Новини

Як підібрати сережки за формою обличчя, щоб підкреслити його достоїнства

Сережки - один з головних ювелірних виробів, оскільки вони прикрашають обличчя, що служить особистою візиткою кожної людини. І ця прикраса має ефектно доповнювати образ, підкреслювати привабливі риси.Різноманітність сережок Різноманітність сережок сьогодні являє собою бездонне море, і кожна леді неодмінно знайде безліч варіантів, які підходять її смаку та іміджу. Однак при виборі краще врахувати особливості ліній особи, його форму, щоб не звести весь ефект нанівець.

Визначаємо форму обличчя

Навряд чи можна зустріти двох людей з абсолютно однаковими лініями обличчя, як навряд чи можливо знайти дві абсолютно однакові сніжинки. Але в той же час, побачивши двох людей, легко сказати, схожі форми їх осіб чи ні, оскільки є кілька основних типів і їх нескладно визначити. Форми обличчя зіставляються з геометричними фігурами, ключових виділяється 5. Взагалі ж їх більше, але інші варіанти досить близькі до одного з основних, приклади наведемо нижче.

Перш ніж описати коротко кожну з ключових форм, потрібно уточнити один момент, нерідко приводить до плутанини. Мова про вилиці. Найчастіше цим словом називають бічні частини нижньої щелепи, кажучи щось на зразок: «Подивіться які широкі, масивні вилиці!». Однак насправді виличні кістки знаходяться у верхній зовнішньої області щік, тобто до розміру щелепи вони не мають ніякого відношення. А тепер, тримаючи це в розумі, переходимо до опису основних форм обличчя:

  • овальна - довжина трохи більше ширини, лоб трохи ширше підборіддя, який округлений, а вилиці, тобто середина, є найбільш широкою частиною;
  • кругла - аналогічна параметрам овальної, але довжина і ширина обличчя приблизно однакові;
  • прямокутна - довжина сильно більше ширини, всі частини обличчя мають приблизно однакову ширину, підборіддя досить виражено;
  • квадратна - аналогічна параметрам прямокутної, тільки в цьому випадку довжина і ширина обличчя приблизно однакові;
  • трикутна - довжина трохи більше ширини, лоб і вилиці по ширині приблизно однакові, а підборіддя помітно звужується і загострюється.

Серед інших форм можна згадати ромбоподібну - вона близька до трикутної, але лоб в цьому випадку вуже скул, і трапецієподібну - близька до квадратної, але нижня щелепа ширше скул. Еталонним вважається овальний тип обличчя, оскільки він найбільш акуратний. Тому саме такий служить орієнтиром при виборі сережок: одна з функцій цих прикрас полягає у візуальному коригуванні рис обличчя так, щоб наблизити його до овального.

Обираємо правильні сережки

Овальне обличчя не тільки еталонне, а й універсальне - до нього підходять практично будь-які типи сережок. Однак єдине, чого слід уникати, це дуже тонких сильно витягнутих виробів, оскільки вони візуально роблять обличчя помітно довше, в результаті чого воно втрачає свою гармонійність. Наочно побачити, як виглядають ті чи інші сережки на тому чи іншому типі особи допоможуть фотографії знаменитостей. Серед власниць овального Шарліз Терон, Джессіка Альба, Кеті Перрі.

Круглому обличчю для еталонності бракує тільки трохи довжини, тому сережки повинні візуально витягнути його або ж звузити. Побачити ефект можна на знімках Кірстен Данст, Кемерон Діаз, Кріссі Тейге. В цьому випадку відмінно підійдуть подовжені сережки-підвіски , особливо прямокутної і каплевидної форми. Також можна придивитися до овалів і перевернутим трикутникам. А ось круглих варіантів, а також квадратних, ромбовидних, у вигляді зірочок, сніжинок і подібних слід уникати, оскільки вони навпаки - розширять обличчя.

Прямокутне обличчя, як у Анджеліни Джолі, Демі Мур, Олівії Уайлд, витягувати точно не треба, ні до чого його і розширювати, а ось згладжування гострих кутів - як раз те що потрібно. Логічно, що для цієї мети не підійдуть незграбні моделі і довгі вузькі підвіски, а ось круглі, овальні і каплевидні сережки відмінно впораються з поставленим завданням, зроблять риси більш м'якими, акуратними. Причому мова необов'язково про підвіски, добре виглядатимуть також великі пусети і сережки-кільця, вони ж конго.

У випадку з квадратним обличчям , яке мають, наприклад, Селена Гомес, Хелена Бонем Картер, Дайан Крюгер, стоїть завдання візуально подовжити його, але при цьому не розширити. Кращі варіанти для цієї мети - продовгуваті підвіски прямокутної, овальної форми, у вигляді пензликів або іншої хитромудрої конструкції. Знову гарні конго і пуссети, але останні, на відміну від попереднього випадку, слід вибирати невеликі. Ще один відмінний варіант - підвіски у вигляді перевернутих трикутників.

У трикутному обличчі потрібно трохи збалансувати його підборіддя, що сильно звужується . Для цього варто віддати перевагу великим сережкам-підвіскам, які можуть мати просту форму, наприклад каплевидну, або складну, багаторівневу. Просто незамінними тут виявляться сережки-люстри, великі круглі підвіски і, звичайно, конго. Ефектні образи представлені на знімках Скарлетт Йоханссон, Різ Уізерспун, Дженніфер Лопес.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити