Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Жіночі срібні підвіски

Жіночі підвіски: витончена краса на кожен день

У світ ювелірного мистецтва щодня вкладаються величезна кількість розумових, фізичних і фінансових ресурсів, і все з однією єдиною метою – щоб кожна дівчина мала можливість виглядати бездоганно кожен день, годину, хвилину. Жіночі підвіски зі срібла в цьому плані універсальні – вони доступні за ціною, відрізняються елегантним зовнішнім виглядом і величезною різноманітністю дизайну. Такого роду аксесуар привносить особливі риси в образ дівчини, змушуючи її грати і сяяти свіжими фарбами.

Різновидів підвісок для жінок існує досить велика кількість:

  • Класичні. Максимально строгі, стримані прикраси, які зазвичай прикрашаються однією або декількома вставками напівдорогоцінного каміння. Такі підвіски ідеально підходять для ділових леді і всіх тих, хто не прагне занадто сильно демонструвати свої прикраси. Класичні підвіски зі срібла відрізняються компактністю, стриманістю і лаконічністю.
  • Фантазійні. Це можуть бути прикраси будь-яких розмірів, і головна їх особливість полягає в повній свободі дизайну. Цей різновид прикрас складно піддається опису, так як дизайн їх обмежується лише фантазією самих творців.
  • Релігійні. Різного роду хрестики, ладанки і мініатюрні іконки зі срібла – сюди відносяться будь-які недорогі підвіски, що несуть в собі сакральний релігійний сенс.
  • Талісмани. Особливий підвид шийних прикрас, які несуть певний сенс виключно для носія.

Аксесуари для жінок відрізняються значною різноманітністю, на відміну від чоловічих підвісок. Прикраси для сильної половини людства завжди більш строгі і стримані. Найчастіше це талісмани, етнічні прикраси у вигляді різних рунічних символів або на релігійну тематику. У жінок в цьому плані набагато більший вибір.

Як вибрати підвіску для жінки

Головний критерій тут – чуттєвість і відчуття відповідності. Переглядаючи асортимент нашого магазину, ви зможете виявити величезний вибір різних моделей:

  • Зі вставками фіанітів, напівдорогоцінного і дорогоцінного каміння. Це можуть бути як поодинокі вставки великих мінералів, так і прикраси з розсипом дрібного каміння. Для виготовлення срібних підвісок використовуються сапфіри, агати, аметисти, рубіни, топази, фіаніти і т.п.
  • Прикраси, що входять до складу цілих колекцій, виконаних в єдиному стилі.
  • Із застосуванням технологій емалі, алмазної грані, чорніння, родіювання, позолоти.

Так, наприклад, чорніння застосовується в тих випадках, коли рельєф на підвісці вимагає виділення контрастом. Це можуть бути надписи або візерунки, для яких штучно затемнюється фон. Таким чином, ювелірний виріб виглядає більш автентично і оригінально.

Застосування позолоти не потребує коментарів – з її допомогою або створюють контрасти, або повністю роблять підвіски «під золото». А ось родіювання – більш цікава технологія, що забезпечує високий показник захисту срібла від окислення. Родовані жіночі підвіски багато років зберігають свій природний блиск, на відміну від чистого срібла, яке має властивість окислюватися з часом.

Каталог магазину «Срібна Країна» наповнений ексклюзивними ювелірними виробами зі срібла 925 проби, що само по собі є гарантією високої якості. Більш детальну інформацію щодо асортименту та умов обслуговування можна отримати за вказаними на сайті номерами. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...