Новини

Відкриття магазину «Срібна Країна» у Дніпрі

Ювелірна компанія «Срібна Країна» відкрила новий магазин у центрі Дніпра! Якщо ви хочете порадувати себе і своїх близьких модним і яскравим подарунком – запрошуємо вас до нашого нового ювелірного магазину за адресою вул. Глінки, 2, ТРЦ «МОСТ-Сіті». На вас чекає стильний дизайн магазина, широкий асортимент срібних прикрас, доступні ціни та професійне обслуговування продавців-консультантів.

Колекції срібних прикрас регулярно оновлюються, представляючи модні ювелірні новинки. Вашій увазі представлений великий вибір срібних каблучок, сережок, підвісок, ланцюжків, браслетів, намистин-шармів і брошок, а також комплекти прикрас. Вироби в сріблі з сапфірами, топазами, гранатами, аметистами, перлами, агатом, кварцом та іншим дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням знайдуться на будь-який смак.

Якщо ви не знайдете в магазині потрібну прикрасу, запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин sribnakraina.com, в якому представлений весь асортимент мережі «Срібна Країна». Тут ви можете замовити вироби з безкоштовною доставкою. Оригінальні прикраси, вибрані вами, обов’язково подарують вам чудовий настрій!

Ласкаво просимо до нового ювелірного магазину «Срібна Країна». Ми чекаємо на вас за адресою м. Дніпро, вул. Глінки, 2, (ТРЦ «МОСТ-Сіті»).

Графік роботи: Пн-Нд 10:00 – 22:00.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити