Срібні браслети на ногу

Немає продуктів, які відповідають запиту

Браслети на ногу – східний блиск

Незважаючи на те, що браслети на ногу вважаються новомодним трендом, насправді у цієї прикраси дуже давня і багата історія. Анклети (так вони називаються насправді) вперше з'явилися в період розквіту однієї з найдавніших цивілізацій в історії людства – шумерської. Саме там жінки почали вперше носити браслети на ногу, причому не просто так. Прикраси такого роду для шумерів мали певний сенс: це було свідчення заможності чоловіка. Лише представниці багатих родин могли дозволити собі анклети зі срібла або золота. Доказом цього факту служать розкопки, що проводилися на території стародавньої Месопотамії. Браслети на ногу знаходили тільки в гробницях заможних громадян, звичайні люди такі прикраси не носили.

Пізніше мода на анклети виникла в Давньому Єгипті, Персії і навіть Індії. Примітно, що тільки в Індії цей тренд проіснував кілька тисяч років, і успішно існує сьогодні. Індійські жінки досі носять браслети на ногу, для них це непорушна вікова традиція. Лише за допомогою анклетів жінки і молоді дівчата прикрашають свої ноги, причому, як вважають індійці, цей ювелірний виріб має бути обов'язково зі срібла.

Сучасна мода рясніє різними видами прикрас, але браслети на ногу стали популярними зовсім недавно – всього близько 40-50 років тому, в США. Хлопці дарували своїм дівчатам ці прикраси для того, щоб продемонструвати серйозність намірів.

Як правильно носиться срібний браслет на ногу

Вирішивши обзавестися настільки екзотичною прикрасою, більшість молодих дівчат не особливо чітко собі уявляє, як правильно її носити і з чим поєднувати. Ось кілька правил і тонкощів, що стосуються носіння браслетів на ногу:

  • Якщо прикраса купується в подарунок нареченій, то вона повинна носити її на лівій нозі.
  • У плані одягу найкраще до м'яких браслетів на ногу підходять стилі casual, етнічний і повсякденний. Втім, якщо прикраса має стриманий стиль, то вона відмінно підійде до вечірньої сукні. Головне, щоб вона була не дуже довга і демонструвала красу ніг нижче коліна.
  • Діловим жінкам від анклетів найкраще утриматися.
  • Анклети не можна носити поверх панчіх або шкарпеток. Нога повинна бути оголеною.
  • Чим більш тонка голінь, тим більше тонким і витонченим повинен бути браслет. Необхідно, щоб образ був гармонійним.

Якщо ви готові дотримуватися цих простих правил, тоді сміливо можете купити браслет на ногу зі срібла. Це прикраса вкрай витончена і відмінно підійде практично будь-якій дівчині, незалежно від віку і комплекції.

Ексклюзивні моделі браслетів на ногу

Інтернет-магазин «Срібна Країна» пропонує великий вибір прикрас зі срібла 925 проби. Тут ви зможете підібрати гарний браслет на ногу з будь-яким дизайном. Це можуть бути як вироби з чистого металу, що відрізняються за способом плетіння і з'єднання ланок, так і прикраси зі вставками фіанітів. В процесі обслуговування ми гарантуємо:

  • швидку доставку; величезний вибір м'яких і жорстких браслетів на будь-який смак;
  • доступні ціни;
  • високоякісне срібло 925 проби;
  • якісну консультацію.

Більш детальну інформацію з будь-яких питань ви можете отримати за вказаними на сайті номерами. Справжня краса починається з вашого твердого рішення купити оригінальні прикраси для себе, коханої.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...