Срібні каблучки з орнаментом

Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Показано 3 прикрас(и)

 1. Срібна каблучка «Виноград» (00755/12/1/392 (с00755/к)) Срібна каблучка «Виноград» (00755/12/1/392 (с00755/к)): купить
  Срібна каблучка «Виноград» (00755/12/1/392 (с00755/к))
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 2. Срібна каблучка «Мак» (с00753) Срібна каблучка «Мак» (с00753): купить
  Срібна каблучка «Мак» (с00753)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
 3. Срібна каблучка «Зірка Алатир» (00771/12/1/355) Срібна каблучка «Зірка Алатир» (00771/12/1/355): купить
  Срібна каблучка «Зірка Алатир» (00771/12/1/355)
  Вид металу:
  Срібло
  Проба:
  925
  Технологія:
  Емаль, Родіювання
Хіт продажів
За популярністю
Новинки

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Срібні каблучки з орнаментом – національна краса

Орнаментом називають візерунки, що створюються шляхом повторення і чергування певних складових елементів. Це можуть бути геометричні фігури, контури рослин, тварин і т.п. Орнамент має глибоке історичне коріння, і він особливо значущий в рамках української культури. Кожен символ втілює собою певний глибинний сенс, а їх поєднання дозволяє досягати самих різних ефектів. Так, українські предки вірили, що автентичний орнамент здатний притягувати сімейне щастя, фінансове благополуччя, силу, здоров'я. Часто українському орнаменту приписували містичні особливості – відворот пристріту і захист від злих сил.

Вірити в це все чи ні – кожен вирішує сам для себе. Як би там не було, сучасні срібні каблучки з орнаментом виглядають дуже привабливо і оригінально, за що їх і любить багато молодих дівчат. Ювелірна мережа «Срібна Країна» пропонує великий вибір срібних каблучок з колекції «Етнічний орнамент» з малюнком, нанесеним за допомогою емалі. Символіка цих орнаментів дивовижна:

 • Ромб. Ромбічний візерунок на срібних каблучках означає родючу землю. Якщо вірити пращурам, то така каблучка здатна підвищити життєву силу людини, посилити її зв'язок з корінням.
 • Зірка Алатир. У цього слов'янського символу досить туманний сенс, однак найімовірніше, пращури вірили, що Алатир укладає в собі основу світобудови. Стародавні люди вірили, що срібна каблучка з таким орнаментом підсилює зв'язок з богом і робить людину більш мудрою.
 • Ружа. Це квітка богині любові Лади, а також її дочки Лелі. Ружа є символом доброзичливості та статку, так що вона ідеально підходить для добрих і милих дівчат, які хочуть дарувати світу радість і світло.

Це лише три найбільш популярних символу з українського орнаменту, які містять в собі найбільший сенс і силу. Наші вироби прикрашаються орнаментом з найточнішим дотриманням техніки нанесення, як це було за старих часів. В результаті виходять автентичні каблучки, якими вони могли бути і у пращурів.

Емаль – найкращий помічник для створення орнаменту

Для виготовлення срібних каблучок з орнаментом ми застосовуємо технологію нанесення емалі, так як вона найкраще підходить для роботи з дорогоцінними металами. З емаллю працюють лише найдосвідченіші майстри, здатні відтворювати неймовірно тонкі деталі. Цей матеріал відомий з давніх часів і до цих пір активно використовується в ювелірному мистецтві, так як має масу переваг:

 • Високі показники зносостійкості. Залежно від експлуатації, емаль може протриматися на прикрасі від 6 до 20 років, причому її легко можна відновити у разі пошкодження.
 • Широкий вибір кольору і фактури.
 • Можливість створення дуже складних візерунків, які іншими методами реалізувати неможливо.

Для того, щоб емаль трималася як можна довше, часто на срібних каблучках створюють мініатюрні поглиблення, а потім всередину заливають гарячу емаль. Таким чином вона краще захищена від зовнішніх впливів, і термін служби її значно зростає. У каталозі інтернет-магазину «Срібна Країна» представлені каблучки зі срібла з орнаментом, виготовлені найбільш сучасними і просунутими методами, що гарантує найвищу надійність і довговічність.

Як вибрати каблучку з орнаментом

Якщо ви творча особистість, то ідеальним рішенням буде каблучка з зіркою Алатир. Цей візерунок символізує плодовиту творчу силу життя, і в ньому відображений сам Всесвіт. Ідеальне рішення для дизайнерів, художників, письменників, журналістів і т.п.

Срібна каблучка з орнаментом «Ружа» символізуватиме вічне оновлення життя, його циклічність. Відмінне рішення для будь-якої дівчини, яка хоче зберегти свою красу на довгі роки.

Для тих же, хто хоче залучити в своє життя щастя і матеріальне благополуччя, рекомендується придбати срібні каблучки з орнаментом у вигляді ромба. Цей символ уособлює символ землі і багатства. Якщо в процесі вибору прикраси знадобиться якась допомога, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші консультанти люб'язно нададуть відповіді на всі питання.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити