Новини

Які сережки кращі для дітей: вибираємо метал, замок, дизайн

Дане питання дійсно вимагає уважного розгляду. Відповідь на нього, а вірніше відповіді, багато в чому будуть залежати від віку дитини. Так, якщо мова про дівчинку-підлітка, то вибір сережок в цьому випадку обмежується лише її власними бажаннями. Рівень якості виробів, звичайно, теж дуже важливий, проте цей критерій будемо мати на увазі за визначенням. Якщо ж мова йде про маленьку дівчинку, тим більше про ту, яка ще не пішла навіть в школу і готується надіти свої перші ювелірні прикраси, то на перший план виходить ряд інших важливих критеріїв. Їм і приділимо увагу в цій статті.

Якому металу віддати перевагу?

Звичайно, кращим є дорогоцінний метал, і більшість акцентує увагу саме на золоті. Воно й справді служить відмінним варіантом, однак срібло виступає не менш гідним претендентом на роль дитячої прикраси. Срібні ювелірні вироби коштують значно дешевше, в зв'язку з чим їх може собі дозволити більше коло покупців. Якщо ж хочеться обзавестися прикрасою, що привертає своїм теплим жовтим або рожевим відтінком, але при цьому немає можливості купити золото, найкращим рішенням стануть срібні сережки з позолотою, які сьогодні представлені великою кількістю моделей.

Який замок вибрати?

Якщо сережки вибираються для зовсім маленької дитини, кращим варіантом стануть крихітні конго, оскільки вони сидять на вушку максимально надійно, відчуваються мінімально і не створюють ніякого ризику для зачеплення волоссям або одягом. Однак такі сережки мають максимально лаконічний дизайн, тому коли дівчинка трохи підросте, їй, швидше за все, захочеться обзавестися більш оригінальніми прикрасами. В цьому випадку краще обрати один із таких варіантів:

  • англійський замок - привертає увагу високою надійністю фіксації і низьким ризиком зачеплення, якщо відсутні підвіски, але не самий зручний у використанні;
  • французький замок, або петелька - щодо фіксації менш надійний, тому що має ймовірність розстібнутися, але його зручніше використовувати;
  • гвоздики, або пусети - по надійності знаходяться посередині, але, якщо стрижень має різьблення, даний показник підвищується, в плані зручності порівнянний з попереднім варіантом.

Коли мова про дитину приблизно до 6 років, важливо, щоб замок був максимально надійним. Якщо ж мова йде про дівчинку більш старшого віку, він в рівній мірі повинен бути і зручним, щоб вона могла самостійно знімати й одягати сережки. У зв'язку з цим можна зробити висновок, що в першому випадку підійдуть моделі з англійським замком або пусети, а в другому - пусети або моделі з французьким замком.

Який обрати дизайн?

Краще за все обирати сережки без вставок, оскільки такі мають найбільш міцну конструкцію. Якщо все-таки хочеться прикрасити вушка доньки блискучими камінцями, потрібно переконатися, що декор укріплений надійно. Перевагу варто віддавати кріпленню, яке передбачає крапани.

Що стосується інших складових дизайну, то головне - звертати увагу на те, щоб прикраси не мали гострих країв, які могли б пошкодити ніжну шкіру дитини і заподіяти дискомфорт, а також на відсутність підвісок, оскільки останні несуть ризик травмувати вухо в процесі активних ігор, та і просто, оскільки легко можуть заплутатися у волоссі або зачепитися за одяг.

Якщо дівчинка вже досить доросла, варто запропонувати їй кілька варіантів, щоб вона могла вибрати найбільш симпатичний з її точки зору. Зазвичай малятка замість геометричних фігур і абстрактних композицій воліють до прикрас у формі тварин, комах, квіточок, сердечок, зірочок та інших подібних.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити