Скидка на День Рождения

ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗНИЖКА ПО ПРОМОКОДУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ» ДЛЯ КЛІЄНТІВ МЕРЕЖІ СРІБНА КРАІНА

 1. Загальні положення:
  1. Мета даної Акції: збільшення кількості продажів ювелірних виробів та підвищення лояльності до ТМ «Срібна Країна».
  2. Організатором рекламної акції «Знижка по ПРОМОКОДУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ» (далі — «Акція» або «рекламна Акція») є ТОВ «Срібна Країна».
  3. Виконавцем Акції є фізичні особи – підприємці, що здійснюють торгівлю ювелірними виробами із срібла та дорогоцінного, напівдорогоцінного або органогенного утворення під ТМ «Срібна Країна».
  4. Промокод для клієнтів (далі – Промокод) – згенерований набір букв та цифр, який може бути використаний для отримання знижки при купівлі ювелірних виробів в магазинах ТМ «Срібна Країна».
  5. З Правилами Акції можна ознайомитись за електронною адресою: www.sribnakraina.ua або за номером телефону гарячої лінії 0 800 309 903.
 2. Період проведення Акції:
  1. Загальний термін проведення Акції триває з 29 жовтня 2018 до 31 грудня 2019 року включно (надалі – Строк проведення Акції).
  2. Акція діє на всій території України за виключенням непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України (надалі – Територія Акції).
 3. Загальні умови проведення та участі в Акції
  1. Учасниками Акції можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи – громадяни України.
   • Для того щоб взяти участь в Акції особі, яка відповідає вимогам пп 3.1 цих Правил, необхідно:
    1. Зробити покупку у мережі магазинів ТМ «Срібна Країна», та залишити свої персональні дані в Анкеті (клієнти, що зробили покупку до введення Акції в дію також беруть в ній участь*). *В Акції приймають участь тільки ті клієнти, які заповнили Анкету, зокрема заповнили всі обов'язкові поля Анкети .
    2. Кожен зареєстрований клієнт Торгової мережі ТМ «Срібна Країна» за 7 днів до свого дня народження отримує СМС, де вказано промо-код, за яким можна отримати разову знижку іменинника в будь-якому магазині мережі.
   • Особливості:
    1. Промокод являє собою грошову знижку, якою можна розрахуватись не більш ніж за 30% від вартості виробу.
    2. Знижка розповсюджується на повну суму чеку.
    3. Знижка по промокоду відміняє знижку за дисконтом, при цьому знижка за покупку кладеться на дисконт.
    4. Промокод не відміняє дію постійних знижок.
    5. Знижка по промокоду, відміняє знижку тимчасових маркетингових Акцій.
    6. Передача промокоду іншим особам допускається.
    7. Дана знижка по промокоду діє 7 днів до Дня народження та 7 днів після нього в будь-якому магазині ТМ «Срібна Країна».
    8. Знижка до Дня народження діє на будь-який товар з асортименту магазину ТМ «Срібна Країна».
    9. Для отримання знижки по промокоду необхідно пред'явити СМС, яке буде надіслане клієнту у момент здійснення продажу.
  2. Кожен Учасник Акції має право лише один раз активувати промокод.
 4. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
  1. Інформування щодо умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет-сайті www.sribnakraina.ua та смс повідомлення безпосередньо учасникам.
  2. Додаткова інформація щодо умов Акції надається протягом усього Періоду Акції за телефоном гарячої лінії  0 800 309 903
  3. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього Строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п. 4.1. Правил, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/або доповненнями до цих Правил.
 5. Інші умови
  1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації.
  2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем.
  3. Право на участь в Акції та можливості придбати товар із знижкою за цією Акцією мають всі клієнти магазинів ТМ «Срібна Країна» на рівних умовах.
Item(s) added to cart