Чоловічі срібні ланцюжки

Чоловічі ланцюжки – стильний акцент солідного образу

Чоловічий срібний ланцюжок, ціна і масивність якого підкреслює статус власника, є найбільш поширеною прикрасою представників сильної статі. Створюючи ці ювелірні вироби, майстри намагаються втілювати в своїх творіннях вподобання чоловіків, підкреслити їх харизму, цілеспрямованість, силу, енергію. Саме тому недорогі срібні ланцюжки чоловічі та ексклюзивні варіанти виглядають масивно, ефектно, переконливо.

Нерідко вироби зі срібла 925 проби використовуються як базова основа для хрестика або підвіски. В цьому випадку підвіска повинна бути в два рази легше ланцюжка, відповідати йому за розміром і пробою срібла. Товщина ланцюжка підбирається в залежності від смаку власника і його статури. Чим більш масивна статура, тим товщі повинні бути ланки ланцюга: від 4 до 6 мм.

Як вибрати чоловічий ланцюжок оптимальної довжини?

Вважається, що оптимальна довжина чоловічого ланцюжка становить 50-55 см. Виріб цієї довжини не облягає шию, підкреслює красу ключиць, допомагає зробити акцент на гармонійній статурі. Крім класичного варіанта, можна вибрати ланцюжок зі срібла іншої довжини:

  • якщо ви хочете, щоб прикрасу було видно з-під розстебнутого коміра сорочки, віддайте перевагу ланцюжку довжиною від 45 см;
  • у разі, якщо ви будете носити прикрасу під одягом, як базову основу для натільного хрестика або ладанки, підійде ланцюжок довжиною від 60 см;
  • любителям спортивного стилю і представникам ділового кола рекомендується купити короткий чоловічий ланцюжок зі срібла;
  • чоловікам творчих професій підійдуть варіанти абсолютно різної довжини, але обов'язково з рельєфним, фактурним плетінням, що підкреслює креативну сутність своїх володарів.

Плетіння чоловічих ланцюжків

Щоб не розгубитися в розмаїтті плетінь і купити хороший чоловічий ланцюжок зі срібла, звертайте увагу на моделі з великими ланками простих геометричних форм. Вони виглядають респектабельно, мужньо і ефектно, підкреслюючи красу статури.

  • Плетіння «Бісмарк», назване на честь відомого німецького князя і державного діяча, вважається найпоширенішим і популярним. Примітно, що це плетіння можуть мати не тільки чоловічі прикраси, але і дитячі ланцюжки (товщиною до 0,3 см). Елементи виробу представляють собою круглі колечка, що з'єднуються в надійні і міцні ланки.
  • Плетіння «Пітон» відрізняється більш широкими ланками, між якими утворюється вільний простір, завдяки чому ланцюжок виглядає об'ємно і солідно. Виріб можна доповнити великою підвіскою на карабіні, а урізноманітнити чоловічий образ зможе масивний браслет аналогічного стилю.
  • Плетіння «Якір» привертає красою і надійністю з'єднання овальних ланок, перпендикулярно розташованих один до одної. Цей вид фіксації кілець має два різновиди: «Шопард» – з ланками круглої форми і «Морський якір» – з кільцями овальної форми і перемичкою в середній частині ланки.
  • Плетіння «Картьє» – ідеальне рішення для цінителів оригінального стилю, коли в одному ланцюжку поєднуються ланки двох форм і розмірів: круглих і овальних. Завдяки такому плетінню вдається створювати масивні, важкі, по-справжньому брутальні ланцюжки.

Якщо ви шукаєте солідні чоловічі ланцюжки в сріблі – це ідеальний матеріал для таких прикрас. Холодний, аристократичний блиск металу підкреслює стриманість, цілеспрямованість і сильний характер чоловіка, а краса плетіння виробів дозволить вибрати прикрасу, виходячи з ваших естетичних уподобань.

Щоб купити чоловічий срібний ланцюжок за найкращими цінами в Україні, ознайомтеся з каталогом ювелірного магазину «Срібна Країна». У нас представлена ​​величезна кількість прикрас різної довжини, ваги і плетіння. Тому ви легко зможете вибрати класичні варіанти зі срібла 925 проби, оригінальні ювелірні шнурки зі срібними вставками і цікаві рішення з червоною позолотою.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...