Срібні сережки

Хіт продажів
За популярністю
Новинки
Тепер покупки за
 1. Форма виробу Безмежність Видалити Цей Елемент
 2. Очистити фільтри

Показано 2332 прикрас(и)

 1. Срібні сережки з фіанітами (2672/9р-CZ) Срібні сережки з фіанітами (2672/9р-CZ): купить
  Срібні сережки з фіанітами (2672/9р-CZ)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 2. Срібні пусети Безмежність з фіанітами (20109) Срібні пусети Безмежність з фіанітами (20109): купить
  Срібні пусети Безмежність з фіанітами (20109)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 3. Срібні пусети Безмежність (586C.Rh) Срібні пусети Безмежність (586C.Rh): купить
  Срібні пусети Безмежність (586C.Rh)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 4. Срібні пусети з фіанітами (SE0847) Срібні пусети з фіанітами (SE0847): купить
  Срібні пусети з фіанітами (SE0847)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 5. Срібні пусети з фіанітами 2 в 1 (PESS0608) Срібні пусети з фіанітами 2 в 1 (PESS0608): купить
  Срібні пусети з фіанітами 2 в 1 (PESS0608)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 6. Срібні пусети Безмежність (S843) Срібні пусети Безмежність (S843): купить
  Срібні пусети Безмежність (S843)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 7. Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS0670ES) Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS0670ES): купить
  Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS0670ES)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 8. Срібні сережки з фіанітами Безмежність (1EA93212) Срібні сережки з фіанітами Безмежність (1EA93212): купить
  Срібні сережки з фіанітами Безмежність (1EA93212)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 9. Срібні сережки з фіанітами (PSS1012ER) Срібні сережки з фіанітами (PSS1012ER): купить
  Срібні сережки з фіанітами (PSS1012ER)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 10. Срібні сережки з фіанітами (PERS0177) Срібні сережки з фіанітами (PERS0177): купить
  Срібні сережки з фіанітами (PERS0177)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 11. Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS1240ES) Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS1240ES): купить
  Срібні пусети Безмежність з фіанітами (PSS1240ES)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 12. Срібні сережки з фіанітами Безмежність (TE3683) Срібні сережки з фіанітами Безмежність (TE3683): купить
  Срібні сережки з фіанітами Безмежність (TE3683)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 13. Срібні сережки з фіанітами Безмежність (GE9018) Срібні сережки з фіанітами Безмежність (GE9018): купить
  Срібні сережки з фіанітами Безмежність (GE9018)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 14. Срібні пусети Безмежність (20326) Срібні пусети Безмежність (20326): купить
  Срібні пусети Безмежність (20326)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 15. Срібні пусети Безмежність з фіанітами (S849E) Срібні пусети Безмежність з фіанітами (S849E): купить
  Срібні пусети Безмежність з фіанітами (S849E)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Поширені запитання про срібні сережки

• За якою ціною можна купити срібні сережки ?

У нашому магазині великий асортимент і ви можете купити срібні сережки від 379 грн до 2 035 грн. Ми надаємо найнижчі ціни в Україні на якісні і трендові прикраси!

• Як підібрати необхідний розмір замовляючи через інтернет і не помилитися?

Наш інтернет-магазин надає клієнтам можливість скористатися послугою примірки. Зробити це можна на пошті і тільки після цього прийняти рішення про покупку. Замовити таким чином можна до 4 ювелірних прикрас.

Сережки – ідеальна складова вашого образу

Прикрасу мочки вуха можна віднести до унікального винаходу людства. Обличчя – перше, на що звертають увагу при зустрічі. Сережки якраз для того і потрібні, щоб вигідно підкреслити всі достоїнства і відтінити певні риси, зробивши їх більш виразними. З'явилися ці прикраси дуже давно. Перші згадки відносять до четвертого тисячоліття до нашої ери. У країнах Азії їх носили представники знаті, військові і навіть прості люди.

Пізніше сережки перекочували до народів, що населяли Давній Єгипет, Грецію, Рим. У той час для багатих верств населення їх виготовляли із золота і срібла. Щоб підкреслити добробут і статус своїх власників, в сережки робили вставки з дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння.

Однак сережки не завжди були ювелірними прикрасами. Виготовлені з різних матеріалів, вони могли розповісти про становище в суспільстві свого власника, про його діяльність і рід занять. За прикрасою в вусі можна було визначити військового, матроса, раба, злочинця. Наприклад, серед мореплавців у ті далекі часи існувала традиція, що сережку можна було одягнути тільки після проходження мису Горн. Це свідчило про надзвичайну хоробрість і мужність людини, а також давало їй право отримати безкоштовно кухоль випивки. У Стародавньому Римі наявність однієї сережки у вусі з дешевого матеріалу вказувала на рабське походження. З появою християнства проколювання вух вважалося гріхом і пережитком язичництва, тому такий вид прикрас потрапив під заборону в суспільстві, але набрав популярності серед злочинців.

Не оминула мода на сережки і наших предків, козаків. І мала вона символічне значення. Як правило, носили їх в одному вусі. За сережкою в правому визначали, що козак – останній чоловік у роду, по сережці в лівому – що він один у матері син; якщо ж і справа і зліва – одна дитина в сім'ї. Таких у боях і походах старалися поберегти, притримуючи в резерві.

Минуло багато століть і сережки перетворилися знову в аксесуари, що підкреслюють красу, неординарність, добробут власників, допомагаючи створити єдиний і неповторний образ.

На чому зупинити свій вибір

Перед сучасними модниками і модницями стоїть нелегке завдання. Асортимент магазинів ювелірних прикрас представлений великою різноманітністю сережок:

 • за формою;
 • за матеріалом;
 • наявністю дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння.

Якщо стоїть питання вибору між золотом і сріблом, слід звернути увагу на смаки і переваги майбутніх власників. Так, якщо прикраси на руці з золота, то й красу обличчя повинні підкреслювати саме золоті або срібні сережки, виконані в одному стилі. Це саме можна сказати і про срібло, коштовне каміння. Відносно срібних сережок рекомендують так само звернути увагу і на срібні ланцюжки. Багато дизайнерських будинків пропонують ці прикраси в комплекті, так як вони відмінно доповнюють одна одну.

Вибираючи сережки, необхідно знати про деякі особливості. Як правило, дивлячись на красиву дівчину з сережками, саме на них звертають увагу. Тому худеньким дівчатам з невеликим обличчям найкраще підійдуть прикраси середніх і великих розмірів. Це приверне погляд до їх власниці. Для жінок з масивними рисами обличчя має сенс купувати продовгуваті прикраси, або вироби у вигляді підвісок. Така хитрість додасть витонченості та краси. Створюючи свій власний образ, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які допоможуть розібратися в морі сучасних моделей, стилів і трендів.

Різноманітність сережок за видами кріплення

Купуючи сережки, підбираючи їх під свій образ, потрібно уважно ставитися до застібок. Від того, як кріпляться вподобані прикраси, їх умовно ділять на:

Від вибору сережок з різними видами кріплень, поряд зі створенням свого неповторного образу, залежить і їх присутність у ваших скриньках якомога довше. Прикраси з англійським замком – традиція, збережена в часі. Такий тип застібок ставиться в важкі моделі, в сережки з підвісками, великим дорогоцінним камінням. Вважається одним з найбільш надійних. Єдине, на що потрібно звернути увагу при виборі такого типу прикрас, це на відстань між замком і мочкою вуха. Вона повинна бути зручною з самого початку, так як не регулюється при носінні.

Одним з беззаперечних переваг пусет як раз є можливість їх одягнути на вушко з будь-якою товщиною мочки. Прикраси з таким видом кріплення називають гвіздочками і вважають одними з найдемократичніших. Сережки-пусети підійдуть не тільки дівчатам, але й представникам сильної половини, які бажають виділитися. Такий вид застібок дуже часто зустрічається в дитячих прикрасах.

Сережки з французьким типом замка також вважаються надійними, а при носінні вони не викликають ніякого дискомфорту. Однак, через наявність в будові кріплення тоненької петельки, їх не рекомендують носити дуже активним людям і радять знімати під час сну.

Розглядаючи прикраси з застібкою у вигляді петлі, акцентують увагу на легкості. Замки і кріплення не обтяжують такі сережки. Це додає виробу елегантності, вишуканості. Але, купуючи такі сережки, необхідно пам'ятати, що петля в мочці нічим не зафіксована і є велика ймовірність загубити прикрасу.

Кліпси – сережки, для носіння яких немає необхідності проколювати мочку вуха. Саме це спонукає до вибору такого типу прикрас як юних дівчат, так і дорослих дам, які не хочуть зайвий раз себе травмувати. Зупиняючись на кліпсах, потрібно не забувати, що це одна з найбільш поширених прикрас. Причина в кріпленні одним затискачем, який досить швидко зношується.

Сережки-кафи повторюють форму вушної раковини і досить легко кріпиться. Кафи, через масивність і незвичайність дизайну, носяться на одному вусі, або симетрично на обох вушках. Такі сережки повинні бути відкритими, кидаючись в очі і привертаючи увагу до їх власниці. В порівнянні з кліпсами, цей тип кріплення вважається більш надійним.

Сережки для янголів

Окреме місце в каталозі займають дитячі прикраси. Багато батьків, бажаючи виділити свою дитину, обирають саме такі вироби. Це можуть бути й булавки, і хрестики, і запонки, і браслетики. На одному з перших місць стоять сережки. Асортимент представлений невеликими виробами, що копіюють квіти, тварин, героїв мультфільмів. Зустрічаються також мініатюрні зірочки, кружечки, квадратики.

Матеріалом для виготовлення дитячих прикрас частіше служить золото, так як це метал, який не викликає алергію. Однак багато батьків роблять свій вибір на користь срібла. По-перше, через ціни на готовий виріб; по-друге, через антибактеріальні властивості цього металу. Щодо варіантів застібки, частіше за все зупиняються на пусетах-гвіздочках, або на французькому замку. Головне, при виборі прикраси для власного янгола, виключити можливість отримання травми під час сну і при носінні протягом дня.

Це лише деякі моменти, на які звертають увагу при покупці сережок. Більш детальну і доступну інформацію з питань придбання, носіння, асортименту, цін можна отримати у менеджерів за вказаними на сайті номерами.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити