Новини

Підвіски обереги: як правильно вибрати і носити

З давніх-давен люди шукали підтримку у вищих сил, і найчастіше для захисту від нещастя багато хто використовував спеціальні обереги. Як правило, їх носили як підвіски, щоб прикраса стала справжнім щитом від негараздів. В сучасному світі підвіски-обереги зі срібла продовжують користуватися популярністю, проте, якщо в давнину люди розуміли, які символи необхідно носити і від чого вони захищають, зараз це знання доступне не всім. Ця стаття допоможе вам розібратися, як правильно підібрати оберіг для себе, своїх рідних і близьких.

В чому відмінність оберега від талісмана?

Хоча обидві ці прикраси використовуються з метою отримання допомоги від вищих сил, оберіг і талісман мають різні призначення. У той час як талісман носять для залучення благ, таких як успіх, любов або везіння, обереги потрібні для того, щоб відштовхнути будь-який негативний вплив, негативно впливають на людину. Слід розрізняти ці два поняття, в іншому випадку ваша підвіска не буде виконувати зазначену для неї функцію.

Які існують підвіски-обереги

З давніх часів доброю традицією вважалося використання підвісок з давніми слов'янськими символами. Таких прикрас налічується понад 200 видів, проте давайте розглянемо основні обереги і талісмани, які використовувалися нашими предками.

Найпопулярніші підвіски-обереги:

 • Алатир. Головний слов'янський оберіг. Вважається, що саме цей символ дав початок усім іншим. Прикраса у вигляді восьмипроменевої зірки символізує розвиток Всесвіту, що постійно рухається вперед. Цей оберіг захищає від хвороб і дарує благополуччя.
 • Коловрат. Є уособленням трьох світлих богів: Сварога, Даждьбога і Хоруса. Стверджують, що подібний оберіг дозволяє отримати захист від цих богів, врятуватись від недоброзичливців і злих помислів.
 • Валькірія. Як правило, цей оберіг використовували воїни. Символ захищав під час битв, дозволяючи власникові бути спокійним і врівноваженим навіть у найважчій ситуації.
 • Зірка Лади Богородиці. Найпоширеніший оберіг серед дівчат і жінок. Як зрозуміло з назви, прикраса символізує матір слов'янських богів - Ладу. Такий оберіг дозволяє отримати захист від злого умислу заздрісників, наділяючи необхідної силою представниць прекрасної статі.

Серед безлічі варіантів прикрас зі слов'янськими символами для чоловіків, найбільш поширеними є такі види:

 • Родимичі. Амулет дозволяє підтримувати зв'язок зі своїм родом і допомагає отримати його підтримку. Цю прикрасу прийнято передавати від батька до сина, що забезпечує захист на безліч поколінь.
 • Сокира Перуна. Незважаючи на грізний вигляд, символ у вигляді двосторонньої сокири можна дарувати не тільки чоловікам-воїнам. Цей оберіг дає захист від злої магії, підвищуючи мужність і внутрішню силу.
 • Духобори. Цей талісман слід носити діловим людям, так як він допомагає привести в порядок свої думки і приймати правильні рішення.
 • Всеславець. Допомагає налагодити обстановку в сім'ї, а також зменшити кількість сварок і скандалів.
 • Грозовик. Цей слов'янський талісман дозволить знайти спільну мову з природою. Його рекомендується носити мисливцям, рибалкам і всім іншим людям, охочим налагодити зв'язок з природою.

Головними оберегами для прекрасної статі вважаються:

 • Лада. Цей символ кликає надати жіноче здоров'я і красу. Амулет надає захист від жіночих хвороб. Ще одним значенням талісмана є родючість. Тому оберіг особливо сильно захищає вагітних.
 • Молвинець. Дуже сильний оберіг. Вважається, що він володіє потужним захистом від злих сил. Крім того, подібна підвіска позбавляє від непотрібних думок, допомагає направити мислення в позитивне русло.
 • Макош. Відмінно підійде дівчатам, які мають інтерес до рукоділля. Наші предки одягали цей талісман перед тим, як почати пряжу або вишивку, щоб процес проходив без проблем і дарував тільки радість.
 • Заряниця. Використовується для того, щоб захиститися від зурочення. Крім того, вважається, що Заряниця вказує правильний шлях в критичній ситуації.

Для дітей рекомендується використовувати такі підвіски:

 • Радинець. Є відмінним талісманом для малюків. Підвіску з цим символом можна повісити над ліжечком, щоб він постійно охороняв дитину, даруючи їй спокій і умиротворення.
 • Молвинець. У випадку з дітьми, в першу чергу оберіг використовують для захисту від зурочення.

Тепер, коли ви знаєте, які підвіски-обереги існують, можна бути впевненими в тому, що ви зможете забезпечити захист для себе і своєї сім'ї і друзів. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлений великий асортимент різних оберегів, а зручна система навігації допоможе швидше знайти необхідну прикрасу. І навіть якщо ви не сильно вірите в силу подібних оберегів, завжди краще перестрахуватися, тим більше що прикраси гарні самі по собі.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити