Ми працюємо!
Безкоштовна доставка

Срібні браслети з плетінням бісмарк

Срібні браслети в техніці «Бісмарк»

Численні прикраси вражають своїми неповторними формами і яскравими рисами. Унікальними їх робить техніка плетіння, яка підбирається індивідуально під стилістику кожної прикраси. Одним з найбільш химерних і ажурних видів плетіння вважається Бісмарк (так само можна зустріти назву кайзер або кардинал). Даний вид плетіння здобув популярність в 90-х роках минулого століття, коли мода диктувала необхідність прикрашати руки і шию масивними ланцюжками щільного плетіння.

В сучасній ювелірній справі плетіння Бісмарк прийнято вважати класичним. Варто зауважити, що дана техніка не являє собою цільне з’єднання ланок, а скоріше навпаки, мається на увазі різноманітність, що дозволяє створювати прикраси широкого спектра, які відрізняються одна від одної характером і стилем. Стверджують, що вид плетіння Бісмарк більше підходить для створення чоловічих браслетів, але це не так. Правильний підбір техніки допоможе створити вишукану прикрасу, яка за елегантністю не поступатиметься споконвічно жіночим плетінням.

Браслет Бісмарк – різноманітність видів

Техніка плетіння Бісмарк відрізняється довговічністю і надійністю. Такий ланцюжок складається з нарізанних елементів, складовими частинами яких є скорочені дротові спіралі. Ланцюжок, виконаний у цій техніці, виглядає важко й орнаментально.

Існує кілька підвидів техніки Бісмарк, які відрізняються між собою за кількістю ланок, технікою плетіння і навіть формою ланки. Найпопулярнішими з них є:

  • Бісмарк струмочок. Отримав свою назву через схожість з потоком струмка і товщину браслета, що не перевищує половину ширини ланцюжка.
  • Шпрінгелевий Бісмарк. Основною відмінністю є відповідність ширини ланки і товщини самого браслета. Іноді його називають напівоб'ємним Бісмарком. У перетині він має вигляд неправильного овалу.
  • Бісмарк пітон. Витонченість даного плетіння відносить його до рангу воістину жіночих прикрас. Ажурне плетіння створює ланцюжок, що нагадує зміїну луску.
  • Королівський Бісмарк. Даний вид плетіння має велику кількість аналогічних назв: візантійський, круглий, римський, кардинал, імператорський. Це явище можна пояснити вишуканістю даного стилю і витіюватістю форм, які породили достаток найменувань.
  • Бісмарк лисячий хвіст. Даному стилю характерно незвичайне положення ланок – вони розташовані одна навпроти одної, нагадуючи ялинкові гілки.

Срібні браслети Бісмарк створюються вручну. Машинне плетіння використовують тільки для створення виробів, що складаються з двох і більше рядів ланок. Орнаментальність плетіння відмінно підкреслюють вкраплення дорогоцінного каміння і благородних металів. Найчастіше використовується срібло і золото. Може використовуватися такий вид обробки, як алмазна грань, який акцентує увагу на грі світла і створює ефект алмазного блиску.

Довговічність і краса в одній прикрасі

Сучасний метод плетіння, виконаний з урахуванням всіх норм, відрізняється міцністю і надійністю. Ланки накладаються одна на одну досить щільно, що дозволяє носити важкі прикраси без страху порвати або деформувати ланцюжок.

Виділимо основні переваги плетіння Бісмарк:

  • Тривалий термін експлуатації.
  • Елегантність виробів.
  • Відсутність деформацій і пошкоджень в процесі носіння.
  • Важкість ланцюжка, що дозволяє носити підвіски різних форм.

Срібний ланцюжок Бісмарк – це довговічна покупка, яка виглядає елегантно, вигідно доповнюючи будь-який образ. Замовляючи товар в інтернет-магазині «Срібна Країна», покупець може бути впевнений у високій якості товару. Всі вироби мають 925 пробу, а ювелірне виконання роботи не залишить байдужим навіть найвибагливішого клієнта.

Читати повністю
Item(s) added to cart
Loading...