Новини

На якій руці носять червону нитку

Згідно з прикметами червона нитка наділена захисними властивостями та вважається потужним оберегом від негативної енергетики. Також вона сприяє здійсненню заповітних мрій. Віра людей у можливий негатив змушує їх захищатися від недоброзичливців і ворогів. На якій руці носять червону нитку — розглянемо нижче.

Значення браслета на правому зап’ясті

Такий спосіб носіння прикраси залучає позитив, благословення, удачу. Він підходить для людей, які відчувають вплив недобрих вібрацій навколо та поглинають їх, а ще — у випадку поганого самопочуття.

Якщо ви ще думаєте, на яку руку в’язати червону нитку, зверніть увагу на переваги носіння ювелірного виробу на правому зап’ясті:

  • підвищує духовну свідомість;
  • сприяє швидкому досягненню мети;
  • наділяє силою та відкриває багато можливостей;
  • приваблює удачу та позитивну енергетику.

Також прикраса допомагає спрямовувати ваші сили в правильному напрямку для досягнення цілей.

Що символізує виріб на лівій руці

Вирішуючи, на якій руці носять браслет-оберіг, зверніть увагу на його значення на лівому зап’ясті:

  • підсилює інтуїцію;
  • оберігає від негативних емоцій;
  • допомагає легко вирішувати життєві складнощі;
  • сприяє покращенню емоційного та психічного здоров‘я.

Крім того, прикраса асоціюється з творчістю та самовираженням.

Як зав’язати нитку

Це має робити близька або рідна людина, якій ви довіряєте. Учасники обряду повинні бути в гарному настрої. Спершу потрібно обернути оберіг навколо зап’ястя і зав’язати один вузол. Потім під час читання молитви зробити ще шість. У процесі треба думати про конкретний намір: кохання, захист, допомога в досягненні мети. Для кращої концентрації можна запалити свічку з натурального воску. Вона має повністю перегоріти. Після завершення необхідно обрізати залишки браслета й заховати в гаманець.

Зав’язувати прикрасу потрібно під час зростання Місяця — енергія всього живого активується, тому ритуали та обряди наділені великою силою. Крім того, у такому випадку виріб допоможе у всіх починаннях і звершеннях.

Нитка має бути із вовни — це прискорює загоєння ран, допомагає під час головного та зубного болю. Також натуральний матеріал наділений сильним зарядом енергії.

Зав’язувати браслет можна й маленьким дітям. Він захистить їх від поганого ока та заспокоїть. Одягати прикрасу має мама або хрещена.

Як носити амулет

Для підсилення сакрального значення талісмана можна поєднувати браслет із різними вставками. Наприклад, лик Божої Матері вважають покровителем жінок та дітей. Вона допомагає боротися з хворобами, пов’язаними з очима, дарує мир у родині, прозріння та підтримує в складних ситуаціях.

Для зміцнення сімейних цінностей вибирають підвіски з деревом життя. Також вони сприяють збільшенню фінансових статків та покращенню здоров’я.

Для захисту від пристріту можна купити готову прикрасу, доповненою Хамсою — талісманом у вигляді долоні. Він наділений силою не коритися злу та ідеєю ненасильства.

Як зняти червону нитку з руки

Оберіг потрібно носити не знімаючи, доки він сам не обірветься. Це свідчить не про поганий знак, а про те, що виріб увібрав у себе негативну енергію та захистив людину від негараздів. Зіпсовану прикрасу радять спалити.

Не рекомендують носити браслет агресивним, конфліктним та депресивним людям. Також вважають, що ювелірний виріб вогняного кольору може спричинити підвищення тиску в гіпертоніків.

Немає чітких обмежень, на якій руці потрібно носити червону нитку. Головне — правильно виконати ритуал та прочитати молитву, наділивши прикрасу необхідним значенням.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити