Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні кольє

Срібні кольє – небесна грація

Ювелірні вироби зі срібла володіють особливим шармом – вони не виходять з моди ось уже кілька тисячоліть. Холодне місячне сяйво благородного металу приковує погляд, залишаючи після себе приємний благородний післясмак. Зі срібла створюється безліч різних видів прикрас, але срібне кольє, мабуть, можна вважати одним з найбільш затребуваних і незвичайних виробів. Це шийна прикраса, яка включає одну або кілька підвісок в єдиному ансамблі, що втілює собою дизайнерський задум.

Багато людей часто плутають срібне кольє з намистом, і дійсно – прикраси дуже схожі між собою, проте між ними є одна істотна відмінність. Намисто має однаковий дизайн – декоративні частини надягають уздовж всього ланцюга, який служить основою. Кольє ж відрізняється яскраво вираженою центральною частиною, завдання якої прикрашати жіночу шию і ключиці. У той же час ззаду кольє виглядає як звичайний ланцюжок зі срібла. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлено безліч цікавих моделей шийних прикрас зі вставками натуральних перлів і блискучих фіанітів. Основним же декоративним елементом виступає підвіска, яка може мати будь-яку форму:

  • фантазійну;
  • міфічних істот (наприклад, янголят);
  • символів (ключик, який символізує любов, серце, знак безмежності і т.п.);
  • фауни і флори (різних тварин і рослин).

Таким чином, в нашому каталозі кожна дівчина зможе купити срібне кольє на будь-який смак.

Різновиди срібних кольє: що вибрати

Вибираючи таку прикрасу, важливо знати про те, що всього існує 3 загальноприйнятих різновиди кольє:

  • Чокер. Таке шийна прикраса відрізняється від інших тим, що щільно охоплює шию і має неймовірно витончену текстуру візерунка. Це максимально ніжні і стримані моделі, які ідеально підійдуть діловим леді і всім тим, хто віддає перевагу стриманому стилю в одязі.
  • Рив'єра. Даний стиль кольє має французьке коріння, і його основна відмінність полягає у великій центральній частині, яка звужується на шляху до з'єднання ланцюжка. Таким чином, рив'єра має яскраво виражену центральну частину і менш помітну задню. Це срібне кольє не призначене для повсякденного носіння, його надягають здебільшого на урочисті заходи та свята, поєднуючи з коктейльною сукнею.
  • Ланцюжок з підвіскою. Найбільш сучасний і доступний за ціною варіант. Такі кольє – це просто поєднання красивого ланцюжка і цікавої підвіски, виконаної в тому чи іншому дизайні.

Багато сучасних дівчат взагалі люблять комбінувати різні підвіски між собою, створюючи індивідуальні комбінації, що несуть певний сенс. Наприклад, це може бути дві підвіски у вигляді серця і ключика. Свіжий варіант в світі моди – срібне кольє з підвіскою у вигляді каблучки. Такий варіант виглядає вкрай оригінально і незвично.

Правила догляду за срібним кольє

Срібло має властивість темніти з часом, проте в каталозі нашого магазину представлені родовані жіночі ланцюжки, які надійно захищають срібло від контакту із зовнішнім середовищем. Завдяки родуванню прикраса на довгі роки зберігає свій природний блиск і красу, а від самої власниці срібного кольє потрібно лише раз в кілька років оновлювати шар родію і дотримуватися простих правил:

  • слід уникати контакту срібла з різними хімічними речовинами або агресивними абразивами;
  • під час занять спортом краще знімати прикрасу, так як людський піт негативно впливає на срібло, прискорюючи процес потемніння;
  • якщо ви купили срібне кольє з перлами, то його важливо зберігати в спеціальній скриньці з м'якими стінками, окремо від інших прикрас.

Якщо виникнуть будь-які додаткові питання, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно допоможуть вирішити будь-яку проблему.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...