Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні каблучки з бурштином

Немає продуктів, які відповідають запиту

Срібні каблучки з бурштином – елегантні поєднання

Срібло – унікальний метал, який відносно рідко зустрічається в природі і при цьому має неймовірну красу. Саме за ці якості його і люблять ювелірні майстри по всьому світі. В процесі обробки даного металу вдається створювати прикраси, які вражають своїм блиском і витонченими фантазійними візерунками.

Срібло поєднується з багатьма коштовними каменями, так як білий колір універсальний, але особливо гармонійно і барвисто виглядає срібний перстень з бурштином. Це мінерал природного походження, викопна смола, вік якої може складати десятки мільйонів років. У цьому криється основна принада такого роду прикрас – бурштин є маленькою часткою минулого, коли людей ще навіть не існувало.

Як правильно доглядати за сріблом з бурштином

Якщо ви вирішили купити срібну каблучку з бурштином, то обов'язково повинні розуміти, що в процесі носіння доведеться дотримуватися певних правил і норм в плані догляду. Це важливо, тому що без належного догляду бурштин втрачає свою природну іскристість, стає непривабливим. Отже, ось два найважливіших правила:

  • Бурштин зберігається в спеціальних скриньках з м'якою підстилкою, так як мінерал досить крихкий, через що швидко дряпається і може тріснути від удару. У цьому ж ключі ювеліри рекомендують зберігати каблучки з бурштином окремо від інших прикрас – чим менше камінь контактує з твердими предметами, тим краще.
  • Не слід допускати прямого контакту бурштину з різними ефірними маслами або спиртовмісними засобами (парфуми, наприклад). Через це на камінні залишаться непривабливі плями і розводи, від яких буде дуже складно позбутися. Мильні розчини також можуть стати причиною пошкодження бурштину.

Саме з цих причин срібні каблучки з бурштином вкрай складні в плані догляду, адже срібло час від часу потребує чищення, а для скам'янілої смоли така чистка може бути згубною. Інтернет-магазин «Срібна Країна» застосовує метод родіювання для того, щоб срібло якомога довше залишалося яскравим і не темніло. Якщо все ж виникла необхідність чистки срібної каблучки, то для цього слід використовувати парафін або зубний порошок – з їх допомогою слід натирати прикрасу, поки метал не віднайде колишній блиск. Для бурштину це буде як додаткове полірування, що ніколи не зашкодить. Головне пам'ятати, що ніяких абразивних речовин, зубної пасти або кислотовмісних субстанцій застосовувати не можна. Дотримуючись цих правил, ви назавжди збережете природний блиск срібних каблучок з бурштином.

«Срібна Країна» – природний бурштин для ваших пальчиків

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений величезний вибір срібних каблучок з бурштином в самих різних варіантах дизайнерських рішень. Крім того, в процесі обслуговування ми забезпечимо максимально комфортні умови:

  • оперативна доставка;
  • доступні ціни;
  • гарантія якості;
  • велика кількість тематичних прикрас;
  • можливість обміну або повернення товару протягом 14 днів.

Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт міг з максимальним комфортом купити срібну каблучку з бурштином і бути впевненим в тому, що платить за 100%-у якість. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії (безкоштовно з усіх номерів в Україні).

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...