Новини

На якому пальці носити каблучку

У давнину каблучки, а точніше особливості їх носіння, могли багато розповісти про соціальний статус, рід діяльності та фінансові можливості власника. Сьогодні це звичайні прикраси. Все ж таки необхідно знати, на якому пальці носити каблучку. Вона несе певний зміст та інформацію для оточуючих. Стиль носіння вказує на характер, життєву позицію та положення людини.

На великому пальці

Манера вольових та цілеспрямованих людей. Раніше обручку тут носили тільки чоловіки, але сучасна мода не обмежує це статтю. Такий спосіб обирають впевнені у собі жінки. Це пані з сильним характером, вони ведуть свій бізнес, займають керівні посади.

Каблучка на великий палець — це виклик суспільству. Для оточуючих це знак того, що перед ними дуже енергійна, але вперта і наполеглива людина. Якщо не хочете, щоб інші сприймали вас так, але не збираєтеся відмовлятися від свого побажання, вибирайте тонкі лаконічні фалангові каблучки. Чоловіки можуть носити вироби з гладкою поверхнею без гравіювання.

Вказівний палець

У минулому ця позиція належала до родового символу з гербом. Її значення — лідерство, сила волі та впевненість у собі. Каблучку на вказівному пальці носять розважливі, стримані та серйозні люди. Дорогоцінність добре помітна. Тому якщо хочете бути у центрі уваги, вибирайте цей варіант. З масивною коштовністю ви точно не залишитеся в тіні. Красиво виглядають такі типи виробів:

 • корона;
 • печатка;
 • перстень.

Широка шинка заважатиме, тому краще вибрати тонку. Не рекомендується надягати виріб на ліву руку, оскільки це свідчило б про самозакоханість.

На середньому пальці

Це положення найбільш нейтральне та універсальне. Воно підходить усім і завжди, не викликає зайвих питань. Саме посередині долоні рекомендують носити такі види каблучок:

 • передані у спадок;
 • обереги;
 • жіночі;
 • срібні;
 • з великим камінням.

На середню фалангу можна надягнути як масивну прикрасу з інкрустацією, так і лаконічну. У другому випадку це найзручніший вибір на кожен день: ювелірний виріб не заважатиме займатися справами. Положення зручне. Кому дуже подобається такий варіант, так це практичним, врівноваженим і відповідальним людям.

Безіменний палець

Подумайте, які асоціації виникають насамперед. Правильно – заручини та шлюб. У різних культурах заміжні та одружені вибирають для цього різні руки. У православних країнах для обручки відводять праву, а в католицьких та протестантських – ліву. Заручні прикраси носять відповідно на протилежній. Багато хто вірить, що носіння на безіменному пальчику без серйозних романтичних стосунків принесе невдачу.

Але є й інші думки. На безіменний палець можна надягти каблучку-талісман. Творчі особистості (музиканти, поети, художники) вважають, що прикраса забезпечить приплив емоцій, натхнення та сил. Також прикраса може стати способом продемонструвати себе як самодостатню та ресурсну особистість.

На мізинці

Здавна це характерний знак торговців та ремісників. Астрологи запевняють, що колечко на мізинці допоможе покращити комунікативність, кмітливість, спритність та комерційні навички. Це досить нестандартне положення, спосіб висловити індивідуальність. Навіщо надягають каблучку на мізинець:

 • тонке – вказує на волелюбність власника;
 • широке – демонструє високу самооцінку;
 • з каменем – щоб привернути до себе увагу.

Роль схожа на ту, яку грає каблучка на великому пальці лівої руки. Прикраса привертає погляди оточуючих і допомагає виділитися.

Чому віддати перевагу

Кожен народ має свої традиції, у багатьох культурах вони сильно переплелися. До того ж мода мінлива, сучасні тенденції диктують менше обмежень та надають більше свободи. Якщо ви далекі від забобонів і не надаєте значення символізму, вільно носіть ювелірні вироби, як бажаєте. Багато залежить від того, правша ви чи шульга, а також від роду діяльності, приводу та смаків.

На один палець можна надіти дві або три каблучки, виконані в одному стилі. Після весілля можна залишити виріб із заручин і доповнити його обручкою. Прикраси на одній руці повинні гармонійно поєднуватись. Не використовуйте моделі з інкрустацією, що конфліктуватиме між собою, або різних стилів. Наприклад, класика не поєднується із готикою, а вінтаж підійде ідеально. Неабияк виглядатимуть два вироби різних розмірів: один на верхній фаланзі, другий — на середній. Створіть такий оригінальний комплект для вечірки та отримайте багато компліментів. Підберіть коштовності, які вдало виглядатимуть і відображатимуть вашу індивідуальність. При цьому керуйтеся не лише загальноприйнятими правилами, а й своїми уподобаннями.

 

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити