Новини

Вигравай новорічний подарунок від SRIBNA KRAINA в Telegram!

Бери участь у розіграші та отримуй шанс виграти такий приз:

Срібні сережки-підвіски від SRIBNA KRAINA!

Для участі зроби прості кроки: 

  • бути підписаним на каналі SRIBNA KRAINA в Messenger Telegram;
  • залишити один коментар «Беру участь» під конкурсним постом в t.me/sribnakraina;

*Сторінка повинна бути діючою та належати реальній особі (не бренду і не боту). 

Розіграш триватиме до 23 грудня, а вже 24 грудня ми оголосимо переможця, якого оберемо за допомогою сервісу @lizaonair.

У розіграші можуть брати участь працівники компанії Union Group.

Переможець розіграшу буде оголошений в Messenger Telegram SRIBNA KRAINA t.me/sribnakraina, сторіз у соціальних мережах Instagram та Facebook на сторінці @sribnakraina, а також на сайті https://sribnakraina.ua

Удачі!

 

ПОВНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ:

1.Загальні положення: 

1.1. Мета Розіграшу: збільшення кількості підписників на каналі Messenger Telegram та підвищення лояльності до ТМ  SRIBNA KRAINA.

1.2. Виконавцем Розіграшу є фізичні особи – підприємці, що здійснюють торгівлю ювелірними виробами із срібла та дорогоцінного  каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння під ТМ SRIBNA KRAINA.

1.3. З Умовами Розіграшу можна ознайомитись на сайті: www.sribnakraina.ua або за номером телефону гарячої лінії: 0 800 309 903.

1.4. Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом. 

1.5. Розіграш проводиться в Messenger Telegram на каналі SRIBNA KRAINA.

2. Період дії Умов Розіграшу:

2.1. Період дії Умов Розіграшу з «16» грудня 2021 року по «23» грудня 2021 року включно. Визначення переможця Розіграшу відбудеться «24» грудня  2021 року о 15 год. 00 хв. за київським часом. Серед усіх учасників Розіграшу буде визначено одного переможця Розіграшу випадковим чином за допомогою спеціального сервісу Lizaonair (https://lizaonair.com/giveaway/).

2.2. Розіграш діє на всій території України за виключенням непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України.

3. Загальні умови проведення та участі в Розіграшу:

3.1. Учасниками Розіграшу можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи. 

3.1.1. Для того щоб взяти участь в Розіграші, особі, яка відповідає вимогам пункту 3.1 цих Умов, необхідно в період дії Умов Розіграшу:

  • бути підписаним на каналі SRIBNA KRAINA в Messenger Telegram;
  • залишити один коментар «Беру участь» під конкурсним постом в Telegram;

3.1.2. Переможця Розіграшу буде визначено за допомогою сервісу Lizaonair.

3.1.3. Переможець Розіграшу отримає винагороду від SRIBNA KRAINA, а саме:

Срібні сережки-підвіски, https://sribnakraina.ua/serebrjanye-sergi-podveski-vs-154-1r.html

 3.1.4. Винагорода не підлягає поверненню або обміну,  в тому числі на грошовий еквівалент.

3.1.5. Виконавець Розіграшу не несе жодної відповідальності:

a) стосовно подальшого використання винагороди учасниками Розіграшу після її одержання;

б) за неможливість учасниками Розіграшу скористатись наданими винагородами Розіграшу з будь-яких причин;

в) за можливі наслідки використання учасниками Розіграшу винагород Розіграшу;

г) за неможливість надіслання/надання винагороди з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, у т.ч. якщо мобільний телефон, контактна адреса, ім’я та/або прізвище, або інші обов’язкові дані Переможця Розіграшу були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Розіграшу не має права на одержання від Виконавця Розіграшу будь-якої компенсації.

3.2. Переможець Розіграшу буде оголошений в Messenger Telegram «SRIBNA KRAINA», сторіз у соціальних мережах Instagram та Facebook на сторінці @sribnakraina, а також на сайті https://sribnakraina.ua. 

Під оголошенням переможця Розіграшу мається на увазі зазначення сторінок в Instagram, які буде обрано рандомною програмою Lizaonair               (https://lizaonair.com/giveaway/).

Після визначення та оголошення переможця Розіграшу, представник Виконавця Розіграшу впродовж однієї доби повідомляє переможцям за допомогою приватного повідомлення у Telegram для уточнення даних отримувача винагороди та адреси доставки. Витрати по доставці винагороди несе Виконавець Розіграшу. Якщо в продовж доби переможець не відповідає на повідомлення в Telegram Виконавця Розіграшу, то переможець Розіграшу втрачає право на отримання винагороди. При цьому, Учасник Розіграшу вважається таким, який відмовився від отримання винагороди, та не має права на одержання від Виконавця або інших залучених ним осіб будь-якої компенсації. У такому випадку Виконавець Розіграшу має право розпорядитися такою винагородою на свій розсуд.

4. Порядок і спосіб інформування про умови Розіграшу

4.1. Інформування щодо умов Розіграшу здійснюється шляхом розміщення їх  на Інтернет-сайті https://sribnakraina.ua. 

4.2. Додаткова інформація щодо умов Розіграшу надається протягом усього Періоду Розіграшу за телефоном гарячої лінії:  0 800 309 903.

4.3. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем протягом всього Строку проведення Розіграшу. Зміна та/або доповнення цих Умов можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про данні Умови. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п.п. 4.1., 4.2 цих Умов Розіграшу.

5. Інші умови

5.1.Участь в Розіграші автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Розіграшу з цими Умовами. Порушення Учасником Розіграшу цих Умов або відмова Учасника від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші, при цьому такий Учасник не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації. Учасник Розіграшу, що не погоджується з цими Умовами, втрачає право на участь у Розіграші та право на отримання винагороди Розіграшу.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем.

5.3. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним з метою участі в даному Розіграшу інформації (а саме, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу третім особам).

5.4. Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем Розіграшу, або уповноваженими ним особами, які діють на основі принципу нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цього Розіграшу та виключно в рамках проведення Розіграшу, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цим Розіграшом. Відносно всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

5.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких невирішених питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем Розіграшу.

5.6. Співробітники компанії «Union Group»  можуть брати участь у розіграші призу.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити