Новини

Види застібок на сережках

Багато дівчат під час покупки сережок не звертають уваги на вид замку. Але саме цей механізм впливає на комфорт та міцність фіксації ювелірного виробу. Яка застібка на сережках найнадійніша – розглянемо нижче.

Типи замків

Перед вибором виробу важливо ознайомитись з механізмами кріплення. Основні види застібок:

  • Англійська – класичний, невидимий та надійний варіант. Використовується як у дитячих моделях, так і прикрасах для дорослих. Застосовується в сережках-підвісках та виробах з обтяжувачами. Як правильно надягнути – потрібно вставити штифт у мочку та застібнути з іншого боку швензою.

  • Французька застібка – елегантний і простий тип, використовується в більшості дитячих моделей, такий виріб важко втратити. Петлю протягують у мочку і застібають у нижній частині за допомогою накидної петельки або гачка.

  • Італійський замок – підходить для фіксації великих моделей зі складною конструкцією. Перевага застібки – можливість контролювати відстань від механізму до мочки. Закривається за принципом кліпси: штифт вдягають у вухо і закріплюють за допомогою великої петлі.

  • Кільце – виглядає яскраво і красиво, забезпечує надійність фіксації. Замок практично непомітний. Сережки не відтягують вухо та відрізняються міцністю кріплення. Щоб надягнути виріб, відкрийте його та вставте стійку в мочку. Потім закрийте обруч і клацніть так, щоб він увійшов у паз.

Інші види механізмів

Однією з найдавніших застібок прийнято вважати петлю – часто використовується в моделях з підвісками. Їх просто і легко зняти і надягти, вони характеризуються невагомістю та елегантним зовнішнім виглядом. Довгу дужку необхідно просмикнути у вухо, прикраса тримається за рахунок її форми.

Сережки із замком затискач відрізняються оригінальним дизайном. Весь виріб повторює контур мочки вуха. Таку прикрасу носять на краю раковини. Їх необхідно фіксувати притиском хвостика петлі.

Найбільш легкі та невагомі ювелірні вироби-протяжки – їх складно втратити, легко одягнути і зняти. Прикраси підкреслюють жіночу витонченість та сексуальність. Але такі варіанти не підходять маленьким дівчаткам через сплутування у волосся та одяг. Вони протягуються в мочку і тримаються за рахунок декоративного елемента-обтяжувача: метелика, кульки, монети.

Чому так важливо правильно вибрати механізм кріплення

Під час купівлі елегантних прикрас для мочки вуха у будь-якому металі враховуйте види застібок на сережках з таких причин:

  • Вага та дизайн – якщо виріб великий, перевірте надійність і ступінь їх утримування кріпленням, це допоможе не поранити мочку вуха.
  • Комфорт – від застібки залежить зручність прикраси. Вона має бути надійно зафіксована, але не передавлювати мочку.
  • Швидкість – сережки повинні швидко і без особливих зусиль розстібатися та надягатися.
  • Безпека – купуючи прикрасу, переконатися, що вона не злітає під час рухів і надійно зафіксована.
  • Уподобання – якщо ви шукайте сяючий виріб у подарунок, враховуйте побажання іменинниці та її смак.
  • Перевірка – іноді рекомендується ретельно оглядати застібку на знос і неправильне налаштування.

Вибираючи сережки, враховуйте вид металу. Срібло відрізняється м'якістю, тому із замком треба бути обережним. Не можна завдавати йому фізичного тиску. Приміряйте кілька видів моделей з різними застібками та визначте найбільш комфортний та легкий.

Необхідно особливу увагу приділити дитячим варіантам. Замок має бути максимально безпечним, без гострих країв, надійним, комфортним та не перетискати крихітну мочку. Для юних модниць вибирають сережки з французьким, англійським механізмом та застібкою-кільцем.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити