Новини

Амулет-кулон зі срібла: який оберіг найсильніший?

З незапам'ятних часів наші предки, втім, як і сучасні люди зараз, всі без винятку носили амулети, обереги, виконані в основному зі срібла. Срібло вважається сильним захисним металом від лихого ока, нечистих сил і використовується в ювелірній справі з тією ж метою і зараз.

Перше, що спадає на думку при словах амулет, кулон, оберіг зі срібла - це натільний хрестик. Церковний хрестик, в основному, і за віруваннями, повинен бути зі срібла.

Підставою подібним віруваннями служать і легенди предків про Вервольфів, яких могли зупинити тільки кулі, вилиті зі срібла. За часів язичництва амулети були звичайною справою серед людей. Символи-обереги, кулони на підвісках і навіть язичницькі малюнки - все це мало місце бути в арсеналі людей, щоб захистити себе.

Які бувають амулети

В сучасному ювелірному розумінні обереги бувають всіляких форм і видів, з різних дорогоцінних металів, з інкрустацією каменями і без. Однак, головною властивістю таких аксесуарів є все ж захист свого господаря. Варто відзначити і той факт, що багато сучасних модників купують амулети-підвіски тільки тому, що вони виглядають красиво, як ювелірна прикраса. Багато людей просто не знають значення того чи іншого аксесуара в своєму арсеналі і носять його, як звичайну прикраса.

Кулони зі срібла дуже часто мають чітке призначення. Це не просто прикраса, а символ захисту. Кулони бувають:

 • з наявністю дорогоцінних каменів
 • литі
 • з церковними образами
 • у вигляді язичницьких монограм

Звичайно, сучасні люди, віруючі, далекі від давніх язичницьких обрядів. Однак, символи язичників мали величезну силу і до цього дня вважаються дуже потужними заступниками їх власників.

Амулет-кулон здавна носився на шкіряному шнурку або ланцюжку і розташовувався в самому центрі грудної клітини людини, таким чином захищаючи серце. За віруваннями, саме в цьому місці знаходиться душа людини.

Значення слов'янських оберегів

Кулони в стилістиці язичницьких символів популярні донині. Це незамінна річ у вигляді прикраси для повсякденного носіння і хороший подарунок родичу або близькій людині, яку ви хочете захистити.

Найпоширенішими і популярними вважаються наступні:

 • зірка богині Лади - її носять молоді дівчата, а також жінки, що недавно вийшли заміж або збираються створювати нову сім'ю. Ця богиня символізувала родючість і дарувала радість материнства. Дивлячись на такий підвісок можна побачити образ поля, що також є символом родючих земель. Зірка богині Лади захищає свого господаря від злих намірів ворогів, а також надає жінці ще більшу красу і чарівність
 • коловрат вважається найсильнішим. Покровителем його вважається бог неба - Сварог, а символом-супутником - сонце
 • воїнам зазвичай слугує Валькірія. Він сприяє припиненню конфліктів, припиняє військові дії і дарує спокій своєму власникові
 • найпершим в слов'янському світі вважається алатир. Символізує Всесвіт і початок всіх початків

Обереги для чоловіків, жінок, дітей

На сьогоднішній день відомо більше двохсот символів, які є у вигляді ювелірних виробів. Кожен з яких несе певний сенс і властивості. Щоб правильно підібрати такий захисний підвісок потрібно мати у своєму розпорядженні деякі знання в цій області.

1. Обереги для чоловіків:

 • сокиру бога Перуна: захищає від злої магії чоловіка, дарує мужність, відвагу і внутрішню силу
 • спадковий, що передає батько синові під назвою родіміч
 • любителям полювання і риболовлі відмінно підійде Грозовик, що допомагає знайти спільну мову з природою
 • діловим і серйозним людям варто дарувати Духобор, що допоможе концентрувати думки і приймати правильні рішення на роботі
 • любителям пригод і подорожей, а також тим, хто часто перебуває в дорозі підійде Подорожній, що допомагає уникати неприємностей по дорозі
 • сварливому чоловікові можна подарувати Всеславець, який подарує сімейну рівновагу і залагодить конфліктні ситуації

2. Амулети для жінок:

 • налагодити жіноче здоров'я і бути ще красивішою допоможе амулет Лади
 • народити дитину, а також захистити від лихого ока і заздрісників допоможе Зареніці
 • творчим дівчатам в їх справі допоможе Макош, що сприяє розвитку таланту
 • найсильнішим жіночим підвісом вважається Молвінець, який не тільки розкриває творчий потенціал, а й захищає від усіх злих сил і позбавляє від непотрібних думок і тривог

3. Амулети для дітей:

 • для зовсім маленьких дівчаток, віком до 3-х років хорошим захисником буде Одолень-трава
 • щоб малюк спав спокійно і ріс такою самою спокійною дитиною, на ліжко можна повісити Радінець
 • підвіскок у вигляді листка папороті надягають на хлопчиків від 13 років, щоб захистити їх від поганого впливу

Як підібрати відповідний підвісок у вигляді кулона

Щоб правильно підібрати підвісок у вигляді кулона варто відразу зробити для себе один важливий висновок - кому і з якою метою ви підбираєте таку прикрасу. Важливим фактором буде й саме ставлення людини до такого роду аксесуарів. Є люди, які налаштовані категорично проти язичницької символіки, і вибирають виключно християнські символи у вигляді іконок, хрестиків. Перш, ніж зробити покупку, дізнайтеся як та чи інша людина ставиться до такого роду ювелірних виробів, чи носить срібло.

Які амулети найсильніші

Звичайно, розраховувати тільки на захисні властивості не варто. Однак, багато хто погодиться з тим фактом, що краще використовувати всілякі способи і вірити трохи сильніше в вищі сили, ніж покладатися на долю.

Вибрати один найсильніший підвісок практично неможливо, адже у кожного свої певні властивості, однак ніхто не забороняє носити відразу декілька, тим самим посилюючи дію кожного з них.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити