Новини

Інавгурація стилю: як носити каблучку-корону

Каблучка у вигляді корони – дещо зовсім особливе. Це те, що миттєво притягує до себе увагу, те, що вказує на наявність відчуття стилю у своєї власниці, і нарешті те, що змушує відчути себе королевою або як мінімум принцесою! Сьогодні ці прикраси неймовірно популярні, любительки ювелірних виробів прагнуть збагатити свою колекцію хоча б одною такою. І дозволити собі це можуть всі завдяки різноманіттю срібних каблучок-корон, які характеризуються демократичною вартістю.

Слід зауважити, що за своїм шиком срібні моделі не поступаються золотим, а ще при цьому є більш універсальними. Наприклад, велика і яскрава каблучка-корона з золота чудова для урочистого вечора. А ось срібна каблучка за рахунок нейтральності кольору відмінно підійде і для повсякденного луку, навіть з яркою вставкою фіанітів.

Як правильно носити каблучку у вигляді корони?

Взагалі-то, в цьому питанні немає якихось принциповостей, є лише деякі естетичні засади. І ось перше, що потрібно пам'ятати: надягати каблучку слід основою у напрямку до основи кисті, а вершиною – у напрямку до пальців. Якщо надіти навпаки, вийде, що корона перевернута, і це буде виглядати не дуже гарно. Зрідка зустрічаються варіанти, які мають вершини по обидва боки, тобто це ніби дві з'єднані основами корони. В такому випадку, звичайно, неважливо, якою стороною надягати каблучку, оскільки вони симетричні.

При виборі виробу також варто врахувати, на якому пальці його планується носити. На великий рекомендується надягати витончені каблучки-корони, не дуже яскраві і не занадто складні в плані дизайну. Масивні і хитромудрі найкраще будуть виглядати на вказівному, середньому і безіменному пальцях, але тільки не на всіх відразу. Хоча такий варіант теж можливий, але тоді краще, щоб два інших були помітно скромніші. Нерідко сьогодні носять дану прикрасу і на мізинці, і тут теж варто віддавати перевагу акуратним, лаконічним виробам.

Що стосується стилю, то каблучки-корони, особливо виконані зі срібла, чудово підійдуть до будь-якого образу, причому незалежно від їх дизайну. Вони ефектно доповнять і діловий костюм, і повсякденний одяг, і вечірнє вбрання. Просто збираючись на формальні зустрічі, потрібно давати прикрасі право виступити сольно, щоб образ не вийшов перевантаженим, а ось на урочистому вечорі можна блиснути по повній, вибравши ще декілька каблучок або інші прикраси, можна теж у вигляді корон, звернувшись до відповідної коллекції. Зважуйтеся!

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити