Срібні підвіски-обереги

Немає продуктів, які відповідають запиту

Обереги – сучасні прикраси з давньою історією

Красиві і незвичайні обереги – це сакральні зображення і символи древніх слов'ян, що втілюють язичницькі вірування наших далеких предків. Прагнення до родових витоків, шанування слов'янських традицій і бажання доторкнутися до скарбів культури відродили інтерес до прикрас з древньою історією в XXI столітті. Шануючи наше коріння, ми звертаємося до сили роду і попередніх поколінь, черпаємо натхнення і прагнемо підтримувати незримий зв'язок між нами і далекими предками.

Якщо зараз срібні обереги мають, переважно, декоративний сенс, втілюючи бажання виглядати неординарно і оригінально, для давніх слов'ян ці символи були невід'ємною частиною звичного життєвого укладу. З їх допомогою наші предки:

  • відганяли від родини нещастя;
  • притягували удачу і благополуччя;
  • захищали будинки від природних стихій;
  • використовували як захист в ратному бою;
  • залучали багатий урожай;
  • захищалися від хвороб.

Талісманами з дерева, срібла, заліза та інших матеріалів слов'яни прикрашали одяг, предмети домашнього вжитку, фасад будинків. Кожен вигин, лінія і геометрична фігура оберега несли в собі сакральний зміст, захищаючи свого володаря від прояву негативних сил і залучаючи удачу.

Як вибрати і купити срібний слов'янський оберіг

Кулон і підвіска – це найпопулярніші слов'янські срібні обереги в наші дні. Невеликі за розміром прикраси із зображеннями давніх символів, що уособлюють язичницьких божеств і стихії природи, мають колосальну енергетичну силу і гармонійно доповнюють сучасний образ. Вважається, що, вирішивши купити срібний слов'янський оберіг, ви захистите себе від злого слова, заздрості і поганих думок оточуючих. Найбільш вразливі до негативного впливу молоді жінки і діти, тому для них оберіг стане чудовим подарунком з глибоким змістом.

Вибирати ювелірну прикрасу, яка втілює давні знання та історію, можна раціональним способом або орієнтуючись на інтуїцію. Перший варіант ґрунтується на тому, щоб детально ознайомитися з описом кожного виробу, дізнатися, якими властивостями володіє зображення на кулоні, і вибрати прикрасу, відповідну за значенням, вартістю та вагою. Другий спосіб заснований на інтуїтивному виборі, коли ви дивитеся на асортимент оберегів, де представлені недорогі підвіски, і орієнтуєтеся на внутрішній голос, свої уявлення про красу і гармонію.

Значення слов'янських оберегів

На кулонах і підвісках, які використовувалися в якості амулетів, слов'янські майстри зображували малюнки у вигляді ведичних символів, давніх рун, знаків язичницьких божеств. Якщо ви хочете доторкнутися до витоків давньої культури і купити слов'янські обереги зі срібла в Україні, ознайомтеся з переліком значень символів, зображених на прикрасах:

  • Молвинець, зірка Лади – традиційно жіночі та дитячі обереги, особливо підходять вагітним жінкам, допомагають зберегти красу, молодість, дарують здоров'я і налаштовують на удачу в повсякденних справах;
  • Колядник – оберіг для чоловіків, допомога в роботі, дарує цілеспрямованість, налаштовує на життєві перемоги;
  • Макош, Лунниця – призначається для захисту домашнього вогнища, сімейного благополуччя, залучення багатства.

Після придбання слов'янського оберега зі срібла, почніть більш уважно спостерігати за своїм самопочуттям, настроєм і життям. В ньому, напевно, стане менше негативних ситуацій, сварок, конфліктів, покращиться здоров'я, з'явиться натхнення і бажання радіти дрібницям. Якщо ви спостерігаєте такі позитивні зміни, значить оберіг працює і виконує своє призначення.

В ювелірному магазині «Срібна Країна» ви зможете придбати недорогі срібні слов'янські обереги, підвіски з позолотою і інші ексклюзивні вироби. Обереги мають унікальне оформлення, що в точності повторює стиль прикрас стародавніх слов'ян. Більш детальну інформацію можна отримати за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно проконсультують з будь-яких питань.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...