Комплекти

Комплект срібних прикрас – бездоганний образ

Жоден наряд не буде вважатися повністю оформленим без завершальних штрихів у вигляді прикрас. Декоруючі аксесуари завжди в тренді і можуть стати провідним акордом образу. Ювелірні каблучки, сережки, ланцюжки, кулони, браслети та інші вироби користуються незмінною популярністю вже багато століть. У доісторичні часи їх прабатьки грали роль магічних амулетів і розпізнавальних знаків для родичів. Але коли жінки оцінили переваги подібних доповнень і їх вплив на оточуючих, то всі ці прикраси поступово перекочували в розряд прикрас і коштовностей. Після того, як люди навчилися видобувати і обробляти дорогоцінні метали, золото і срібло стали улюбленими матеріалами для виготовлення ювелірних виробів.

Культура і технології розвивалися, вносячи зміни в усі сфери життя людини. І ювелірна справа стала справжнім мистецтвом, що народжує шедеври у вигляді неперевершених витворів мистецтва. Благородство ж і стриманий шик срібних аксесуарів завоювали особливе шанування і любов серед всіх любителів стильної вишуканості. Білий метал значно дешевше золота. До того ж його незвичайні властивості і м'якість сяйва стали справжнім культом, а вигадливі прикраси з нього від майстрів – об'єктом бажання жінок і чоловіків різного віку і шарів суспільства.

Найцікавіші варіанти – срібні комплекти аксесуарів

Коли вже є на пальці каблучка – обов'язково потрібні до неї сережки, а коли є сережки – кулон на ланцюжок в такому ж дизайні і так далі. Це закономірно, оскільки будь-якій жінці і модному кавалеру хочеться повної завершеності образу і бездоганного поєднання доповнень не тільки з одягом і типом зовнішності, але і між собою. Завжди є можливість підібрати пару до срібного аксесуару в багатьох каталогах інтернет-магазину. Колекції ювелірних прикрас рясніють моделями на будь-який смак. Фантазія дизайнерів і майстерність виробників перевершують всі очікування.

Найзручніший і простий спосіб отримати ідеальний набір – це купити срібний комплект, який вже продуманий і виготовлений як одне ціле. Його складові витримані в єдиному стилі, однаковій кольоровій гамі і загальному дизайнерському виконанні. Серед різноманітних оформлень бажаючі можуть вибрати ювелірні комплекти зі срібла в різних декорах і способах обробки:

  • зі вставками дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння;
  • з емаллю і керамікою;
  • з чорнінням, родіюванням, позолотою;
  • строгі і шикарні, прості і витіюваті;
  • з рослинними і тваринними мотивами, орнаментами, релігійними символами, знаками оберегів, зодіакальними фігурами та ін.

Тематика і оформлення дозволяють складати луки з гарнітурами для всіх випадків життя:

  • повсякденності і буднів;
  • ділової обстановки;
  • світського виходу;
  • вечірок і пишних свят.

Срібні комплекти в Україні – сама досконалість

Ефектність гармонійного поєднання виробів в комплектах срібних прикрас посилить прояв цілісності образу. Пропорційність співвідношень і сукупне звучання елементів гарнітура виявляться справжньою мелодією краси і полонять досконалої елегантністю. Вважається, що одинична прикраса трохи губиться, тоді як спільний виступ сережок і кольє, або каблучки і ​​кулона, або сережок, персня і підвіски буде бездоганним навіть під самим прискіпливим і критично налаштованим поглядом.

Приміряючи на себе кілька аксесуарів, потрібно також пам'ятати і про відчуття міри. Оптимальним вважається набір з трьох предметів. Причому два з них обов'язково повинні бути з одного комплекту, а третій може бути самостійною деталлю. Золота середина, чіткий баланс – це основне правило справжнього мистецтва виглядати неперевершено.

Вибираємо краще разом зі «Срібною Країною»

Каталог нашого інтернет-магазину наповнений тільки актуальними і достойними пропозиціями. Вашій увазі представлені найоригінальніші ювелірні срібні комплекти від виробника. Гарантія якості на всі вироби та прийнятна ціна складають привабливий тандем для покупців. Прикраси з 925-ї проби срібла є довговічними і стійкими до зовнішніх впливів. Вкладення коштів в предмети, які стануть сімейними цінностями для поколінь, завжди було і буде вигідним заходом.

Обраний товар легко і оперативно можна замовити онлайн або за телефоном. Скористайтеся послугами професійних менеджерів для з'ясування всіх питань і нюансів під час покупки срібних комплектів в Україні. Оплата і доставка здійснюється самим прийнятним для вас способом. Ще ніколи процес придбання не був таким швидким і комфортним.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...