Срібні запонки

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Запонки – статусна річ і завершальний штрих

Запонки довгий час вважались виключно чоловічим аксесуаром через свої функціональні особливості. З'явилися вони в далекому 17 столітті і використовувалися для кріплення рукава з певним манжетом на руці. Для виготовлення застосовували два однакових гудзики з дорогоцінного металу, прикрашених дорогоцінним камінням та з'єднаних золотим ланцюжком. Такий воістину королівський аксесуар підкреслював положення в суспільстві і статус свого володаря. З розвитком металургії з'явилася можливість робити запонки з більш дешевих матеріалів, покриваючи їх тонкою плівкою золота або срібла. Така прикраса, завдяки відносній дешевизні, зайняла одне з перших місць не тільки серед модників, але й серед модниць, які бажають підкреслити свій власний стиль і індивідуальність.

Запонки завжди й у всі часи були символом успіху і достатку. Такі прикраси носили бізнесмени, дипломати, власники підприємств і фірм, що досягли певного положення в суспільстві. Сьогодні запонки – частина іміджу людей абсолютно різного достатку, які бажають виглядати стильно і солідно.

Види запонок

Мода мінлива. Не оминула вона стороною і запонки. Головною особливістю застосування такого виду застібок є використання сорочок з подвійним «французьким» або «віденським» манжетом. Асортимент магазинів одягу пропонує сорочки такого виду різноманітних кольорів. Звідси і величезний асортимент запонок.

Розрізняють симетричні і асиметричні види запонок. Перші являють собою дві абсолютно однакові частини, з'єднані металом з різьбленням або ланцюжком. Виконані з дорогоцінних металів, правильно підібрані під загальний стиль, такі прикраси не залишаться непоміченими і додають лоску і аристократизму образу.

На сьогоднішній день найбільш популярними є асиметричні запонки. Це з лицьового боку прикраса, а з тильного – звичайна застібка, яка може бути виконана у вигляді ланцюжка, штиря, жорсткої зачіпки.

Варто звернути увагу при покупці запонок ще й на форму і розмір виробу. Розрізняють декілька типів:

  • класичні (лицьова сторона виконана у вигляді чітких геометричних фігур);
  • тематичні (на прикрасі може бути зображений малюнок, який вказує на захоплення або професію власника);
  • чоловічі або жіночі (для прекрасної половини людства запонки невеликого розміру і прикрашені яскравими квітами і дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням).

Як і з чим носити

Приймаючи рішення прикрасити свій образ запонками, необхідно мати в гардеробі і сорочки зі спеціальними манжетами. Це, мабуть, найголовніша умова. Розрізняють:

  • французькі;
  • віденські;
  • спортивні.

Особливістю сорочки з французьким манжетом є виготовлення останнього з двох шарів тканини. Такі сорочки одягають, як правило, разом з костюмом на офіційні або вечірні заходи і прикрашаються вони дорогими і витонченими класичними запонками.

Сорочки з віденськими манжетами вважаються більш повсякденними. Вони не привертають зайвої уваги і не відрізняються від класичних. З ними можна носити запонки абсолютно будь-яких видів і типів, не прив'язуючись до етикету.

Спортивні манжети дають можливість поєднувати застібання ґудзиків з використанням запонки. Такий варіант підходить найбільше для людей, які пробують цей вид прикрас при створенні власного неповторного образу.

Необхідно відзначити, що яку б ви сорочку не одягли, її рукава повинні бути довшими ніж рукава піджака і виглядати з-під нього на 2-3 см, ніби манжет вискочив випадково.

Одним з важливих чинників при покупці запонок для сорочки є підтримка єдиної гами всіх модних аксесуарів, що використовуються в гардеробі. Пряжка ременя, затискач для краватки, перстень, браслет – все повинно бути виконано в одному стилі і, як правило, з одного металу.

Купуючи запонки, враховують ще й статуру майбутнього власника. На маленькій тонкій руці велика і громіздка запонка буде недоречна, так як буде притягувати зайву увагу. І навпаки, прикраса невеликого розміру на рукаві у габаритного чоловіка може залишитися непоміченою.

Вибираючи запонки в якості завершального штриху при створенні індивідуального образу, ви підкреслите свій смак, оригінальність, уміння розбиратися в модних течіях і напрямках. Допомогти в цьому вам зможуть фахівці нашого інтернет-магазину.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити