Жорсткі срібні браслети

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Жорсткий браслет – повна гармонія краси

Браслет в перекладі з французької означає «зап'ястя». Цю прикрасу для рук по праву можна назвати універсальною: модний аксесуар допоможе доповнити неповторний і оригінальний образ як жінок, так і чоловіків, підкресливши красу рук. На зап'ястях представників сильної половини людства браслет вказує на почуття стилю і моди власника, допомагаючи самовиразитися. Дитячі прикраси для ручок малюків допомагають прищепити маленьким модникам індивідуальний смак, привчивши правильно підбирати вироби і наряди.

Види жорстких браслетів

Асортимент ювелірних магазинів представлений великою різноманітністю браслетів. На сьогоднішній день прикраси на зап'ястя ділять умовно за конструкцією на м'які браслети і жорсткі. Останні, як правило, це вироби, що не гнуться. Вони можуть бути замкнутими або закривати частину зап'ястя. Класифікація цих виробів залежить від конструкції і умовно представлена ​​такими видами:

  • замкнутий;
  • пружинний;
  • шарнірний.

Назва першої групи браслетів говорить сама за себе: це ювелірні вироби, виконані у формі замкнутого кільця. Головною особливістю є повна відсутність замка. Підбираючи прикрасу такого типу, необхідно точно знати діаметр виробу і обхват кисті, щоб уникнути можливості втрати коштовності, і при носінні вільно одягати і знімати.

Пружинний браслет вважається одним з найдавніших ювелірних винаходів і являє собою незамкнуте кільце, що складається з одного або декількох витків. Прикраса такого виду не має замка або застібки, тому розмір її легко регулюється простим натисканням на руці. Одна з назв пружинних браслетів: «змійка», через специфічний зовнішній вигляд. Виготовлені у вигляді спіралі, вони дуже схожі на цих граціозних створінь. Н

арешті, ще один вид жорстких прикрас для зап'ясть – шарнірний. Вироби такого виду, за популярністю у модниць, займають одне з перших місць завдяки своїй конструкції. Вони складаються з двох жорстких частин, з'єднаних в одному місці шарніром, а в іншому, навпаки, міцним замком. На руках шарнірні браслети виглядають як замкнуті, але одягаються і знімаються набагато простіше і легше.

Як і з чим носити

Однозначної відповіді на ці запитання немає. Сучасна різноманітність моделей дає можливість розгулятися фантазії модниць і модників і додати цим аксесуаром неповторності та оригінальності на власний смак. Однак існують певні рекомендації, про які потрібно знати, купуючи браслет.

Для власниць тонких ручок з маленькими зап'ястями необхідно підбирати жорсткий цілісний браслет у вигляді вузького колечка. Такий виріб не буде сковувати рухи і вигідно підкреслить легкість і витонченість дівчини.

Для представниць прекрасної половини з широкими кистями підійдуть великі браслети. Завдяки своїм формам і конструкції вони візуально привертають увагу і роблять ручку своєї власниці ніжнішою і більш мініатюрною.

Останнім часом дуже популярними стали ">браслети на ногу, які носяться на щиколотках. У каталогах багатьох ювелірних магазинів ці прикраси представлені у вигляді тонких кілець або спіралей з різноманітними ювелірними вставками. Елегантна прикраса на ногу у вигляді витонченої змії обов'язково зверне на себе увагу.

Що стосується дорогоцінного каміння в браслетах, то тут існують також певні нюанси. У повсякденних прикрасах при створенні ділового образу такі вставки будуть недоречні, вибиваючись з дрес-коду. А ось в наряді для святкового заходу вони, перегукуючись з іншими ювелірними виробами, допоможуть блиснути оригінальністю, при цьому не привертаючи до себе зайвої уваги.

Мода – мінлива. Особливо це стосується ювелірних браслетів, які постійно змінюються в плані дизайну. Підібрати саме той, що підходить вам, а також отримати необхідні рекомендації по догляду та зберіганню можна в нашій ювелірної мережі. Консультанти магазину «Срібна Країна» люб'язно нададуть всі необхідні відомості.

Каталог
Особистий кабінет
Shopping cart
Магазини
Передзвонити