Новини

3 способи дізнатися розмір каблучки таємно або відкрито

Каблучки та перстні – універсальні прикраси, що із задоволенням носять і чоловіки, і жінки. Це один з найпопулярніших подарунків до будь-якого свята, тому важливо точно знати, як визначити розмір каблучки, щоб не помилитися у виборі.

Навіть найкрасивіше, але неправильно підібране кільце, не принесе радості та захоплення, на які розраховує дарувальник. Звичайно, прикрасу, що не підходить за розміром, легко зменшити або збільшити, звернувшись до ювелірної майстерні, проте сюрприз буде однозначно зіпсований. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, пропонуємо розглянути кілька способів, що дозволяють точно визначити розміри каблучок.

Дізнатись діаметр

Цей спосіб підходить, якщо у вас є кільце відповідного розміру, але на око визначити параметри не виходить. Все просто:

  • покладіть прикрасу на папір та щільно притисніть;
  • за допомогою гострого олівця обведіть внутрішню частину;
  • визначте центр кола, закресливши його 2–3 лініями, намагаючись пройти середину (використовуйте лінійку);
  • дізнайтеся діаметр кільця в мм, прикладаючи лінійку через точку, отриману на перетині.

Отриманий результат – розмір кільця.

Важливий момент: якщо для вимірювань ви використовуєте стару, деформовану прикрасу, проводьте вимірювання з двох перпендикулярних сторін, а як результат прийміть середнє значення.

Провести виміри

А тепер розглянемо, як дізнатися розмір кільця, якщо потрібних прикрас під рукою немає. Спосіб може стати у пригоді хлопцям, які вирішили піднести дівчині сюрприз до свята або готуються до заручин.

Щоб не помилитися, потрібно точно визначити обвід пальця. Непомітно це зробити непросто. Варто дочекатися, коли кохана засне чи попросити про допомогу когось із родичів.

Ось як дізнатися розмір пальця:

  • візьміть міцну нитку, тонку стрічку чи смужку паперу;
  • оберніть навколо потрібного пальця та зробіть позначку там, де кінці торкаються одне одного;
  • за допомогою лінійки виміряйте отриманий відрізок до десятої частки міліметра;
  • розділіть отриманий результат на число π=3,14 — це і є потрібний показник.

Якщо для проведення вимірювань ви користуєтеся ниткою, не затягуйте надто туго: прикраса може застрягти на фаланзі пальця (суглобі).

Зверніть увагу: розмір каблучок в ювелірному магазині розраховується з «половинками», тому вимірювання важливо проводити точно. Якщо в результаті розрахунків вийшло не ціле число, уточніть потрібний розмір таблиці:

Якщо непомітно виміряти палець близької людини немає можливості, а зробити сюрприз таки хочеться, варто схитрувати. Попросіть приміряти кільце, яке вже має дівчина. Надягніть будь-який палець та непомітно зробіть позначку там, де воно сяде щільно, а потім проведіть вимірювання в цьому місці.

Звернутися до ювелірного магазину

Це найпростіший та надійніший спосіб, що підходить, якщо секретність у визначенні розмірів не потрібна.

У ювелірному магазині обов'язково є спеціальний шаблон — планшетка з отворами. З таким аксесуаром питань, як виміряти розмір кільця, не виникає: просуньте потрібний палець в отвір та дізнайтеся про результат.

Цей спосіб може допомогти хлопцям, які хочуть зберегти маніпуляції в таємниці від дівчини. Як і в попередньому випадку, приміряйте жіночу каблучку на будь-який палець, зробіть відмітку, а потім вирушайте до найближчого салону та скористайтеся допомогою консультантів.

Декілька порад

При виборі каблучки звертайте увагу на ширину шинки: чим вона більша, тим щільніше прикраса прилягає до пальця. І тут, навіть знаючи розмір кільця, нескладно помилитися. Наприклад, при розмірі 17,5 мм тонка каблучка шириною 3-4 мм буде як раз, а масивна обручка в 7 мм шириною на палець не налізе.

Майже всі виробники для своїх моделей допускають невелику похибку в 1,5–2 мм. Кільця можуть бути схожими та навіть виготовленими на одному заводі, а похибка при цьому — різною.

Оптимальні параметри для вимірювання пальця — середина дня та кімнатна температура. У спеку та після активної роботи часто стаються набряки, а в холоді пальці трохи стискаються. На розміри пальців впливають й інші показники: інтенсивне тренування, часте та рясне питво, відвідування сауни, застуда, жіночі критичні дні та інші. Щоб переконатися в точності результату, виміри краще провести кілька разів за різних умов.

Є й інші методи визначення розміру кільця: розмір одягу або середньостатистичний. Вони дають лише приблизний результат та дуже ненадійні.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити