Срібні ладанки

Срібні ладанки – стильний оберіг

Ікони є втіленням більшості ідей, закладених в християнстві. Вони споконвіку були супутниками кожної православної людини, що дотримується заповітів божих. Образи, які уособлюють в собі срібні ладанки і ікони – це символ, до якого можна звернутися за допомогою і підтримкою у важку хвилину. Звичайні ікони можна розмістити в будинку або квартирі, в той час як завдання срібної ладанки – оберігати людину протягом всього іншого часу: на роботі, в дорозі і т.д.

З давніх часів люди вірили, що даний релігійний оберіг потрібен для захисту і оберега людини від усіляких неприємностей. Це свого роду натільний талісман, який несе в собі сакральний зміст і відображає світогляд носія. По суті своїй, ладанкою можна назвати будь-який предмет, який носиться на шиї і має всередині невелику ємність для вставки ікони або зберігання невеликої кількості ладану – звідси, власне, і назва. Замість ладану всередину прикраси можна помістити жменьку святої землі або будь-який інший релігійний атрибут, що має велике значення для віруючого.

Правила носіння срібної ладанки

Важливо розуміти, що це не просто звичайна прикраса. Навпаки, ладанку зовсім не бажано демонструвати всім оточуючим, – її необхідно ховати від сторонніх очей. За давніми віруваннями, нікому зі сторонніх не можна демонструвати те, що зберігається всередині срібної ладанки, в той час як саму ладанку показувати можна. Вона – лише оболонка, що служить для зберігання святині.

Також важливо пам'ятати про інші три правила:

  • Ні в якому разі не можна носити ладанку нижче пояса. Найкраще її використовувати в якості підвіски зі срібла, і носити на шиї. Якщо немає підходящого ланцюжка, використовуйте ювелірну булавку і підчепіть прикрасу десь на одязі, вище пояса.
  • Якщо хочете уберегти дітей, то ладанку рекомендується класти під подушку або навіть зашити її всередину. Таким чином, дитина буде захищена не тільки вдень, але й уві сні.
  • Найбільш переважне розташування срібної ладанки – біля серця.

Вибираючи, яку срібну ладанку купити найкраще, важливо пам'ятати про те, що образ святого повинен відповідати імені носія або роду діяльності. Іменні вироби зі срібла – кращий варіант з можливих.

Втім, є й універсальні варіанти, які підходять абсолютно всім. Це православні святі, що дарують найбільш сильний захист:

  • Богородиця;
  • Микола Чудотворець;
  • Знамення;
  • Господь Вседержитель.

В цьому випадку не важливо, якому образу віддасте перевагу саме ви. Важливо лише те, що в будь-якому з цих варіантів ви не прогадаєте. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлена ​​велика кількість срібних ладанок, виготовлених зі сплаву 925 проби. Тут ви без зусиль підберете срібні прикраси для чоловіка, жінки або дитини.

Ми не тільки пропонуємо якісні ювелірні вироби зі срібла, а й забезпечуємо кілька варіантів технології для надання прикрасі автентичності: чорніння, родіювання і позолота. Так, за допомогою чорніння вдається штучно зістарити виріб, затінивши деякі ділянки. Це дозволяє зробити потрібні акценти на тих чи інших елементах ладанки. Позолота, в свою чергу, дає можливість надати прикрасі більш елітарний, дорогий зовнішній вигляд. Родіювання ж необхідно для того, щоб срібні прикраси на довгі роки зберігали свій природний блиск.

Якщо в процесі вибору у вас виникнуть будь-які питання, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно допоможуть вибрати відповідну прикрасу і оформити заявку на покупку ладанки або срібної ікони.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...