Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні каблучки з топазом

Срібна каблучка з топазом - мрія кожної жінки

Безкраї морські дали, принадна небесна блакить, прозорість ранкової роси - дивовижний світ сяйва ніжних блакитних, синіх і бірюзових відтінків втілює в собі срібна каблучка з топазом. Краса цього напівдорогоцінного каміння сповна розкривається в обрамленні холодного, аристократичного блиску срібла. Гармонійний дует топазу і металу створюють виразний візуальний ефект: каблучка красиво виглядає на руці своєї власниці, захоплює грою світла і вражає витонченістю форм.

У природі топаз зустрічається в різній палітрі відтінків: від насиченого шоколадного, золотистого і червоного до ніжно-блакитного, насиченого аквамаринового і прозорого зеленого. Природний колір каменю формують не домішки, що містяться в його складі, а власна структура кристалів. Саме різноманітність відтінків, їх краса і простота обробки топазу роблять його фаворитом серед віртуозних майстрів ювелірного мистецтва і цінителів вишуканих прикрас.

Каблучка з топазом в оправі зі срібла підходить жінкам будь-якого віку. На ніжній юній руці дівчини красиво виглядають витончені, тонкі моделі з невеликим каменем. Жінкам більш старшого віку краще вибирати більш масивні варіанти, де топаз доповнений вставками з фіанітів. Дамам елегантного віку підійдуть каблучки з великим топазом, підкреслюючи бездоганний смак і респектабельність своєї власниці. Прикраса з ніжно-блакитним або насиченим блакитним топазом робить жіночий образ виразним, витонченим і аристократичним.

Огранювання топазу

На візуальне сприйняття краси каменю і виробу в цілому впливає обраний спосіб ограновування топазу. Його кристали мають довгасту, колоновидну форму. Тому, щоб зберегти природну структуру каменю, його огранювання виконують у вигляді груші або витягнутого овалу. Якщо топаз має високу насиченість кольору, то щоб її підкреслити, застосовується смарагдове ограновування. Також в ювелірному мистецтві огранювання топазу виконують у вигляді кола, маркіза, кабошона, надаючи каменю лаконічні або фантазійні форми.

Ювелірна обробка використовується з метою:

  • розкрити максимальний блиск каменю;
  • підкреслити особливості його кольору і структури;
  • досягти необхідної форми для відповідності стилю майбутнього виробу.

На сайті нашого ювелірного магазину можна купити срібний перстень з топазом різного ограновування: кабошон, груша, овал і інших видів. Обробка граней каменю розкриває його красу і наділяє чудовим сяйвом в променях сонячного і штучного світла.

Модні тенденції

Чисті блакитні відтінки каменю надихають ювелірних дизайнерів втілювати у виробах романтичну морську тематику. Срібний перстень з топазом нагадує застиглу краплю морської води в обрамленні білого металу з витонченими завитками, схожими на гребені бурхливої ​​водної стихії. Вставки з фіаніту органічно доповнюють морську тему виробів. «Уживатися» топазам з іншими каменями допомагає різноманітність його ограновування і спокійні блакитні або сині відтінки.

Тріумфальний зліт в ювелірній моді, як і раніше, продовжують каблучки зі срібла з великими топазами. Вони використовуються без доповнень у вигляді інших коштовних дорогоцінних каменів, граючи першу скрипку в симфонії краси виробу. При цьому оправа зі срібла 925 проби також є лише фоном для демонстрації сяйва великого, потужного каменю.

Каблучки з прозорим дорогоцінним камінням, що втілює водну стихію, обов'язково знайдуть місце в скриньці найдосвідченіших леді. Залежно від складності дизайну, ограновування і розміру топазу, прикраси чудово доповнять святковий образ або повсякденний стиль. Виконайте блакитну мрію вашої обраниці про красиву, витончену прикрасу і прийміть рішення купити каблучку зі срібла з топазом, щоб вразити даму серця ефектним вчинком і висловити любов, втілену в ювелірному виробі!

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...