Срібні підвіски-обереги

Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Показано 5 прикрас(и)

 1. Срібна підвіска-оберіг «Зірка Лади-Богородиці» (ПБ279(зв)с) Срібна підвіска-оберіг «Зірка Лади-Богородиці» (ПБ279(зв)с): купить
  Срібна підвіска-оберіг «Зірка Лади-Богородиці» (ПБ279(зв)с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 2. Срібна підвіска-оберіг (ПБ276(зв)с) Срібна підвіска-оберіг (ПБ276(зв)с): купить
  Срібна підвіска-оберіг (ПБ276(зв)с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 3. Срібна підвіска-оберіг «Молвинець» (ПБ278(зв)с) Срібна підвіска-оберіг «Молвинець» (ПБ278(зв)с): купить
  Срібна підвіска-оберіг «Молвинець» (ПБ278(зв)с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 4. Срібна підвіска-оберіг «Колядник» (ПБ275(зв)с) Срібна підвіска-оберіг «Колядник» (ПБ275(зв)с): купить
  Срібна підвіска-оберіг «Колядник» (ПБ275(зв)с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
 5. Срібна підвіска-оберіг «Рожаниця» (ПБ277(зв)с) Срібна підвіска-оберіг «Рожаниця» (ПБ277(зв)с): купить
  Срібна підвіска-оберіг «Рожаниця» (ПБ277(зв)с)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Родіювання
Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Поширені запитання про срібні підвіски-обереги

⇒ За якою ціною можна купити срібні підвіски-обереги ?

У нашому магазині великий асортимент і ви можете купити срібні підвіски-обереги від 1 708 грн до 2 109 грн. У нас найнижчі ціни в Україні на якісні і трендові прикраси!

⇒ Як здійснюється доставка при покупці прикрас в інтернет-магазині?

Забрати своє замовлення Ви можете будь-яким зручним чином — 1) Доставка Новою Поштою. У нас доступна безкоштовна доставка до відділення, а також адресна доставка "в руки" або "до дверей". 2) Самовивіз. Можна оформити попереднє замовлення на будь-які срібні підвіски-обереги з представлених на сайті і забрати особисто з офіційного магазину "Срібна Країна" у Вашому місті. Незалежно від способу доставки, всі вироби йдуть в комплекті з подарунковою упаковкою абсолютно безкоштовно.

Обереги – сучасні прикраси з давньою історією

Красиві і незвичайні обереги – це сакральні зображення і символи древніх слов'ян, що втілюють язичницькі вірування наших далеких предків. Прагнення до родових витоків, шанування слов'янських традицій і бажання доторкнутися до скарбів культури відродили інтерес до прикрас з древньою історією в XXI столітті. Шануючи наше коріння, ми звертаємося до сили роду і попередніх поколінь, черпаємо натхнення і прагнемо підтримувати незримий зв'язок між нами і далекими предками.

Якщо зараз срібні обереги мають, переважно, декоративний сенс, втілюючи бажання виглядати неординарно і оригінально, для давніх слов'ян ці символи були невід'ємною частиною звичного життєвого укладу. З їх допомогою наші предки:

 • відганяли від родини нещастя;
 • притягували удачу і благополуччя;
 • захищали будинки від природних стихій;
 • використовували як захист в ратному бою;
 • залучали багатий урожай;
 • захищалися від хвороб.

Талісманами з дерева, срібла, заліза та інших матеріалів слов'яни прикрашали одяг, предмети домашнього вжитку, фасад будинків. Кожен вигин, лінія і геометрична фігура оберега несли в собі сакральний зміст, захищаючи свого володаря від прояву негативних сил і залучаючи удачу.

Як вибрати і купити срібний слов'янський оберіг

Кулон і підвіска – це найпопулярніші слов'янські срібні обереги в наші дні. Невеликі за розміром прикраси із зображеннями давніх символів, що уособлюють язичницьких божеств і стихії природи, мають колосальну енергетичну силу і гармонійно доповнюють сучасний образ. Вважається, що, вирішивши купити срібний слов'янський оберіг, ви захистите себе від злого слова, заздрості і поганих думок оточуючих. Найбільш вразливі до негативного впливу молоді жінки і діти, тому для них оберіг стане чудовим подарунком з глибоким змістом.

Вибирати ювелірну прикрасу, яка втілює давні знання та історію, можна раціональним способом або орієнтуючись на інтуїцію. Перший варіант ґрунтується на тому, щоб детально ознайомитися з описом кожного виробу, дізнатися, якими властивостями володіє зображення на кулоні, і вибрати прикрасу, відповідну за значенням, вартістю та вагою. Другий спосіб заснований на інтуїтивному виборі, коли ви дивитеся на асортимент оберегів, де представлені недорогі підвіски, і орієнтуєтеся на внутрішній голос, свої уявлення про красу і гармонію.

Значення слов'янських оберегів

На кулонах і підвісках, які використовувалися в якості амулетів, слов'янські майстри зображували малюнки у вигляді ведичних символів, давніх рун, знаків язичницьких божеств. Якщо ви хочете доторкнутися до витоків давньої культури і купити слов'янські обереги зі срібла в Україні, ознайомтеся з переліком значень символів, зображених на прикрасах:

 • Молвинець, зірка Лади – традиційно жіночі та дитячі обереги, особливо підходять вагітним жінкам, допомагають зберегти красу, молодість, дарують здоров'я і налаштовують на удачу в повсякденних справах;
 • Колядник – оберіг для чоловіків, допомога в роботі, дарує цілеспрямованість, налаштовує на життєві перемоги;
 • Макош, Лунниця – призначається для захисту домашнього вогнища, сімейного благополуччя, залучення багатства.

Після придбання слов'янського оберега зі срібла, почніть більш уважно спостерігати за своїм самопочуттям, настроєм і життям. В ньому, напевно, стане менше негативних ситуацій, сварок, конфліктів, покращиться здоров'я, з'явиться натхнення і бажання радіти дрібницям. Якщо ви спостерігаєте такі позитивні зміни, значить оберіг працює і виконує своє призначення.

В ювелірному магазині «Срібна Країна» ви зможете придбати недорогі срібні слов'янські обереги, підвіски з позолотою і інші ексклюзивні вироби. Обереги мають унікальне оформлення, що в точності повторює стиль прикрас стародавніх слов'ян. Більш детальну інформацію можна отримати за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно проконсультують з будь-яких питань.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити