Новини

Срібна ладанка: як правильно носити

Натільні ладанки, які нагадують про віру, часто вибирають в якості подарунків або для себе. Такі прикраси носять православні християни. Великий асортимент дозволяє вибрати моделі для дітей, чоловіків і жінок. Для чого потрібна ладанка і як правильно носити такий виріб, розберемося далі.

Прикраса несе такий же сенс, як і хрестик. Срібні ладанки - аксесуари, всередині яких знаходяться благоговіння. Вони можуть бути у вигляді мішечка або плоскою прямокутною, овальною, круглою скринькою. Таку прикрасу доречно подарувати на хрестини, день народження, новосілля або вінчання.

Як правильно носити ладанку

Натільні прикраси з релігійним змістом краще ховати під одягом. Такі вироби залишаються непомітними для сторонніх, тому що це таємні речі. Їх часто носять на ланцюжках разом з натільним хрестиком . Виріб можна підвісити до одягу на шпильку. Але такий спосіб носіння не підійде для дитини, оскільки шпилька може розстібнутися і поранити або загубитися. Дітям краще надягти кулон на шнур або підібрати ланцюжок.

Натільна ладанка з срібла

Ювеліри створюють вишукані моделі релігійних прикрас. Православна ладанка - невеликий кулон із зображенням лику святого. Такі підвіски доповнюють декоративними елементами:

  • різьблення виглядає ніжно і витончено, моделі підходять для дівчат і жінок;
  • чорніння - варіант для чоловічих ладанок, такі кулони виглядають більш солідно, добре поєднуються з товстими ланцюжками або каучуковими шнурами;
  • кольорова емаль робить ювелірні вироби оригінальними, вишуканими, вони універсальні.

Кулони можуть бути доповнені рукописними текстами молит. Такі ладанки-обереги часто виготовляють на замовлення. Конструкція кулона буває розбірна або запаяна. У першому випадку можна самостійно помістити всередину ладан або пакуночок з текстом.

Від чого захищає ладанка

Носіння кулона не несе магічних властивостей. Натільні прикраси з релігійним змістом служать нагадуванням про віру і не нав'язуються церковним статутом. Вони супроводжують щодня. Дивлячись на хрестик або ладанку, людина згадує прості істини християнства.

Натільний хрестик або ладанка не стануть амулетами, здатними швидко змінити ситуацію на краще. Такі предмети дарують, щоб висловити особливе ставлення і проявити турботу. Вони говорять про приналежність до християнської віри.

Лики святих на оберегах

Найчастіше на ладанки наносять сюжети ікон. Кожен може вибрати кулон із зображенням свого покровителя або святого. Можна купити кулон з іконкою, день пам'яті якої збігається з днем ​​народження володаря підвіски.

Ладанки святих іноді ділять на чоловічі і жіночі. Це пов'язано з життєвими подіями мучеників, зображених на кулоні.

  1. Ладанка Матрони Московської символізує нескінченну любов до людей і терпіння. Її часто купують в подарунок матерям або сестрам.
  2. Ладанки Матір Божа Казанська - це відмінні подарунки для молодих дівчат. Такі кулони підходять для наречених, їх дарують на повноліття, тому що ікона вважається покровителькою у всіх починаннях.
  3. Ладанка Богородиця Семистрільна - хороший варіант для дітей. Її часто купують на триріччя або хрестини. Цей образ Божої Матері асоціюється з захистом.
  4. Ладанка Микола Чудотворець підходить чоловікам і дітям. Це символ чудес і нескінченної доброти. Такі підвіски дарують до Нового року або Різдва.
  5. Ладанка Спиридона Триміфунтського - відмінний подарунок для хресного або батька. Це символ турботи, простоти і жертовності.

Ладанки для чоловіків, жінок, дітей

Нижні релігійні прикраси відрізняються розмірами, композиціями, покриттям. Щоб подарунок запам'ятався і завжди супроводжував володаря кулона, важливо відповідально підійти до покупки. Ладанки вибирають не тільки по лику святого, але і за розмірами, покриттю, формі. Чоловічі, дитячі і жіночі кулони будуть відрізнятися. Як підібрати оптимальний варіант, розберемося далі.

Жіночі срібні ладанки компактні, вишуканої форми - часто вони овальні або круглі. Такі кулони покривають родієм, що надає їм сяйво і захист від швидкого потемніння. Можна купити підвіски з кольоровою емаллю.

Чоловічі моделі більші, часто з чорнінням і можуть бути різних форм. Такі ладанки гармоніюють з ланцюжками крупного плетення або грубими каучуковими шнурами. Чоловічі моделі рідко носять на шпильках.

Ладанка для дитини - мініатюрний кулон, доповнений різьбленням або емаллю. Його часто купують разом з натільним хрестиком в день хрещення. Моделі для дітей круглі або овальні. Немовлятам такі вироби приколюють булавкою до бортиків ліжечка або коляски.

Ладанки - прикраси-символи, які нагадують про важливі принципи віри. Такий подарунок доречно подарувати християнину до важливої ​​події життя.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити