Новини

Розіграш «ШУКАЙ КРАСУ ВСЕРЕДИНІ» від «SRIBNA KRAINA»

Приймай участь у розіграші від "SRIBNA KRAINA" та отримай супер можливість виграти один з найкрутіших подарунків від нашого партнера - ISEI Beauty Market.

Для цього:
1. Здійсни покупку від 800 грн, в магазині "SRIBNA KRAINA" або на сайті sribnakraina.ua з 11.02.2021 по 08.03.2021 року та збережи чек з номером;
2. Стань учасником дисконтної програми мережі магазинів «SRIBNA KRAINA».

Подарунки:
1 місце – б’юти бокс від ISEI Beauty Market;
2 місце - подарунковий сертифікат від ISEI Beauty Market на 1 000 грн;
3 місце – подарунковий сертифікат від ISEI Beauty Market на 1 000 грн.

09 березня 2021 року о 15:00 в мережі Instagram на сторінці @sribnakraina буде обрано трьох переможців конкурсу рандомним шляхом.

Переможці будуть оголошені в сторіз у соціальних мережах Instagram  @sribnakraina та Facebook, а також на сайті sribnakraina.ua.

 

ПОВНІ УМОВИ РОЗІГРАШУ:

1. Загальні положення:

1.1. Мета Розіграшу: збільшення кількості продажів ювелірних виробів та підвищення лояльності до ТМ «SRIBNA KRAINA».

1.2. Виконавцем Розіграшу є фізичні особи – підприємці, що здійснюють торгівлю ювелірними виробами зі срібла та дорогоцінного, напівдорогоцінного або органогенного утворення під ТМ «SRIBNA KRAINA».

1.3. З Умовами Розіграшу можна ознайомитись на сайті: sribnakraina.ua або за номером телефону гарячої лінії: 0 800 309 903.

1.4. Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом.

1.5. Розіграш проводиться на території України, а саме в соціальних мережах Instagram та Facebook на сторінці @sribnakraina.

2. Період дії Умов Розіграшу:

2.1. Період дії Умов Розіграшу «11» лютого 2021 року по «08» березня 2021 року включно. Визначення переможців Розіграшу відбудеться «09» березня 2021 року о 15 год. 00 хв. за київським часом. Серед усіх учасників Розіграшу буде визначено трьох переможців Розіграшу випадковим чином за допомогою спеціального сервісу random.org .

2.2. Розіграш діє на всій території України за виключенням непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України.

3. Загальні умови проведення та участі в Розіграшу:

3.1. Учасниками Розіграшу можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи – громадяни України.

3.1.1. Для того, щоб взяти участь в Розіграші, особі, яка відповідає вимогам пункту 3.1 цих Умов, необхідно в період дії Умов Розіграшу:

· зробити покупку ювелірних виробів в мережі магазинів «SRIBNA KRAINA» на суму чека не менше ніж 800,00 (вісімсот) грн;

· бути постійним клієнтом мережі магазинів «SRIBNA KRAINA», тобто учасником дисконтної програми мережі магазинів «SRIBNA KRAINA»;

· зберегти оригінал чека з номером, який зазначений зверху під логотипом.

3.1.2. Переможець визначається за номером товарного чека, за яким буде обраний рандомною програмою – сервісом random.org 

3.1.3. Переможці Розіграшу отримають винагороду від партнера beauty market ISEI:

1 місце – б’юти бокс від ISEI:

1. Гідрофільне масло для обличчя очищуюче з ефектом захисту від пилу, 305 мл

2. Патчі заспокійливі, 60 шт

3. Нічна маска для губ Грейпфрут, 20 гр

4. Крем для обличчя антиоксидатний, 50 мл

5. Тканинна маска для обличчя с інгредієнтами із зелених овочів та фруктів, 23 мл

6. Тканинна маска для обличчя с інгредієнтами із жовтих овочів й фруктів, 23 мл

7. Тонер для обличчя с ВНА-кислотами, муцином равлика й екстрактом зеленого чаю 150 мл

2 та 3 місце – подарункові сертифікати від ISEI на суму 1 000 (одна тисяча) грн кожний.

3.1.4. Винагорода не підлягає обміну (або поверненню) в тому числі на грошовий еквівалент.

3.1.5. Виконавець Розіграшу не несе жодної відповідальності:

a) по відношенню до подальшого використання винагороди учасниками Розіграшу після їх одержання;

б) за неможливість учасниками Розіграшу скористатись наданими винагородами Розіграшу з будь-яких причин;

в) за можливі наслідки використання учасниками Розіграшу таких винагород Розіграшу.

3.2. Переможці Розіграшу будуть оголошені в сторіз у соціальних мережах Instagram та Facebook на сторінці @sribnakraina., пості розіграшу, а також на сайті sribnakraina.ua.

Під оголошенням переможця Розіграшу мається на увазі зазначення номеру чека, який буде обраний рандомною програмою.

Після визначення та оголошення переможців Розіграшу, представник Виконавця Розіграшу впродовж однієї доби повідомляє їх переможцям за номером мобільного телефону, який був ними залишений при заповненні анкети постійного покупця, для уточнення даних отримувача винагороди та адреси доставки. Витрати по доставці винагороди несе Виконавець Розіграшу. Якщо в продовж доби переможець не відповідає на дзвінок Виконавця Розіграшу, то переможець Розіграшу втрачає право на отримання винагороди.

4. Порядок і спосіб інформування про умови Розіграшу

4.1. Інформування щодо умов Розіграшу здійснюється шляхом розміщення їх на Інтернет-сайті sribnakraina.ua.

4.2. Додаткова інформація щодо умов Розіграшу надається протягом усього Періоду Розіграшу за телефоном гарячої лінії: 0 800 309 903.

4.3. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем протягом всього Строку проведення Розіграшу. Зміна та/або доповнення цих Умов можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про дані Умови. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п.п. 4.1., 4.2 цих Умов Розіграшу.

5. Інші умови

5.1. Участь в Розіграші автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Розіграшу з цими Умовами. Порушення Учасником Розіграшу цих Умов або відмова Учасника від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші, при цьому такий Учасник не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем.

5.3. Право на участь в Розіграші мають всі клієнти мережі магазинів ТМ «SRIBNAKRAINA» на рівних умовах.

5.4. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним з метою участі в даному Розіграшу інформації (а саме, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу третім особам).

5.5. Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем Розіграшу, або уповноваженими ним особами, які діють на основі принципу нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цього Розіграшу та виключно в рамках проведення Розіграшу, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цим Розіграшем. Відносно всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

5.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких невирішених питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем Розіграшу.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити