Новости

Розыгрыш подарочного сертификата от «SRIBNA KRAINA»

SRIBNA KRAINA» дарит подарочный сертификат на 1000 грн за комментарий и отметку в Сторис!

  1. Конкурс проводиться в соціальній мережі Instagram @sribnakraina та Facebook. З 01.02.2021 по 15.02.2021 року.
  2. Для участі в конкурсі необхідно бути підписаним на стрінки бренду «SRIBNA KRAINA» у соціальних мережах. Виставити сторіз з прикрасою, придбаною у мережі магазинів «SRIBNA KRAINA» та он-лайн магазині sribnakraina.ua
  3. Обов’язковою умовою є зазначення у сторіз тегу @sribnakraina  (відмітка бренду «SRIBNA KRAINA»). В коментарях під постом відмітити кохану або близьку людину. Звертаємо твою увагу - на момент публікації сторінка повинна бути відкритою!
  4. Кількість коментарів не обмежена! 
  5. 16 лютого до 16:00 ми випадковим чином за допомогою спеціального додатку Lizaonair виберемо двох переможців конкурсу, 1-го в соціальній мережі Instagram, 2-го вFacebook, які отримають призи. 
  6. Приз – 2 подарункових сертифіката номіналом 1 000 грн кожний. 
  7. Переможців ми оголосимо в Сторіс. Переможним вважатиметься акаунт, який виконав всі умови конкурсу. Виклав сторіз з прикрасою, придбаною в ювелірній мережі «SRIBNA KRAINA». Зробив відмітку коханої/близької людини та виявився підписаним на Instagram та Facebook @sribnakraina.
  8. В конкурсі приймають участь тільки акаунти реальних людей: сторінки. Не приймають участь магазини брендів, зірок.  Профілі повинні бути живими і відкритими.  Приймати участь в конкурсі можуть тільки повнолітні громадяни України.

 

Оставьте свои данные, мы свяжемся с вами в ближайшее время

Каталог
Личный кабинет
Shopping cart
Магазины
Позвонить