Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні сережки-підвіски

Сережки-підвіски – ефектна родзинка в образі

Сережки-підвіски – один із сучасних трендів з цікавою історією. Вперше такого роду сережки з'явилися ще за часів античності, проте разом із занепадом цієї високорозвиненої цивілізації забули і тодішню моду. У греків дуже цінувалася витончена краса жіночої шиї, а сережки з підвісками дозволяли візуально підкреслити цю перевагу, чим вони активно і користувалися. За часів Середньовіччя цей різновид прикрас занепав. Пізніше на сцену вони вийшли тільки за часів Ренесансу, коли антична мода знову зацікавила людство. Підвіски на сережках викликали захоплення у чоловіків і заздрісні погляди у жінок, так що ті дівчата, що прагнули привернути до себе увагу, без сорому надягали найрозкішніші моделі сережок, хизуючись красою свого обличчя і ніжної шиї.

Срібні сережки підвіски

Сучасна мода пам'ятає все, що було раніше, однак далеко не все користується популярністю і носиться. Сережки-підвіски – саме той різновид ювелірних виробів, який назавжди записаний до категорії класики. Їх виготовляють як з золота, так і зі срібла, причому срібні сережки з підвісками більш популярні серед молодих дівчат. Цей метал асоціюється з ніжністю і енергією молодості.

В каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлена ​​велика кількість сережок у вигляді підвісок найрізноманітніших видів.

Срібні сережки підвіски ціна

Якими бувають сережки-підвіски

Як вже було зазначено раніше, існує класифікація цієї прикраси за металом: золото і срібло. Крім цього, вони можуть бути зі вставками і без. Це ключова відмінність, яка має велике значення при виборі. Так, прикраси без каміння – велика рідкість, і вони найчастіше виготовляються у вигляді різних тварин, рослин, символів. Вся краса в цьому випадку формується за рахунок гри з формою металу, створення візерунків і т.п.

Срібні сережки-підвіски зі вставками дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння – найпоширеніший і шанований варіант. Основою в цьому випадку служить сережка (найчастіше з металу без інкрустацій), а сам камінь або розсип каміння інкрустується в підвіску, яка ефектно рухається під мочкою вуха дівчини, створюючи гру світла. В якості вставок в срібні сережкиможуть використовуватися такі мінерали:

Срібні сережки підвіски купити

Кожен камінь має власні колірні і фізичні характеристики. Більшості людей складно зробити вибір, адже для цього потрібно розбиратися в тонкощах і особливостях цих мінералів. Якщо вам потрібна допомога у виборі або консультація – звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно допоможуть вибрати найбільш вдалі в вашому випадку сережки-підвіски.

Як правильно носити сережки з підвісками

Срібні сережки підвіски в інтернет-магазині

Ключове правило носіння подібних прикрас – дотримуватися почуття міри. Справа в тому, що прикраси самі по собі досить масивні і об'ємні, і однієї пари сережок буде достатньо для того, щоб ваше обличчя виглядало максимально ефектно. Відносно правил носіння існує кілька порад:

  • не рекомендується надягати сережки-підвіски дівчатам з овальним обличчям (допустимо лише в тому випадку, якщо на прикрасі є велика вставка якогось мінералу);
  • якщо у дівчини довга шия, небажано надягати довгі сережки, так як від них візуально шия стане ще більш довгою;
  • дівчатам з яскраво вираженими скулами ідеально буде купити сережки-підвіски з ланцюжком, так як це дозволить згладити гострі грані обличчя;
  • в жарку погоду також не рекомендується носити важкі прикраси в вухах, у цьому випадку краще віддати перевагу молодіжним сережкам для пірсингу;
  • чим молодша дівчина, тим менше масивними повинні бути прикраси;
  • при носінні сережок з підвіскою, зачіска повинна бути такою, щоб вуха залишалися відкритими, хоча б на половину.

Срібні сережки підвіски в Україні

Інтернет-магазин «Срібна Країна» – це місце, де кожна дівчина зможе підібрати ідеальні для себе прикраси. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...