Новости

Розыгрыш от SRIBNA KRAINA

Участвуй в розыгрыше от SRIBNA KRAINA и получай возможность выиграть серебряные серьги с бриллиантами.

Условия простые:

 • Подпишись на @sribnakraina в Instagram;
 • Лайкни эту публикацию, а можно и несколько предыдущих; 
 • Отмети страницы друзей в комментариях к этому посту;
 • Убедись, что твоя страница открыта на время розыгрыша*. 

*Страница должна быть действующей и принадлежать реальному лицу (не бренду и боту). 

Количество комментариев неограничено, но в каждом из них тегай разных друзей!

Розыгрыш продлится до 31 октября.

Победитель будет объявлен 1 ноября в сториз.

Удачи тебе!

 

ПОВНІ УМОВИ РОЗІГРАШУ

 1.   Загальні положення:

1.1.  Мета Розіграшу: збільшення кількості підписників в соціальних мережах та підвищення лояльності до ТМ SRIBNA KRAINA.

1.2.  Виконавцем Розіграшу є фізична особа – підприємець, що здійснює торгівлю ювелірними виробами із золота  та дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння  органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння під ТМ SRIBNA KRAINA.

1.3.  З Умовами Розіграшу можна ознайомитись на сайті: www.sribnakraina.ua або за номером телефону гарячої лінії: 0 800 309 903.

1.4.  Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом.

1.5.  Розіграш проводиться на території України, а саме в соціальній мережі Instagram на сторінці @sribnakraina.

 

 1. Період дії Умов Розіграшу:

2.1. Період дії Умов Розіграшу з «25» жовтня 2023 року по «31» жовтня 2023 року включно. Визначення переможця Розіграшу відбудеться «1» листопада 2023 року о 16 год. 00 хв. за київським часом. Серед усіх учасників Розіграшу буде визначено одного переможця Розіграшу випадковим чином за допомогою рендомайзера.

2.2. Розіграш діє на всій території України за виключенням непідконтрольних та тимчасово окупованих територій України.

 

 1. Загальні умови проведення та участі в Розіграшу:

3.1. Учасниками Розіграшу можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні фізичні особи – громадяни України.

3.1.1. Для того щоб взяти участь в Розіграші, особі, яка відповідає вимогам пункту 3.1 цих Умов, необхідно в період дії Умов Розіграшу:

 • бути підписаним на сторінку @sribnakraina у соціальній мережі Instagram;
 • позначити сторінки друзів під постом з умовами розіграшу (кількість коментарів необмежена);
 • поставити лайк посту з умовами розіграшу на сторінці @sribnakraina у соціальній мережі Instagram;
 • сторінки в Instagram, що беруть участь повинні бути відкриті з 25.10.2023 по 1.11.2023 включно.

3.1.2. Переможця Розіграшу буде визначено за допомогою рендомайзера.

3.1.3. Переможець Розіграшу отримає винагороду від ТМ SRIBNA KRAINA, а саме:

срібні пусети “Серце” з діамантами (артикул 2408/1р-BR) від ТМ SRIBNA KRAINA.

3.1.4. Винагорода не підлягає поверненню або обміну,  в тому числі на грошовий еквівалент.

3.1.5. Виконавець Розіграшу не несе жодної відповідальності:

 1. a) стосовно подальшого використання винагороди учасником Розіграшу після її одержання;

б) за неможливість учасником Розіграшу скористатись наданою винагородою Розіграшу з будь-яких причин;

в) за можливі наслідки використання учасником Розіграшу винагороди Розіграшу;

г) за неможливість надіслання/надання винагороди з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, у т.ч. якщо мобільний телефон, контактна адреса, ім’я та/або прізвище, або інші обов’язкові дані Переможця Розіграшу були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому, такий Учасник Розіграшу не має права на одержання від Виконавця Розіграшу будь-якої компенсації.

3.2. Переможця Розіграшу буде оголошено в сторіз у соціальній мережі Instagram на сторінці @sribnakraina, пості Розіграшу, а також на сайті https://sribnakraina.ua.

Під оголошенням переможця Розіграшу мається на увазі зазначення сторінки в Instagram, яка буде обрана рандомною програмою.

Після визначення та оголошення переможця Розіграшу, представник Виконавця Розіграшу впродовж однієї доби повідомляє переможцю за допомогою приватного повідомлення у “direct” для уточнення даних отримувача винагороди та адреси доставки. Витрати по доставці винагороди несе Виконавець Розіграшу. Якщо впродовж доби переможець не відповідає на повідомлення в Instagram Виконавця Розіграшу, то переможець Розіграшу втрачає право на отримання винагороди. При цьому, Учасник Розіграшу вважається таким, який відмовився від отримання винагороди, та не має права на одержання від Виконавця або інших залучених ним осіб будь-якої компенсації. У такому випадку Виконавець Розіграшу має право розпорядитися такою винагородою на свій розсуд.

 1. Порядок і спосіб інформування про умови Розіграшу

4.1. Інформування щодо умов Розіграшу здійснюється шляхом розміщення їх  на Інтернет-сайті https://sribnakraina.ua.

4.2. Додаткова інформація щодо умов Розіграшу надається протягом усього Періоду Розіграшу за телефоном гарячої лінії:  0 800 309 903.

4.3. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем протягом всього Строку проведення Розіграшу. Зміна та/або доповнення цих Умов можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про дані Умови. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п.п. 4.1., 4.2 цих Умов Розіграшу.

 

 1. Інші умови

5.1.Участь в Розіграші автоматично означає факт ознайомлення та повну безумовну згоду Учасника Розіграшу з цими Умовами. Порушення Учасником Розіграшу цих Умов або відмова Учасника від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника від участі в Розіграші, при цьому такий Учасник не має права на одержання від Виконавця будь-якої компенсації. Учасник Розіграшу, що не погоджується з цими Умовами, втрачає право на участь у Розіграші та право на отримання винагороди Розіграшу.

5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем.

5.3. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним з метою участі в даному Розіграшу інформації (а саме, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу третім особам).

5.4. Персональні дані учасника Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем Розіграшу, або уповноваженими ним особами, які діють на основі принципу нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цього Розіграшу та виключно в рамках проведення Розіграшу, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цим Розіграшем. Відносно всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

5.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких невирішених питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем Розіграшу.

Оставьте свои данные, мы свяжемся с вами в ближайшее время

Каталог
Личный кабинет
Shopping cart
Магазины
Позвонить