Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні кулони

Кулони зі срібла – ніжність місячного світла

Срібні кулони в усі часи служили не просто прикрасою, – найчастіше вони були релігійним атрибутом, що втілює в собі ту чи іншу силу. Наприклад, за часів язичництва слов'яни вірили, що срібний кулон, що носиться на шиї, здатний захистити від нечистих сил і злих духів, які бажають проникнути в наш світ. Зі сріблом взагалі пов'язано безліч різних вірувань і переконань, що базуються здебільшого на домислах і фантазіях.

У наш час ніхто вже не надає серйозного значення всім цим повір'ям і міфам, однак срібний кулон досі залишається популярною прикрасою, яку з радістю носять не тільки дівчата, а й чоловіки. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлена ​​велика кількість унікальних в плані дизайну прикрас у вигляді кулонів:

  • з чистого срібла 925 проби;
  • з емаллю;
  • з додатковою інкрустацією дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння.

Найчастіше, втім, в якості вставки використовується один великий камінь. Це може бути топаз, рубін, фіаніт, гранат, кварц, аметист і т.п. Вони дають приголомшливий візуальний ефект, при цьому не сильно впливаючи на ціну кінцевого виробу, що дуже важливо для срібла.

Як вибрати срібний кулон

Вибираючи прикрасу для себе або в подарунок, важливо дотримуватися кількох правил:

  • Колір каменю повинен поєднуватися з кольором того одягу, який ви носите найчастіше. Не обов'язково кольорова гамма повинна бути ідентичною, головне, щоб це було гармонійно.
  • Для щоденного використання краще всього вибирати кулон зі срібла маленьких розмірів, так як великі мають чималу вагу, через що завдають багато незручностей протягом дня. Великі кулони ідеально підійдуть для урочистих заходів та вечірок.
  • Дівчатам з довгою шиєю краще підходять великі кулони, в той час як власницям маленької і акуратної – компактні прикраси. Якщо не дотримуватися цього правила, гармонія пропорцій буде порушена, що не дуже добре.
  • Якщо хочете візуально зробити свій стан більш тонким і витонченим, необхідно купити відповідної довжини ланцюжок для підвіски. Тут діє наступне правило: чим довше ланцюжок, тим сильніше він звужує стан. Однак важливо не забувати про те, що кулон не повинен загубитися в декольте. Він повинен розташовуватися посередині між ключицями і бюстом – це оптимальна довжина. Є лише один виняток – якщо кулон особливо великий, його дозволено носити на довгому ланцюжку так, щоб він звисав нижче грудей. І припустимо це лише з певними варіантами повсякденного одягу. У діловому стилі це неприйнятно.
  • Особливу увагу слід приділити замочку – він повинен бути міцним і надійним.
  • Ланцюжок для кулона має бути максимально міцним і надійним, особливо якщо підвіска має пристойний вагу. Найкраще – снейк, бісмарк або якірне плетіння. Слід пам'ятати, що у випадку з кулоном ланцюжок йде на другий план, і головна вимога для нього зовсім не краса, а міцність.

Головний принцип, як і всюди – дотримання пропорцій. Все повинно бути в міру, починаючи з довжини і закінчуючи розмірами прикраси. Якщо ви вирішили купити срібний кулон в подарунок, то правила його вибору приблизно ті ж. Слід тільки додатково враховувати смаки самої людини, для якої купується підвіска-оберіг.

У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлена ​​величезна кількість виробів з високоякісного сплаву 925 проби. Тут кожен зможе підібрати ідеальний для себе варіант з будь-якого приводу: весільний подарунок, на випускний, день народження, ювілей, Новий рік і т.п.

Для людей, які люблять збирати цілі комплекти прикрас в єдиному стилі, ми пропонуємо кілька ексклюзивних варіантів з колекцій «Безмежність», «Серце», «Flowers», «Етнічний орнамент» і т.п. Більш повну інформацію можна отримати за вказаними на сайті номерами.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...