Новорічна акція: 1+1=3

1=1=3_top
  1. Акція «1 + 1 = 3». Купуй дві ювелірні прикраси та отримай третю в подарунок за 1 грн.
  2. При замовленні в інтернет магазині отримати третій виріб у подарунок можна тільки в разі: а)Отримання замовлення Новою Поштою - сплатити 100% вартості замовлення двох виробів картою Visa/Master Card. б) Отримати замовлення самостійно в найближчому магазині ювелірної мережі, але обрати тільки ті вироби, які є в наяності.
  3. В інтернет магазині ви можете обрати собі прикрасу в подарунок з асортименту на сайті з приміткою "В подарунок" або з наявного ассортименту в магазині з поміченою знижкою -70 %.
  4. Подарунок повинен бути з найнижчою вартістю будь-якого виробу в чеку. 
  5. Акція діє з 02.12.2019 по 31.12.2019 р. (включно) в інтернет магазині sribnakraina.ua та у мережі магазинів «SRIBNA KRAINA».
  6. В магазинах ювелірної мережі отримати третій виріб у подарунок можна тільки в разі придбання одним чеком двох виробів з наявного на вітрині магазину асортименту та не поміченого знижкою -70 %.
  7. Якщо вартість обраного в якості подарунка третього товару позначеного знижкою -70 % перевищує вартість кожного з 2-х виробів, обраних до придбання по Акції, умови Акції на придбання третього виробу за 1 (одну) гривню не розповсюджуються.
  8. Кількість та перелік виробів, які можна отримати в подарунок за умовами Акції, обмежена. Учасниками Акції можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні особи.

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1 (одну) гривню третього товару з асортименту акційних, позначених знижкою -70 %, при цьому його вартість з урахуванням знижки повинна бути нижче ніж вартість кожного з двох виробів, обраних до придбання по Акції.
Item(s) added to cart
Loading...