Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні ланцюжки 925 проби

Ланцюжки зі срібла 925 проби – бездоганність стилю

Срібний ланцюжок 925 проби захоплює філігранністю ювелірного виконання, м'яким, приємним сяйвом коштовного металу і різноманітністю дизайнерських рішень. Ланки оригінальної або, навпаки, лаконічної форми, подібно елементам одного цілого, утворюють безперервну лінію, уособлюючи безмежність і циклічність буття. Саме цей сенс втілювали ювеліри Стародавнього Єгипту, створюючи перші срібні ланцюжки для представників вищих шарів суспільства і правителів минулої епохи. Прикраси того часу не відрізнялися зовнішньою виразністю, були простими, але мали сакральне значення.

Стародавні єгиптяни шанобливо називали срібло «білим золотом». І сьогодні під час археологічних розкопок пірамід і поховань фараонів археологи знаходять незліченні скарби давньоєгипетської знаті – прикраси і предмети побуту зі срібла. В епоху Середньовіччя срібні ланцюжки були символом багатства, високого соціального статусу і приналежності до шляхетного роду.

На початку ХХ століття в епоху Ар Деко срібні ланцюжки набули популярності серед тодішніх модниць, доповнювали розкішне вбрання і комплекти срібних прикрас. З початком масового виробництва ювелірних виробів ланцюжки зі срібла 925 проби отримали «друге дихання». Сьогодні їх виготовляють ручним, машинним способом або литтям, втілюючи неймовірні за красою плетіння.

Переваги срібла 925 проби

Ланцюжок зі срібла 925 проби, ціна якого доступна кожному цінителю недорогих і красивих прикрас, має в своєму складі 92,5% чистого дорогоцінного металу, а 7,5% становить мідь і інші складові лігатури. Подібне процентне співвідношення робить сплав оптимальним для тонкої ювелірної роботи, тому ланцюжки з нього:

  • відрізняються високою міцністю;
  • не деформуються;
  • стійкі до пошкоджень;
  • красиво виглядають.

Як і чистий метал, сплав 925 проби відрізняється благородним сріблясто-білим відтінком. Завдяки оптимальним показникам пластичності, міцності і ковкості, срібло чудово піддається ювелірній обробці, а висока здатність відбивати світло наділяє метал приємним, м'яким блиском.

Тому ланцюжки з 925 проби виходять будь-якої форми: масивні і брутальні з великими ланками – відмінний чоловічий варіант, а витончені з невеликими ланками – для жінок. Клеймо виробника, що підтверджує, що виріб виготовлений зі срібла 925 проби, ставиться на зворотному боці замочка або ланки перед ним.

Види плетіння ланцюжків

Типи плетінь ланцюжків зі срібла 925 проби мають найрізноманітнішу форму: від простих, лаконічних і елегантних до хитромудрих, вишуканих і об'ємних. Найпопулярнішими в ювелірному мистецтві вважаються наступні види з'єднання ланок:

  • «бісмарк» – універсальне плетіння, коли ланки ланцюжка є різноспрямовані елементи і з'єднуються в єдине ціле;
  • «якір» – класичний варіант плетіння, коли ланки овальної форми розташовані одна до одної під кутом 90 градусів;
  • «троянда» – ажурний, красивий тип жіночого плетіння: ланцюжок має витончений «візерунок» за рахунок того, що ланки повторюють форму бутонів троянди;
  • «Барселона» – плетіння, яке за ефектністю і виразністю нагадує «Бісмарк», але характеризується більш великими ланками;
  • «серце красуні» – повітряне, традиційно жіноче плетіння, коли ланки ланцюжка за формою нагадують ажурні сердечка.

Чоловічі ланцюжки відрізняються великими ланками, більш фундаментальним дизайном, вони значно важчі і ширші. Прикраси для жінок виглядають досить витончено: ланцюжки мають невеликі, ажурні ланки, а їх з'єднання нагадують вишукані візерунки.

В інтернет-магазині «Срібна Країна» ви можете купити ланцюжок зі срібла 925 проби за привабливою ціною. Зручна структура каталогу дозволяє легко вибрати ювелірний виріб, ознайомитися з дизайном, вагою і ціною ланцюжків. Доставка замовлень здійснюється в будь-який регіон України Новою Поштою.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...