Новини

Чим відрізняється печатка від каблучки

Згідно стереотипу, срібний перстень - жіноча прикраса. Однак чоловіки теж носять на пальцях вироби з благородного металу. Вони не обмежуються обручками. Ювеліри створюють різноманітні моделі, які відрізняються від жіночих мінімалістичним дизайном, більшими розмірами. Елегантні каблучки з дорогоцінними каменями і оригінальними візерунками - атрибут стильного чоловічого образу. Важливо знати особливості цих прикрас, щоб вибрати підходящий варіант.

Чоловічий перстень зі срібла з каменем фото

Види чоловічих перснів

Ювеліри створюють моделі з простим або складним дизайном, оформлення виробу залежить від виду. Ознайомтеся з особливостями кожного, щоб срібний перстень було простіше підібрати:

  1. Перстень - чоловіча прикраса з широкою шинкою і великої вставкою. Срібний перстень з великим каменем, розташованим в центрі, виглядає масивно. Для створення виробів цього виду майстри використовують темні вставки. Чорний онікс і агат гармонійно контрастують з блискучим сріблом. Любителям світлих композицій радимо звернути увагу на прикраси з прозорими фіанітами.
  2. Срібні печатки в Середньовіччі носили особи з титулами, глави королівських родин. Каблучки із зображенням ініціалів або герба використовували, щоб залишати відбитки на документах. Сучасні срібні чоловічі печатки виконують декоративну функцію, можуть бути сімейною реліквією і передаватися з покоління в покоління.

Чоловічі срібні печатки з візерунком купити

Відмінні риси печатки

Срібний перстень-печатка гармонійно поєднується з нарядами в повсякденному, брутальному, смарт-кежуал стилях. Виріб, на фронтальній частині якого немає кольорової вставки, доречно носити з діловими костюмами. Якщо ви вирішили надіти на сорочку запонки, нехай вони будуть з такого ж матеріалу, як і каблучка. Любителям доповнювати образи іншими аксесуарами варто пам'ятати - годинник краще носити на тій руці, на якій немає срібного персня-печатки. У цьому випадку образ не буде виглядати перевантажено.

Особливість прикрас з візерунками на шинці в простоті догляду. Такі вироби можна замочувати в розчині перекису, нашатирного спирту і рідкого мила. Для каблучок з каменями потрібні інші способи очищення, щоб вставка втратила колір, не потьмяніла. Чоловіки, у яких немає часу проводити складні процедури, можуть протерти виріб спеціальною серветкою.

Перстень і печатка - в чому різниця

Прикраси відрізняються один від одного, хоча обидва вважаються варіацією каблучки. Пропонуємо розібратися, в чому різниця між срібними печатками і перснями для чоловіків:

  1. У першому випадку на поверхні виробу немає вставки. Її замінює малюнок, нанесений на фронтальну частину шинки. Якщо раніше в його ролі виступали зображення гербів, зараз це можуть бути незвичайні візерунки, символи знаків зодіаку. Чоловіки продовжують носити вироби з ініціалами, але більше не використовують їх для підтвердження автентичності документа.
  2. Срібна печатка з каменем вважається перснем, навіть якщо підстава інкрустовано маленькими кристалами. Це пов'язано з тим, що історично першим ювелірний виріб свідчило про статус власника, а друге - про багатство.
  3. Завдяки витонченому дизайну і кольоровому камінню персні популярні серед жінок. Велика вставка, сяюча на пальці, перетворює простий образ в елегантний і розкішний. Срібна печатка з гербом або іншим малюнком - суто чоловіча прикраса.
  4. Виріб із зображенням на шинку може таїти певний сенс, тому його носять лицьовою стороною вниз. Гладка поверхня не викликає дискомфорт у повсякденному житті, оскільки не чіпляється за одяг. Принцип носіння лицьовою стороною вниз не поширюється на вироби зі вставками, тому що так їх легко пошкодити. Великий срібний перстень з каменем не варто приховувати від очей оточуючих. Це елемент стильного образу, який повинен бути на виду.

Срібні чоловічі каблучки з написами недорого

На якому пальці носити срібну печатку?

Чоловіки, як і жінки, часто задаються цим питанням при виборі каблучки. Астрологи і психологи диктують свої правила носіння, згідно з якими можна визначити темперамент і долю власника. Важливо орієнтуватися на зручність, оскільки через великі розміри срібних каблучок персні-печатки можуть заважати в повсякденному житті.

Якщо для вас в пріоритеті увагу оточуючих, а не практичність, надіньте прикрасу на великий палець. Це давньоримська традиція, згідно з якою такий варіант носіння свідчив про сильний характер власника. На великому пальці добре виглядають не надто великі вироби.

Чоловіки, які прагнуть до лідерства, надягають прикраси на вказівний палець. У діловому етикеті цей спосіб носіння вважають проявом агресії. Варто підібрати невеликі срібні чоловічі персні з каменями, щоб розвіяти такі припущення. Аналогічна ситуація з пошуком виробів на середній палець.

Оскільки на безіменному перст носять обручку, ідеальний варіант для великих печаток - мізинець. На думку астрологів, палець відображає стан інтелекту, тому його прикрашають люди творчих професій. Решта чоловіків носять печатки на мізинцях через практичності.

Широкі чоловічі каблучки зі срібла ціна

Бажання виглядати стильно виникає не тільки у жінок, але і у представників сильної статі. Акуратну зачіску, одяг, що сидить по фігурі, доповнять чоловічі срібні каблучки з натуральними дорогоцінними каменями і печатки. Правильно підібрані прикраси - гармонійне завершення образу.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити