Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Ювелірні браслети на нитці

Браслет на нитці з сріблом – для стильних і романтичних

Традиція носіння браслетів прийшла до нас з глибини століть. Як і всі інші прикраси, спочатку вони були предметами культу, талісманами, магічними атрибутами, ознаками влади або приналежності до певного кола. Коли аксесуари для зап'ясть перейшли в розряд ювелірних, техніка обробки сировини і способи декорування перетворили їх на справжні витвори мистецтва. Матеріали для їх виготовлення варіювалися в залежності від культури, переваг, призначення та іншого.

В наш час велику популярність мають браслети з дорогоцінних матеріалів. Вироби з золота є шиком і неминущим трендом у світі моди. А браслет зі срібла – це улюблений варіант шанувальників елегантного блиску. Особливу ж популярність знайшов браслет червона нитка. Вважається, що даний талісман, який вдягають на ліву руку, здатний уберегти свого господаря від пристріту і заздрісників. Оберіг цей має відношення до кабалістичних традицій. Бажання носити його пов'язано з потребою людини відчувати захист і впевненість у своїй несприйнятливості до негативу.

Браслети на нитці – традиції і стиль

Незалежно від вірувань і поглядів, простий, але оригінальний аксесуар знайшов своїх шанувальників серед усіх вікових груп та соціальних верств. «Срібна Країна» пропонує трендові моделі зі срібною застібкою, яка перетворює амулет в повноцінну прикрасу. Прикраса може бути жіночою і чоловічою. Для ювелірного браслета нитка виготовляється у вигляді шовкової мотузки. Вона досить надійна, стійка до стирання і розриву. Замочок зі срібла доповнює виріб і робить його більш елегантним. Щоб завершити задуманий образ, з різноманітного оформлення браслетів на нитці зі сріблом є можливість вибрати:

  • колір – червоний, синій, зелений, чорний;
  • гладкі або зі вставками;
  • одинарні або з двома-трьома витками;
  • зі всілякими фігурками – сердечка, безмежність, квіти, корона, хрестики, янголята, силуети тварин і багато іншого;
  • парні – для хлопця і дівчини (ліве і праве крило, складаючі пару з двох виробів);
  • з інкрустаціями фіанітів.

Браслет червона нитка зі срібною застібкою став справжнім писком моди. Його можна зустріти на руках знаменитостей, на звичайних людях, на неформалах і в ділових колах. Існують варіанти для діток. Шикарний в своїй простоті срібний браслет червона нитка органічно вписується в будь-який туалет і завжди доречний. Родоване срібло 925-ї проби становить відмінний тандем з шовковим плетінням шнурка. Різна тематика доповнень дозволяє скласти ансамбль з іншими аксесуарами.

Як носити браслет з шовкової червоної нитки

Носіння на руці браслета червона нитка дозволяє зробити акцент на витончених зап'ястях, завершити образ, набути впевненості в собі і підкреслити свій неповторний стиль. Одягати його прийнято на ліву руку. Причому бажано, щоб він був застебнутий люблячою або близькою людиною. А для ефективної роботи амулета, перш за все, потрібно самому відректися від всього поганого і мислити тільки позитивно. Адже червоний колір нитки – найсильніший, несе енергію вогню, надає пристрасті і наполегливості.

Якщо ви вибрали браслет з шовкової нитки іншого кольору, то потрібно знати:

  • зелений – колір просвітління, здатності до співчуття, допомоги в адаптації в різних ситуаціях;
  • синій – відтінок водної стихії, дає сили для творчості, наділяє романтичністю, відданістю, оберігає від тривог і страхів;
  • білий – символ чистоти, чесності, хоробрості, святості і духовності;
  • чорний – наділяє спокоєм, упевненістю, почуттям власної гідності.

До браслету завжди можна додати підвіски, які також несуть свій сакральний сенс і слугують милим доповненням для чарівної зовнішності витончених панянок.

Кращій асортимент в Україні від «Срібна Країна»

В магазині «Срібна Країна» вашій увазі представлені найцікавіші варіанти модного аксесуара. Ви досить швидко виберете необхідну вам прикрасу, вивчивши великий каталог. Символічні амулети або просто актуальне доповнення до гардеробу, річ для себе або в якості подарунка – наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір і оформити заявку. Ціна срібного браслета червона нитка відмінно співвідноситься з якістю. Оберіг, який ви так полюбили, буде радувати вас багато років і стане нерозлучним супутником за будь-яких обставин. Швидке замовлення, зручний спосіб оплати і доставки зробить вашу покупку ще приємнішою.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...