Новини

Розіграш від SRIBNA KRAINA та партнера – магазина INGLOT!

Бери участь у розіграші від SRIBNA KRAINA та вигравай вишукане срібне кольє та одні з найкрутіших б'юті-боксів від нашого партнера – магазина INGLOT!

Для цього потрібно:

 1. Бути підписаним на @sribnakraina та @inglot.ukraine в Instagram.
 2. Позначити друзів під постом (кількість коментарів не обмежена).
 3. Поставити лайк конкурсного посту та п‘ятьом попереднім публікаціям.

Важливо:

 1. Сторінка повинна бути відкрита на період проведення розіграшу.
 2. Акаунт повинен бути чинним і належати приватній особі (не магазину і не боту).
 3. В розіграші не можуть брати участь співробітники Union Group.

Подарунки:

1 місце - срібне кольє від SRIBNA KRAINA

2 місце – два б'юті бокси від INGLOT

Період проведення на @sribnakraina: 27 вересня 2021 – 6 жовтня 2021 р.

Переможці будуть оголошені 7 жовтня 2021 в сторіз в соціальній мережі Instagram @sribnakraina, а також на сайті sribnakraina.ua.

 

ПОВНІ УМОВИ РОЗІГРАШУ:

 1. Загальні положення:

 1.1. Мета Розіграшу: збільшення кількості підписників в соціальних мережах та підвищення лояльності до ТМ  SRIBNA KRAINA.

 1.2. Виконавцем Розіграшу є фізичні особи – підприємці, що здійснюють торгівлю ювелірними виробами із срібла  та дорогоцінними каменями, дорогоцінними каменями органогенного утворення та напівдорогоцінними каменями під ТМ SRIBNA KRAINA.

 1.3. З Умовами Розіграшу можна ознайомитись на сайті: www.sribnakraina.ua або за номером телефону гарячої лінії: 0 800 309 903.

 1.4. Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом. 

 1.5. Розіграш проводиться на території України, а саме в соціальній мережі Instagram на сторінці @sribnakraina.

 1. Період дії Умов Розіграшу:

2.1. Період дії Умов Розіграшу з «27» вересня 2021 року по «06» жовтня 2021 року включно. Визначення переможців Розіграшу відбудеться «07» жовтня 2021 року о 15 год. 00 хв. за київським часом. Серед усіх учасників Розіграшу буде визначено двох переможців Розіграшу випадковим чином за допомогою спеціального сервісу Lizaonair (https://lizaonair.com/giveaway/).

2.2. Розіграш діє на всій території України за виключенням непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України.

 1. Загальні умови проведення та участі в Розіграшу:

3.1. Учасниками Розіграшу можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи – громадяни України.

3.1.1. Для того щоб взяти участь в Розіграші, особі, яка відповідає вимогам пункту 3.1 цих Умов, необхідно в період дії Умов Розіграшу:

 • бути підписаним на сторінки @inglot.ukraine та @sribnakraina у соціальній мережі Instagram;
 • позначити сторінку друга під постом з умовами розіграшу (кількість коментарів необмежена);
 • поставити лайк посту з умовами розіграшу на сторінці @sribnakraina у соціальній мережі Instagram;
 • сторінка учасника має належати приватній особі (не містити комерційний контент );
 • сторінки в Instagram, що беруть участь повинні бути відкриті з 27.09.2021 по 07.10.2021 включно.

3.1.2. Переможців Розіграшу буде визначено за допомогою сервісу Lizaonair.

3.1.3. Переможці Розіграшу отримають винагороду від SRIBNA KRAINA та партнера INGLOT, а саме:

1-е место – кольє із срібла, https://sribnakraina.ua/serebrjanoe-kole-dream.html;

2-е место - два косметичні набори Inglot: Perfect Eye Lover (туш для вій та водостійкий олівець для очей) та Inglot Тango Kiss (помада та олівець для губ).

 3.1.4. Винагорода не підлягає поверненню або обміну,  в тому числі на грошовий еквівалент.

3.1.5. Виконавець Розіграшу не несе жодної відповідальності:

a) стосовно подальшого використання винагороди учасниками Розіграшу після її одержання;

б) за неможливість учасниками Розіграшу скористатись наданими винагородами Розіграшу з будь-яких причин;

в) за можливі наслідки використання учасниками Розіграшу винагород Розіграшу;

г) за неможливість надіслання/надання винагороди з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, у т.ч. якщо мобільний телефон, контактна адреса, ім’я та/або прізвище, або інші обов’язкові дані Переможця Розіграшу були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Розіграшу не має права на одержання від Виконавця Розіграшу будь-якої компенсації.

3.2. Переможці Розіграшу будуть оголошені в сторіз у соціальних мережах Instagram та Facebook на сторінці @sribnakraina, пості Розіграшу, а також на сайті https://sribnakraina.ua. 

Під оголошенням переможців Розіграшу мається на увазі зазначення сторінок в Instagram, які буде обрано рандомною програмою Lizaonair               (https://lizaonair.com/giveaway/).

Після визначення та оголошення переможців Розіграшу, представник Виконавця Розіграшу впродовж однієї доби повідомляє переможцям за допомогою приватного повідомлення у direct для уточнення даних отримувача винагороди та адреси доставки. Витрати по доставці винагороди несе Виконавець Розіграшу. Якщо в продовж доби переможець не відповідає на повідомлення в Instagram Виконавця Розіграшу, то переможець Розіграшу втрачає право на отримання винагороди. При цьому, Учасник Розіграшу вважається таким, який відмовився від отримання винагороди, та не має права на одержання від Виконавця або інших залучених ним осіб будь-якої компенсації. У такому випадку Виконавець Розіграшу має право розпорядитися такою винагородою на свій розсуд.

 1. Порядок і спосіб інформування про умови Розіграшу

4.1. Інформування щодо умов Розіграшу здійснюється шляхом розміщення їх  на Інтернет-сайті https://sribnakraina.ua. 

4.2. Додаткова інформація щодо умов Розіграшу надається протягом усього Періоду Розіграшу за телефоном гарячої лінії:  0 800 309 903.

4.3. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем протягом всього Строку проведення Розіграшу. Зміна та/або доповнення цих Умов можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про данні Умови. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п.п. 4.1., 4.2 цих Умов Розіграшу.

 1. Інші умови

5.1.Участь в Розіграші автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Розіграшу з цими Умовами. Порушення Учасником Розіграшу цих Умов або відмова Учасника від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші, при цьому такий Учасник не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації. Учасник Розіграшу, що не погоджується з цими Умовами, втрачає право на участь у Розіграші та право на отримання винагороди Розіграшу.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем.

5.3. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним з метою участі в даному Розіграшу інформації (а саме, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу третім особам).

5.4. Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем Розіграшу, або уповноваженими ним особами, які діють на основі принципу нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цього Розіграшу та виключно в рамках проведення Розіграшу, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цим Розіграшем. Відносно всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

5.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких невирішених питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем Розіграшу.

5.6. Співробітники компанії «Union Group» не можуть брати участь у розіграші призів.

 

 

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити