Новини

Як вибрати слов'янський оберіг

Для притягнення удачі, кохання, матеріального процвітання, а також для захисту від злих сил використовують різноманітні обереги. Традиція носити такі речі виникла в різних культурах світу ще в давнину. Не є винятком слов’янські обереги. Вони тісно пов’язані з язичництвом, таємничими рунами, легендами та народними переказами. Розглядаючи, що таке оберіг, і які є обереги, варто зазначити, що образи богів і природних явищ знайшли втілення в ювелірних прикрасах, виконаних із високопробного срібла. Вибір приємно вражає. Такі вироби можна купувати собі або в подарунок рідним і близьким. Тому потрібно розглянути, як вибрати слов’янський оберіг, виготовлений із дорогоцінного металу.

Особливості виробів: що купити для дорослого й дитини

Язичницька віра, утілена в ювелірних колекціях, набуває особливого значення. Захист і магічна енергетика, яку дарують предки, надають колосальну силу оберегам.

Передусім такі речі носять, щоб одержати захист від злих сил, зокрема, зурочення, ненависті ворогів, захворювань, біди. Також можна вибрати слов’янський оберіг, який подарує захист військовому від поранень та загибелі в бою. На цьому перелік видів виробів не закінчується. Тут головне — вибрати особливу прикрасу за значенням. Які бувають обереги для чоловіків:

  • Сокира Перуна. Дарує власнику впевненість у собі та внутрішню силу. Цінний подарунок батьку, брату, другу, коханому.
  • Молвинець. Це надійний захист від лихих людей, зла та неприємностей. Також Молвинець — це слов’янський оберіг для воїна.
  • Колядник. Відмінно підійде чоловікам, які присвячують життя творчості. Оберіг дарує енергійність, упевненість у собі та мужність.

Жінки теж вибирають слов’янські обереги як надійний енергетичний захист. Моделі пропонують у різноманітних варіантах виконання. Прикраси характеризуються витонченим дизайном.

Однак, вибираючи їх, потрібно врахувати значення. Які є обереги для жінок:

  • Лунниця. Прикраса схожа на серпик Місяця, ріжки якого символізують захист вищих сил. Лунниця — це жіночність, родючість. Такий оберіг потрібно носити для притягнення любові й удачі. Корисно надягти Лунницю вагітним. Оберіг допоможе зробити пологи легкими й захистить породіллю від ускладнень.
  • Ладинець. Дарує надійний захист від захворювань, проклять і недоброзичливих людей.
  • Рожаниця. Це ім’я богині родючості. Особливу прикрасу рекомендують носити жінкам, які мріють стати матерями. Оберіг також дарує сильний захист від зла вагітним.
  • Зірка Лади. Символізує красу, любов, міцне здоров’я. Оберіг допоможе заміжній жінці підтримувати гармонію в родині. Самотній дівчині Зірка Лади подарує щастя в особистому житті.

Маленькій дитині можна купити оберіг Радинець. Особлива прикраса поєднала в собі кілька символів, відтворених у чотирьох елементах: колі, хресті, напівсвастики, стрілі. Дарує надійний захист від зла дітям до 12 років. У давнину зображенням Радинця доповнювали іграшки, одяг, льолі, адже вважали, що оберіг стане надійним щитом проти злих очей і лиха.

На що звернути увагу під час вибору особливої прикраси

Слов’янські обереги, виконані зі срібла, рекомендують носити на шиї. Для цього потрібно придбати ювелірний ланцюжок або шкіряний (каучуковий) шнурок. Важливо звернути увагу на товщину виробу. Його кінець має вільно проходити крізь вушко прикраси.

Серед переваг срібних оберегів варто виділити стильний дизайн. Завдяки цьому вироби гармонійно доповнюють повсякденний образ. Їх можна носити разом зі срібними сережками, каблучками та браслетами.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити