Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат – універсальний і безпомилковий презент

Приємно отримувати подарунки, а ще стократ приємніше – їх дарувати. Бачити радісний блиск в очах того, хто отримав бажане – це варто того, щоб витратити багато годин або навіть днів в пошуках певної прикраси для близької людини. Презент, піднесений від душі і чистого серця, не має грошової вартості. Він безцінний, незалежно від цифр на ціннику. А якщо це ювелірна прикраса – то вона стане ще і фамільною коштовністю, ревно збереженою, що передається з покоління в покоління і не підлягає перепродажу ні за які гроші.

Буває так, що зробити вибір подарунка непросто. Особливо, коли виникають складнощі в плані конкретних параметрів (колір, розмір, кількість). Ідеальним виходом з подібної ситуації стануть подарункові сертифікати. Багато магазинів практикують таке рішення. І якщо потрібно зробити подарунки зі срібла, але немає можливості обрати потрібний виріб, то подарунковий сертифікат в ювелірний магазин стане відмінним приводом для винуватця події провести шикарний шопінг. Піднести витончену картку замість купюр – це більш естетично і елегантно. Її також можна покласти в декоративний конверт або включити в композицію букета.

Сертифікат в якості подарунка – сучасно і актуально

Презент, який відрізняється престижністю і статусом, буде однаково доречний і для близької людини, і для колеги, і для товариша. Подарунковому ювелірному сертифікату порадіють і прекрасні дами, і стильні кавалери. При цьому, вони отримають ще й свободу вибору, яка сама по собі вже є відмінним даром. Море емоцій і втілення заповітних бажань – це мінімум, який може дати невелика карта великої мережі ювелірних магазинів. Переваги такого подарунка незаперечні:

  • простота рішення;
  • гарне оформлення без додаткових упаковок;
  • 100%-ве попадання в ціль догодити обдарованому;
  • мінімальні витрати часу на пошуки презенту.

Передчуваючи візит в магазин дорогоцінних аксесуарів і обдумуючи майбутнє придбання, щасливий власник подарункового ювелірного сертифіката переживе ще кілька додаткових хвилюючих моментів. Подарувати сертифікат для походу в мережу модних бутиків – це дуже солідно і стає все більш популярним трендом.

Переваги подарункових сертифікатів

Звичайно, подарувати гроші на день народження – набагато швидше і простіше, ніж моніторити товари в бутіках. Але де гарантія, що іменинник не витратить їх на буденні потреби? Адже людині властиво жертвувати власними потребами на користь інших справ. Тому більш розумно і оригінально піднести картку певного номіналу для здійснення конкретної покупки.

  • Якщо в руки обдарованому дати подарунковий сертифікат на ювелірні вироби, то ви будете впевнені, що аксесуар, про який він довго мріяв і не міг втілити свою мрію в реальність, обов'язково з'явиться в його колекції і буде хорошою пам'яттю про важливу подію і добрі враження.
  • Ще варіант: ви бажаєте зробити дорогий подарунок, але не маєте можливості витратити на нього весь свій бюджет. Тоді ви зможете стати учасником покупки, коли подарований вами сертифікат в ювелірний магазин покриє частину суми, зазначеної на етикетці неймовірно гарного й шалено дорогого виробу. А ваша рідна людина побалує себе цінною річчю.
  • Важливий момент – грошовий еквівалент і термін дії сертифікату. Ці дані різняться. Суми за сертифікатами варіюються в широкому діапазоні від мінімальної до максимальної, здатної компенсувати вартість досить дорогих моделей з каталогу. Термін використання карт зазвичай дозволяє приділити деякий час на роздуми і приглядання до обраної прикраси. Це дає можливість особі, що прийняла подарунок, зробити зважену покупку, особливо якщо це ювелірні комплекти з декількох одиниць прикраси або виріб з дорогоцінного металу з дуже рідкісними вставками.

Подарункові сертифікати від «Срібної Країни»

Придбати сертифікат для подальшої покупки ювелірних виробів в нашому інтернет-магазині дуже просто. Ви не втратите ні зайвої хвилини дорогоцінного часу, ні зайвої копійки. При отриманні подарункового сертифіката за нього вноситься вартість в грн, що дорівнює його номіналу. Так само і при розрахунку за товар сертифікатом оплачується сума, зазначена на ньому.

Чудовий подарунок коханій людині або комплімент другу – подарунковий сертифікат в ювелірний магазин «Срібна Країна» – буде в рівній мірі доречним в будь-якій ситуації і з будь-якого приводу. Замовлення онлайн, оплата і доставка зручним способом – для комфорту і максимально швидкого втілення ваших бажань.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...