Новини

Чи можна дарувати годинник і як обійти забобони

Вважається, що подарувати годинник близькій і коханій людині — погана прикмета. Проте просто вірити в це не хочеться. Виникає логічне питання — чому не можна дарувати годинник? У цьому матеріалі спробуємо розібратися, з чим пов'язане таке твердження та чи потрібно вірити в нього.

Чому не варто дарувати годинник: поширені забобони

У різних народів і культур неоднакові думки щодо цього, але всі вони зводяться до того, що такий вчинок принесе нещастя. Наприклад, китайці впевнені: подарунок у вигляді годинника починає відлік часу до кінця життя людини, яка його прийняла.

Це цікаво: китайський ієрогліф, що означає хронограф, практично ідентичний тому, що зображує смерть.

Ще одна поширена думка свідчить: якщо дівчина отримає від хлопця годинник у подарунок (або навпаки), їхні стосунки завершаться у той момент, коли зупиниться стрілка циферблата. Загалом, забобонів щодо цього чимало. Головна ідея в тому, що стосунки між дарувальником і тим, хто приймає годинник, як мінімум, закінчаться.

Годинник — чудовий подарунок близькій людині

Практично кожен народ має аргументовану негативну відповідь на запитання, чи можна дарувати годинник на День народження, Новий рік, ювілей чи інше свято, але спокуса дуже велика. Річ у тім, що такий аксесуар:

  • Статусний подарунок — якщо докласти зусиль при виборі, можна справити враження на кохану людину.
  • Корисна та практична річ — допомагає зручно контролювати час, діяти відповідно до наміченого розпорядку дня. Так шанси все встигнути суттєво підвищуються.
  • Довговічний подарунок — багато років і щохвилини нагадуватиме про дарувальника.

Причин вибрати як презент саме годинник чимало. Та й асортимент таких аксесуарів величезний — можна точно знайти модель, яка порадує хлопця або дівчину.

Що ж робити, якщо є велика спокуса, але й побоювання можливих негативних наслідків також є? Можна просто запитати свого обранця чи обраницю, як він/вона ставиться до таких забобонів. Якщо не вірить — сміливо презентуйте годинник, не побоюючись засмутити кохану людину.

Це цікаво: вважається, що заборона дарувати годинник поширюється лише на механічні моделі. Адже в момент зародження забобонів були винятково ці аксесуари. Сьогодні асортимент годинників став значно ширшим, так що можна зробити презент у вигляді електронної моделі.

Попри забобони хочеться подарувати годинник: що робити

Іноді до компромісу, чи можна дарувати годинник, прийти не вдається, а відмовлятися від ідеї не хочеться. Можливо, не вдається поцікавитись думкою партнера, інакше презент вже не буде приємною несподіванкою. У таких випадках можна вдатися до хитрощів.

Разом із поганою прикметою наші винахідливі пращури вигадали способи уникнути негативних наслідків при отриманні такого бажаного, але спірного подарунка:

  • Обмінювати годинник на пару дрібних монет. Ця формальність не зіпсує вражень від презенту, але перетвориться, по суті, на угоду купівлі-продажу. Отже, і на негативні наслідки чекати не варто.
  • Виставити неправильний час. Обов'язково попередити про це одержувача годинника. Є думка, що коли він переводить стрілки у правильне положення, то підпорядковує механізм собі та стає повноправним господарем аксесуара, який йому не шкодитиме.

Можна не відмовлятися від сміливої та відмінної ідеї, але реалізувати її в абсолютно несподіваному та повністю безпечному форматі. Наприклад, купити тільки футляр від наручного годинника, а всередину покласти сертифікат для покупки. Цей спосіб має очевидний і великий плюс — кохана людина зможе вибрати ту модель, яка точно припаде їй до смаку. Якщо у вашому місті немає бутіків, які пропонують сертифікати для покупки таких аксесуарів, можна покласти просто необхідну суму. Адже дарувати гроші точно не забороняється.

Вірити чи не вірити в прикмети про годинник — особиста справа кожного. Важливо, щоб після зробленого подарунка не було неприємного осаду в жодного з учасників цієї події. Знаючи, як правильно обійти забобони, можна сміливо купувати годинник і радувати кохану людину.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити