Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Чоловічі срібні браслети

Прикраси для сильних рук – чоловічі браслети зі срібла

Чоловікам, як і жінкам, притаманне почуття прекрасного. Вони охоче використовують в своїх луках доповнення, які вносять родзинку, надають солідності, піднімають статус і просто стають улюбленими аксесуарами. Прикраси для представників сильної статі відрізняються деякою масивністю, стриманим і строгим оформленням та іміджевим дизайном.

Браслети зі срібла для солідних і мужніх користуються особливим попитом. Вони призначаються для джентльменів різного віку і типажів. Залежно від виконання, аксесуар чудово впишеться в зовнішній вигляд як ділового юнака, так і зрілого дорослого чоловіка. Відповідний варіант браслета для чоловічої руки завжди більш простий, ніж жіночий браслет, але також може бути в досить оригінальному виконанні.

Різновиди актуальних чоловічих срібних браслетів в Україні

Білий метал є найприйнятнішим в подібного роду прикрасах для представників сильної статі. Срібло лаконічне і строге, на відміну від пишності золота, ідеально гармоніює з образом елегантного молодого чоловіка. Воно здатне надати розкішності без надмірного лоску.

У каталозі «Срібна Країна» чоловічі срібні браслети представлені в декількох категоріях:

  • жорсткі;
  • м'які – різні види плетіння (бісмарк, якірне, панцирне);
  • каучукові;
  • шкіряні;
  • без вставок;
  • зі вставками – каміння, кераміка, емаль;
  • з білого металу, родовані, з чорнінням або позолочені.

З правильно підібраними чоловічими срібними браслетами на руці можна бути модним в будь-якій ситуації і відповідати навколишньому оточенню.

Оригінальність і класика в браслетах зі срібла для чоловіків

Великий вибір в каталозі «Срібна Країна» дає відмінну можливість догодити будь-якому смаку і задовольнити самі незвичайні запити покупців. Кожен чоловік зможе знайти для себе саме те, що допоможе йому висловити свої вподобання, продемонструвати власні переконання або привернуити погляди неординарним зовнішнім виглядом. Молоді хлопці та солідні кавалери, які знаються на стилі і вишуканості, оцінять широкий асортимент виробів як класичного характеру, так і незвичайного дизайну.

  • Під діловий костюм і для повсякденного носіння підійдуть стандартні плетені ланцюжки, які відтінком металу і фактурою будуть поєднуватися з іншими аксесуарами в образі.
  • Для вечірки можна вибрати моделі більш вільного характеру: зі вставками у вигляді силуетів тварин або символічних фігур.
  • Прихильники певних традицій і течій куплять чоловічі срібні браслети зі слов'янськими оберегами, різного роду талісманами і амулетами, з відповідною символікою.

Мужній стиль і прояв індивідуальності – браслет в сріблі – стане для чоловіка його відмінною рисою, оригінальним штрихом і привабливим акцентом. Якість сплаву 925-ї проби відповідає найвищим стандартам і гідна кожної шанованої людини. Ювелірні вироби зі стерлінгового срібла завжди вважалися елітними і презентабельними, речами гарної якості. А додаткові елементи перетворюють браслети для чоловіків на справжні витвори мистецтва.

Вибираємо найкраще разом зі «Срібна Країна»

При покупці новинки для своєї колекції або в якості подарунка необхідно враховувати деякі важливі параметри. Це і розмір, і товщина браслета, і особисті вподобання, і особливості зовнішності. Витончені особистості з довгими пальцями в каталозі нашого інтернет-магазину можуть підібрати неширокі варіанти без зайвих деталей. Власники мужньої статури з потужними кистями недорого куплять чоловічий срібний браслет об'ємної фактури з великими ланками або масивними вставками.

У будь-якому випадку нашим покупцям обов'язково допоможуть у виборі компетентні консультанти. А оформити заявку можна онлайн або по телефону – це займе всього декілька хвилин. Доставка і оплата товару здійснюється будь-яким зручним способом. Зайняті ділові люди можуть зробити покупку не виходячи з дому з максимумом комфорту.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...