Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Дитячі срібні сережки

Дитячі сережки – мила родзинка в образі

В сучасному світі сережки носять всі – чоловіки, жінки і навіть маленькі діти. Дитячі сережки відзначаються величезним розмаїттям дизайну. В асортименті дитячих ювелірних виробів присутня приголомшлива кількість фантазійних моделей, які виготовляються у формі найрізноманітніших живих і неживих істот:

 • птахи;
 • дельфіни;
 • метелики;
 • зірочки;
 • бантики;
 • морські мотиви;
 • яблучка;
 • квіти і багато іншого.

По суті, все обмежується лише фантазією дизайнерів, які, в свою чергу, надихаються самою природою. Дитячі сережки найчастіше йдуть як пусети зі срібла, тому що цей різновид сережок найбільш мініатюрний і легкий, що ідеально підходить для вушок маленьких дівчаток.

Як вибрати сережки для дівчинки

Як ми вже відзначили, дитячі моделі прикрас мають невеликі розміри і виготовляються в специфічній тематиці, де домінують рослинні і тваринні мотиви. Якщо ви вирішили купити перші дитячі сережки для дочки, то до вибору прикраси потрібно підходити з усією відповідальністю. Спиратися слід на такі аспекти:

 • Вік. По суті, вуха можна проколювати навіть у дитинстві, так як немає ніяких лікарських заборон в цьому плані. Для дитячого організму проколювання вуха не несе потенційно ніякої шкоди, якщо строго дотримуватися всіх правил і правильно доглядати за проколом. Найбільш поширена сьогодні практика проколу вуха в 3-5 років, але при цьому вкрай важливо, щоб цим займався фахівець, який дотримається всіх гігієнічних норм і дасть необхідні рекомендації.
 • Модель сережок. У цьому плані слід спиратися лише на переваги самої дівчинки – якщо їй подобаються дельфіни, то можна купити дитячі сережки у вигляді цього чудового і розумного морського ссавця. Подобаються квіти – таких моделей в асортименті нашого магазину десятки. Загалом, кожен зможе підібрати те, що подобається саме його дитині.
 • Матеріал сережок. Більшість лікарів сходяться на думці, що найкраще дітям носити срібні сережки, так як вони не викликають алергію і мають бактерицидний ефект, що зводить до мінімуму ризик появи запалення. Також дуже непогано на дитячих вушках виглядає золото, але як відомо діти досить часто гублять прикраси. Срібло – це красиво, безпечно і доступно в плані ціни.
 • Вага. Чим легша модель, тим краще, адже вкрай важливо, щоб від сережок не втомлювалися вуха. Крім цього, велике значення має форма – бажано уникати моделей з якимись гострими гранями, щоб дитина не могла поранитися. Тип замка. Застібка на дитячих сережках повинна бути максимально надійною, але при цьому і простою, щоб дитина могла спокійно зняти прикрасу в разі потреби. Зажим на пусетах – ідеальний варіант, так як це надійно і при цьому дуже зручно.

В каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлені срібні дитячі сережки найрізноманітніших видів. Тут ви зможете підібрати прикрасу, яке ідеально підійде для того чи іншого випадку: до дня народження, на повноліття, новорічні моделі, на 8 березня і т.п. Кожна прикраса виготовлена з високоякісного срібла 925 проби, що автоматично свідчить про якість.

Додаткову інформацію щодо умов обслуговування і асортименту можна отримати за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно дадуть відповіді на всі запитання. Сережки для дітей від «Срібної Країни» – це не тільки гарні прикраси, а й дуже надійні, безпечні ювелірні вироби, які обов'язково сподобаються вашій дівчинці.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...