір дизайнерських прикрас, серед яких легко відшукати талісман для чоловіка, жінки чи дитини.

Образи та ікони

Ладанки із срібла – це не лише стильні прикраси. Вони дарують почуття захищеності та спокою, знімають нервову напругу та допомагають людині сконцентруватися на роботі та інших справах. Оберіг зроблено у формі підвіски із зображенням якогось святого. У каталозі інтернет-магазину можна вибрати такі іконки:

 1. Богородиця Володимирська. Вона допомагає знайти справжній шлях, прийняти правильне рішення, дає сили подолати важкий період життя. Талісман захищає від ворожнечі та фізичних недуг.
 2. Богородиця Казанська. Оберіг допомагає налагодити мир та злагоду в сім'ї, вирішити конфлікти на роботі. Він забезпечує підтримку у важких життєвих ситуаціях та додає сили для боротьби з негараздами.
 3. Микола Чудотворець. Він опікується подорожуючим, морякам, землеробам і бджолярам. Оберіг захищає від хвороб, труднощів у дорозі, бідності, не щасливого сімейного життя.
 4. Богородиця Семистрільна. Талісман захищає від ворожнечі між близькими людьми, злості та ненависті у власній душі. Допомагає боротися з тривогами та страхами про життя рідних.
 5. Богородиця Касперівська. Оберіг допомагає зцілювати фізичні та душевні хвороби, захищає від ворогів та наклепу.

Для виготовлення натільних амулетів використовується срібло 925 проби. Цей сплав з додаванням міді має характерний чистий блиск. Чудова пластичність металу дозволяє втілювати будь-які дизайнерські рішення. Крім того, срібні коштовності 925 проби виділяються високою корозійною стійкістю і добре зберігають форму тривалий час.

Технологія покриття

Дорогоцінні вироби із срібла характеризуються благородним кольором, однак у декоративних цілях метал можуть піддавати додатковій обробці. Покриття дозволяє змінити зовнішній вигляд коштовностей з урахуванням побажання майстра та клієнтів. Крім того, це допоможе забезпечити кращу безпеку ювелірного виробу. Для покриття натільних ладанок використовуються такі техніки:

 1. Позолота. Застосовується в декоративних цілях, а також для захисту оберіг від корозії та негативного впливу навколишнього середовища. Це покриття забезпечує відмінну альтернативу коштовності з золота. Серед переваг цієї техніки можна виділити помірну ціну, за яку клієнт набуває шикарної та презентабельной прикраси.
 2. Родіювання. Забезпечує захист від деформації, темного нальоту, окиснення та корозії. Це покриття практично непомітно, але залишає на прикрасі оригінальний сіро-сріблястий відтінок.
 3. Емаль. Призначений як для краси ювелірного виробу, так і для його захисту. Завдяки емалі метал залишається блискучим і змінює колір під впливом високих температур.

Покриття надає виробам оригінального вигляду, а також захищає від потемніння і подряпин.

Для кого призначена ладанка

Натільні релігійні обереги відрізняються розмірами та композиціями. Ладанки вибирають не лише за образом святого, а також за формою та покриттям. Амулет найчастіше вішають на шею за допомогою ланцюжка чи шнурка. Допускається прикріплювати оберіг шпилькою до одягу. Але при цьому його треба вішати так, щоб він завжди був чистим і не розташовувався нижче за рівень пояса.

Жіночі срібні обереги компактні та вишукані за дизайном та оформленням. Найчастіше вони характеризуються овальною чи круглою формою. Жінки часто обирають обереги з лицем Богородиці, яка допомагає виносити, народити та виростити здорову дитину.

Чоловічі моделі відрізняються більшим розміром. Дуже популярні серед сильної статі варіанти з Миколою Чудотворцем у сріблі. Такі амулети гармонують з ланцюжками великого плетіння, а також грубими шнурами зі шкіри або каучуку.

Ладанки купують для дитини, щоб захистити її від недоброзичливців. При покупці оберегів для дітей варто враховувати вік малюка. Виріб не повинен бути надто важким, щоб він не приносив дитині дискомфорт при носінні.

Відповідна подія

Якщо людина з трепетом ставиться до релігії, можна подарувати їй ладанку на церковне свято чи день ангела. Для інших випадків суворих правил немає. Презент буде доречний на таких святах:

 • день народження;
 • ювілей;
 • повноліття;
 • 8 березня;
 • Новий рік.

Цей натільний оберіг можна дарувати незалежно від віку та статі людини. З його допомогою можна висловити свої почуття та ставлення до обдаровуваного.

Переваги покупки у «Срібній Країні»

Ювелірна компанія має бездоганну репутацію, широкий асортимент якісних товарів, а також довіру клієнтів. В інтернет-магазині можна купити ладанку зі срібла з гарним дизайном, яка служить оберегом. На сайті зроблені зручні фільтри, щоб клієнти зуміли швидко підібрати потрібну модель з бажаними характеристиками.

Ціна коштовностей доступна для будь-якого гаманця. Крім того, компанія регулярно влаштовує знижки та розпродажі, щоб клієнти могли купити срібну ладанку та інші ювелірні вироби з максимальною вигодою. Сплатити обрану прикрасу можна готівкою або за допомогою банківських карток Visa та MasterCard. На всі товари надається гарантія, а доставка здійснюється до будь-якого населеного пункту України.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити