Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Чоловічі срібні підвіски

Чоловіче слово в ювелірному мистецтві: підвіски

Чоловіки не дуже часто купують ювелірні вироби, і найчастіше це або персні, або ланцюжки з підвіскою. Для справжніх чоловіків є кілька правил щодо вибору і носіння ювелірних виробів:

  • Їх повинно бути небагато. Зловживання зовнішньою атрибутикою перетворює чоловіка в своєрідного папугу без почуття смаку і стилю. Чоловіча підвіска, перстень і годинник – ось максимум, що може дозволити собі представник сильної статі.
  • Доречність. Для ділових людей вкрай важливо, щоб прикраси були стриманими і непомітними. Екстравагантний стиль вітається лише у вільному стилі smart-casual.
  • Простота. Ціна – далеко не найголовніший критерій вибору чоловічих підвісок. В першу чергу важливі їх зовнішній вигляд, дизайн і якість виготовлення. Саме тому чоловічі аксесуари найчастіше роблять зі срібла 925 проби.

Особливість мислення всіх чоловіків така, що вони не носять речі просто тому, що так красиво. Вони завжди вкладають в це певний сенс, повідомлення. У каталозі нашого інтернет-магазину представлена ​​велика кількість підвісок зі срібла різноманітних видів. Це можуть бути талісмани, рунічні символи, етнічний орнамент, релігійна атрибутика, магічні обереги, зодіакальні знаки і т.п. Таким чином, обрана прикраса буде не тільки декорацією, а й послужить свого роду символом, що відображає світогляд носія.

Етнічні прикраси взагалі унікальні – нехай вони і мають специфічний характер, але відмінно поєднуються з будь-яким стилем одягу. Чоловічі підвіски в старослов'янському стилі відмінно підійдуть і діловому чоловіку, і молодому хлопцю, що надає перевагу вільному стилю в одязі. У нашому каталозі ви зможете підібрати виріб як з чистого срібла, так і з вставками напівдорогоцінного каміння, фіанітів. Підвіски з фіанітом – чоловіча прерогатива.

Технології краси

Щоб зробити асортимент підвісок для чоловіків максимально різноманітним і незвичайним, ювелірні майстри застосовують 5 основних технологій, що дозволяють поліпшити візуальні якості прикрас:

  • Алмазна грань. За допомогою цієї технології вдається створювати чіткий і складний рельєф на виробі.
  • Емаль. Найчастіше застосовується для виготовлення підвісок з етнічним орнаментом.
  • Чорніння. Технологія дозволяє штучно зістарити деякі області, створюючи контраст і виділяючи написи, символи або інші візерунки на підвісці. Чорніння активно застосовується для виготовлення талісманів і оберегів.
  • Родіювання. Коли необхідно домогтися максимального блиску і яскравості металу, застосовують цю технологію. Крім цього, родіювання надійно захищає від подряпин і потемніння срібла.
  • Позолота. У випадку з чоловічими підвісками найчастіше застосовують для створення релігійних аксесуарів: хрестиків, ладанок, іконок.

Підвіски, виготовлені зі срібла 925 проби, відрізняються доступною ціною і неймовірною якістю. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» ви зможете знайти величезну кількість ексклюзивних дизайнерських робіт, які по достоїнству оцінять тільки справжні чоловіки.

Чоловічі підвіски зі срібла – стильні і довговічні прикраси, і наш сайт забезпечить максимальний комфорт в плані підбору необхідного аксесуара. Якщо в процесі вибору виробу виникнуть будь-які запитання або проблеми, рекомендуємо звернутися за вказаними на сайті номерами. Менеджери нашого магазину люб'язно допоможуть з будь-яким питанням

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...